צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

 

במקומות עבודה רבים יש עובדים דתיים וגם עובדים חילוניים. אם הם עובדים באותן מחלקות או שיש קשר בין התפקידים של העובדים השונים, נוצר ביניהם חיבור חברי נחמד. אך לעיתים יש עובדים רבים שאינם מכירים זה את זה. כדי לתקן זאת, מתאמת ההנהלה יום גיבוש שבו כל העובדים יתערבבו וכך לאט לאט כולם יכירו את כולם. המטרה היא לחזק את שיתופי הפעולה הן האישיים והן במסגרת העבודה.

אטרקציות לדתיים

הנהלת החברה בוחנת עם צ'ילי הפקות כמה ואמה אופציות של נסיעות ופעילויות מגוונות. הם בוחנים גם את הטיולים שביצעו בימי הגיבוש האחרונים ובהתאם לכך הם סוגרים את המסלול הנוכחי. אחת האטרקציות המאתגרות עבור טיולים בחורף היא נסיעה לחרמון. בימי השבוע העומס הוא סביר אך למרות זאת הם יוצאים באוטובוס מוקדם בבוקר כדי להגיע לחרמון. אין כמו לראות את השלג הנהדר והצח ובאופן טבעי מתחילים כל העובדים לזרוק שלג זה על זה כדי להתחמם. לאחר מכן מתחילות אטרקציות לדתיים בעלייה לרכבל העליון וגלישה שם באמצעות מגלשיים, מזחלות שלג ועוד.

לאחר יום גדוש בפעילות, הם מגיעים אל מסעדה כשרה שבה צ'ילי הפקות תיאמו עבורם ארוחת צהרים מעולה של שף מוביל, שגורמת לכולם שביעות רצון לאור המאכלים יוצאי הדופן והניחוחות שנישאים באוויר.

טיולים מאתגרים הרכבים

במקומות רבים בארץ נציגי צ'ילי הפקות לאירועים מתאמים לעובדים טיולים בג'יפים או ברינג'ירים. בוחרים מראש את המיקום ומזמינים כמות של כלי רכב על פי כמות העובדים. אטרקציות לדתיים בכלי הרכב הללו אפשר לבצע באזור ים המלח, או לחלופין בגליל ולנסוע בשבילים קסומים לאורכם של השדות, עד ההגעה למבצרים עתיקים או למבנים היסטוריים מתקופות שונות של המדינה. המדריך מסביר את כל ההיסטוריה וכל העובדים מרותקים ונהנים לשמוע את המידע, שמעשיר את הידע שלהם.

בכל רינג'ר או ג'יפ יושבים עובדים חילוניים ודתיים וכך הם מתחילים להכיר זה את זה, לשמוע עליהם על המשפחה שלהם, מקום המגורים, תחביבים ועוד. זו הדרך לקשור קשרים חברתיים שיהיו נפלאים הן במשרד והן מחוצה לו.

ביקור ביקב

אחת האפשרויות המעניינות של אטרקציות לדתיים היא ההצעה של צ'ילי הפקות להגיע לאחד היקבים במסגרת הטיול. זה יכול להיות בשפלה, בהרי ירושלים (קראו עוד על אטרקציות לחרדים בירושלים), בגליל ובמקומות נוספים. כל סיור ביקב הוא מרתק. לומדים את כל תהליכי הייצור עד ההגעה למוצר המוגמר. העובדים נהנים מאד מהסיור המסקרן ונהנים גם ללגום יין אדום המתאים לקידוש.

משחקים מאתגרים

כדי להגביר את שיתוף הפעולה ביום יום בוחרים אנשי צ'ילי הפקות להסיע את העובדים אל יום אטרקציות לדתיים אשר כולל מבוך בעמק. זהו אתר גדול בגליל התחתון שיש אליו כניסות רבות אך יציאה אחת בלבד. העובדים משתפים פעולה כדי לדעת באילו מסלולים ללכת מנקודה לנקודה וכך שבסופו של דבר ימצאו את היציאה. זהו משחק מצחיק ומהנה מאד והקבוצות המעורבות עושות כל שניתן כדי להגיע ראשונים ליעד.

מעוניינים ביום גיבוש אטרקטיבי לעובדים? השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לייעץ לכם.

אולי יעניין אותך אטרקציות בטבריה לדתיים

Call Now Button