צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

יום כיף לחברות נועד לעובדים בחברה. מדובר על יום כיף שבו העובדים מכירים עובדים שונים שעובדים איתם וכן מסניפים אחרים. ביום כיף לחברות ניתן ליהנות מפעילויות שונות אשר מתבצעות ע"י מדריך וכן מארוחת טעימה במסעדה וביקור באתרים ומקומות היסטוריים שמאחוריהם עומדים סיפורים שונים. צ'ילי הפקות תעזור לכם לתכנן יום כיף לחברות בצורה הטובה ביותר , על מנת שתוכלו ליהנות ממנו ללא כל תקלות או עיכובים שונים.

ישנם לא מעט סוגים של ימי כיף בהתאם לקונספט שבוחרים החברה. יום כיף יכול להיות בספא, בסימן בריאותי, בסגנון קולינארי, בטבע ועוד. כל חברה בוחרת את יום הכיף שמתאים לחברה שלה ובהתאם לכך בוחרת תאריך ומקום, וכן מתכננת מה יהיה ביום כיף, אילו פעילויות יהין? אילו אטרקציות? באיזה מסעדה יאכלו העובדים? איזה מדריך יהיה? ועוד פרטים שונים אשר מחייבים תכנון של כמה חודשים מראש בטרם סוגרים את יום הכיף עם חברת ההפקות.

יום כיף לחברות- כי יום כיף יש פעם בשנה

יום כיף לחברות הוא יום כיף אשר מתקיים פעם בשנה על כן חשוב לתכננו מבעוד מועד. ביום כיף חייבת להיות פעילות לעובדים, אטרקציה וכן ארוחת בוקר או צהריים במסעדה טובה באזור. במידה ומדובר על יום כיף שכולל אתרים ומקומות היסטוריים מומלץ להשכיר את שירותיו של מדריך אשר יסביר על המקומות ויספר סיפורים במהלך הטיול. במידה ומדובר על יום כיף שמתבצע בספא אין צורך במדריך כל היום כיף הוא במתחם הספא שבו סוגרים עם הספא לגבי הגעת החברה אליה.


רוצים לעשות ימי כיף בחברה? דברו איתנו עכשיו:


  יתרונות יום כיף לחברות

  ליום כיף לחברות ישנם יתרונות רבים אשר גורמים לחברה להשקיע ביום זה כל שנה. בין היתרונות של יום כיף ניתן לראות:

  שיפור במורל- עם יום כיף ניתן להרים את מורל העובדים וליצור אווירה חיובית במקום העבודה ובין העובדים השונים. יום הכיף מאפשר לעובדים לשחרר את המתחים והלחצים בהם הם שרויים במהלך עבודתם הלחוצה.

  עלייה במוטיבציה- יום כיף מביא למוטיבציה שגורמת להשקעה מרובה מצד העובדים במקום העבודה, כלומר התפוקה של העובדים עולה שהם יודעים שהם חשובים לחברה והחברה משקיעה בהם ומתגמלת אותם על כך.

  תחושת שייכות- יום כיף תורם לתחושת השייכות והנאמנות של העובדים לחברה, דבר זה תורם לסביבת עבודה בריאה וכייפית.

  יתרונות אלה גורמים לחברה לבצע כל שנה יום כיף חברה, כי בסופו של דבר מטרת יום הכיף היא לעלות את התפוקה של העובדים ואת רווחי החברה, ובעזרת השקעה בעובדים ביום כיף אחד ניתן להשיג זאת בקלות רבה, כך ששני הצדדים מרוויחים גם העובדים שמקבלים טיול  כייפי ושמשקיעים בהם וגם החברה שהעודים שלה מרגישים תחושת שייכות ומעלים את התפוקה שלהם מבלי לשים לב.

  עוד סוגי ימי כיף:

  יום כיף לעובדים בצפון

  יום כיף לעובדים בספא

  Call Now Button