צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

העובדים הם כידוע אחד המשאבים החשובים של כל חברה, ועובדים מרוצים ומגובשים על אחת כמה וכמה. אם זה ברור לכם, אז גם ברורה לכם חשיבותו של יום גיבוש ורק נשארת השאלה איזה יום גיבוש ומה הפעילות המתאימה ליום כזה לעובדים שלכם?

עם ההבנה וההכרה בכך שהעובדים, ולא סתם עובדים, אלא עובדים מרוצים ומגובשים, הם אחד המשאבים החשובים לחברה, כל בעל עסק נבון יקפיד לקיים לפחות פעמיים בשנה יום כיף וגיבוש לעובדים שלו. בדרך כלל אחת בחורף ואחת בקיץ.

סדנאות גיבוש לעובדים יש לא מעט וחלקן מתאימות לכל השנה, וחלקן מתאימות לעונה חורפית או קיצית. לא משנה מהי העונה, את מרבית העובדים מניעים בדרך כלל בשתי דרכים:

הדרך המכונה אקסטרינזית ואשר כוללת: גובה שכר, בונוסים נלווים, מתנות, הטבות שונות, צ'ופרים ועוד.


רוצים שנארגן לכם סדנת גיבוש לעובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:


  הדרך השנייה נקראת אינטרינזית: דרך זו כוללת משוב חיובי לעובד, סביבת עבודה נעימה ונושכת, ימי עיון והקניית ידע מקצועי ואם נחה על הבוס הרוח אז גם פיתוח אישי, וכמובן שגם כל סוגי פעילויות ההעשרה וימי גיבוש לעובדים.

  זה לא סוד שלא מעט מחקרי כבר מוכיחים כי העובדים שנהנים מסביבת עבודה מעוצבת ונעימה, צוות מגובש ובעל תחומי עניין משותפים ומנהל שיודע לראות את אלו יוצרים עובדים יותר מחויבים למקום העבודה שלהם וכפועל יוצא מכך, תוצאות עסקיות הרבה יותר טובות.

  צוות עובדים מגובש הוא צוות עובדים מחויב

  פעילויות בלתי פורמליות הן אלה אשר באמצעותם תקבלו צוות מחויב: מפגשים חברתיים, מסיבות, ימי גיבוש, פעילויות תרומה לקהילה, סדנאות מגוונות ועוד. ואם תמנו מישהו שגם יתעד הכל ויעלה לאחת הרשתות החברתיות, אפילו בדף של החברה אם יש לכם, תגבר עוד יותר תחושת גאוות היחידה והשייכות.


  גולשים נוספים התעניינו גם ב-10 טיפים לארגון ימי גיבוש לעובדים


  איך מתאימים סדנאות גיבוש לעובדים?

  קודם כל חשוב לאסוף ידע רחב ככל הניתן באשר לעובדים. חתך גילאים, מגדר (האם יש רק גברים, רק נשים או קבוצה מעורבת?), רקע המתאר פעילויות קודמות שכבר עשיתם, בעלי תפקידים, מחלקות ותכנים ועוד.

  אחר כך יש להחליט על התקציב המיועד לפעילות. התקציה הוא חלק בלתי נפרד והוא אשר יגדיר מרחק פעילות, אופן הגעה, הזנה ועוד.

  מתי תתקיים סדנת הגיבוש. האם יהיה זה במסגרת שעות העבודה או אחריהן? האם בזמן סופ"ש? חופשת חגים? ועוד.

  היקף המשתתפים. האם הגיבושון הוא לצוות העובדים בלבד או כולל בני ובנות זוג? או אולי אפילו את כל המשפחה?

  לאחר שתאספו את כל המידע הזה תוכלו לברר ולסנן את האופציות השונות הקיימות לסדנאות גיבוש לעובדים.


  קראו עוד על יום כיף לדתיים

  Call Now Button