צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

טבריה היא אחת הערים היפות ביותר בישראל ולכן יש בה שפע של אטרקציות בטבריה לדתיים. בכל טיול הנציגים של צ'ילי הפקות בוחרים מתוך ההיצע הנרחב כמה וכמה פעילויות, כדי שהקהל הדתי יחווה את החוויה הייחודית של טיול בטבריה והמראות המקסימים של אזור הצפון.

קברי צדיקים בטבריה ובסביבתה

אטרקציות בטבריה לדתיים שהם בעדיפות ראשונה לביקורים, הם קברי הצדיקים. אפשר להגיע אל קבר רבי מאיר בעל הנס שהיה מגדולי התנאים ותלמידו של רבי עקיבא. רבי מאיר בעל הנס היה בין מנהיגי הדור בפרק הזמן שבו הסנהדרין שינה את מיקומו ועבר לאחר מרד בר כוכבא לטבריה.

כמו כן אפשר לבקר בקברו של רבי עקיבא שהיה איש צנוע, בין מנהיגי הדור בתקופה שבין מרד בר כוכבא והחורבן. הקבר נמצא במורדות של הר שקדים והוא מתאפיין בכיפה הייחודית שנראית מכל עבר וגם ממרחקים משמעותיים.

כמו כן אפשר להגיע מבין אטרקציות בטבריה לדתיים גם אל קבר הרמב"ם, שהיה רב תחומי, רופא, מדען, חוקר ופילוסוף והשאיר חותם רב על היהדות ולכן אמרו ממשה עד משה לא קם כמשה.

מקומות לביקור סביב טבריה

השטחים היפהפיים והשדות המוריקים באזור טבריה מאפשרים נסיעה ברכבים ייחודיים כמו רינג'רים או טרקטורונים בשבילים הללו. המדריך מוביל את החבורה וכך הם נעים בדרכים המרהיבות ונהנים מהטבע במלוא הדרו.

כאשר נוסעים בכביש סובב כנרת, עוצרים בבית הכנסת העתיק כפר נחום, מסיירים בתוכו, שומעים הסברים מרתקים וגם רואים את כל הממצאים הארכיאולוגיים שנמצאו במקום זה, המעידים על הימצאותו של בית הכנסת המיוחד הזה מאות שנים.

טיולים מאתגרים

נציגי צ'ילי הפקות מתאמים עבור הקהל הדתי, טיולים ייחודיים הכוללים סנפלינג. כולם עוברים הדרכה לגבי הקשירה של רתמות האבטחה והחבלים ולאחר מכן כל אחד מקבל את הציוד ולובש אותו בהלכה. לאחר בדיקה שהכול תקין הם יורדים לאט לאט מפסגת אחד ההרים עד שהם מגיעים לקרקע הבטוחה.

אפשרות נוספת היא טיפוס על הרים. גם באופציה זו כל אדם רותם את עצמו כדי שבמקרה צורך יהיה קשור ולא ייפול למטה. כל אחד מהם מחפש קצה של צוק או בליטה ובאמצעותו הוא עולה אט אט כלפי מעלה עד ההגעה ליעד.

קראו עוד על אטרקציות לחרדים בירושלים

טיולים בעיר טבריה

בעיר היפהפייה יש שפע של מסחר ואפשר ליהנות מהליכה ברחוב הראשי הגליל, או מסיבוב שופינג בקניון המודרני המציע שפע של פריטים לרכישה.

לאחר מכן כדאי להגיע לטיילת הרחבה של טבריה וללכת ברגל לאורכה מקצה לקצה. כיף ללכת כשהנוף של הכנרת נמצא בסמוך לטיילת. אפשר להתרשם מהספינות הגדולות אשר נעות מחוף טבריה לחוף עין גב ומהציבור שמבצע ספורט אתגרי על סוגיו השונים.

תמיד אפשר לנסוע לאחד הקיבוצים ולטייל בו, כדי לראות את התוצרת שהם מגדלים או מייצרים ולהבין את צורת ההתנהלות שהיא כה שונה מהחיים בעיר הסואנת.

מעוניינים לתאם טיול מסקרן? דברו אתנו ונשמח לתאם זאת עבורכם.

Call Now Button