צ'ילי הפקות https://www.chili-events.co.il אתר וורדפרס חדש Tue, 11 Feb 2020 12:30:21 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.8.1 5 צעדים ליצירת תכנית שנתית לאירועים לחברה https://www.chili-events.co.il/5-%d7%a6%d7%a2%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%99%d7%a6%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%aa%d7%9b%d7%a0%d7%99%d7%aa-%d7%a9%d7%a0%d7%aa%d7%99%d7%aa-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%97%d7%91/ Wed, 18 Mar 2020 08:23:03 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26984 אירועים לרווחת העובדים. נושא חשוב בפני עצמו. כולם יודעים ומנהלים בעיקר, כמה חשובים אירועים חברתיים, לעובדים בחברה. באם המטרה היא שביעות רצון ממקום העבודה, למידה, גיבוש ועבודת צוות, האירועים האלה בעלי משמעות עילאית לעבודה השוטפת ולהצלחת העסקים.

קורה לא פעם שמנהלים נסחפים למשימות השוטפות ולכלל האתגרים היומיום, והנושא של פעילויות עובדים נדחק לפינה. לכן, אנו מציעים לבנות תכנית שנתית. ברגע שיש תוכנית, האירועים הללו מקבלים מקום של כבוד בלו"ז החברה ולא יתמסמסו. להלן 5 הצעדים החשובים לבניית התכנית:


רוצים שנארגן תכנית שנתית לאירועים לחברה? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


 1. תקציב

טרם ישיבת ההתנעה הראשונה, חשוב לדעת מתוך התקציב הכללי, מהו התקציב לאירועים בחברה. בדרך כלל זהו נתון שניתן לקבל עם אישור התקציב בחברה, קרי בסוף השנה הקלנדרית. בדרך כלל סעיף תקציבי זה, מבוסס על קודמו, עם שינויים קטנים לכאן ולכאן. במידה ומדובר בחברה חדשה, צריך להתנהל הפוך, קודם כל תיבנה התכנית השנתית וממנה ייגזר התקציב.

 1. ישיבת התנעה

מדובר בישיבה חשובה שבה תתקבלנה החלטות בנוגע לתאריכים ולקונספט כללי. כהכנה לפגישה, יש להגיע עם לוח שנה ובו תאריכים ונושאים נבחרים. חלק מהאירועים בדרך כלל הם סביב חגי ישראל, וחלק סביב תאריכים חשובים לחברה – אירוע סיכום שנה, אירוע פתיחת שנה, טיול חברה שנתי. מומלץ מעבר לתאריכים הקבועים, למצוא גם מספר תאריכים לא מיוחדים, במטרה לשבור שיגרה, לתת בוסט למוטיבציה של העובדים, לדוגמא בוקר מרקים בחורף. בסיום הישיבה צריכות להתקבל החלטות בנוגע לחלוקה כללית של התקציב פר אירוע, ובחירת נושאים עיקריים לכל אירוע. אגב, טרם הישיבה הזאת, ניתן לפנות לחברת הפקה, לקבל הצעות לנושאים לאירועים והערכה תקציבית. את כל זה ניתן לארגן במסמך מסודר לבאי הישיבה, ובכך להקל על קבלות ההחלטות במהלכה

 1. פנייה לספקים

לאחר שההחלטות הפנימיות התקבלו וקיים שלד כללי וחלוקה תקציבית מתוכננת, חשוב להתחיל לבדוק את השטח מבחינת נותני השירותים. כאן בדרך כלל יש דילמה, האם לפנות לחברות שמתמחות בארגון אירועים? או האם לארגן את האירוע עצמאית. ההחלטה הזאת תלויה בכמה גורמים: גודל החברה, כמות העובדים, התקציב לאירועי החברה, כמות הזמן שיש למי שאחראי על האירועים. החברה יכולה לקבל החלטה על חלוקה, אירועים קטנים ופשוטים ינוהלו ע"י אחראי מטעם החברה, אירועים גדולים יותר או חשובים יותר ינוהלו ע"י גורם שלישי, חברה הפקות

 1. ישיבות סטטוס תקופתיות

חשוב לכנס את מקבלי ההחלטות מישיבת ההתנעה אחת לרבעון, המטרה, לעבור על אירועים עתידיים ועל התכנית המפורטת שלהם, בנוסף, להסיק מסקנות ולקחים מאירועים שכבר התקיימו. שלב הלקחים קריטי לייעול של התכנית לשנה שאחרי, הלמידה פה חשובה מאוד.

 1. מעקב

לאורך כלל השנה יש לבצע מעקב בכמה קטגוריות. קודם כל מעקב תקציבי, לוודא כי ההוצאות אכן תואמות את התכנון, באם יש חריגות, יש לטפל בהם. בנוסף, מעקב אחר משימות לביצוע לאורך הדרך, בחירת הספקים, המקום, הפקדת ההזמנה, אישורי הגעה וכל מה שכרוך בניהול אירועים מוצלחים.

לסיכום,

אירועים לחברה, חשובים בכל מצב, בין אם אתם עובדים בחברה גדולה, או שמדובר בחברה קטנה יותר ומשפחתית. התכנית השנתית יכולה להפוך את ההתעסקות עם האירועים, לפשוטה, קלה ומוצלחת יותר.


אולי יעניין אותך ערב צוות לעובדים

]]>
ימי גיבוש לעובדים בחורף, זה אפשרי ואפילו מומלץ https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%a8%d7%a3-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a5/ Wed, 11 Mar 2020 08:23:03 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26982 זה קורה בדרך כלל בסוף נובמבר, תחילת דצמבר. הנושא עולה בישיבת ההנהלה החודשית, נשאר תקציב רווחה שלא נוצל (שאלה טובה למה, אבל זה כבר למאמר אחר) בכל מקרה, צריך לעשות איתו משהו, כמובן, יום גיבוש לעובדים!

כישראלים, יום גיבוש ישר מתחבר לנו לפעילות שמתקיימת בחוץ, OUTDOOR, עם זאת, הדרישה היא לנצל את התקציב עד סוף השנה, קרי עד סוף חודש דצמבר, חורף, מה עושים?

אז ככה, כיוון שאחד מהדברים היחידים עלי אדמות, שלא ניתן לשלוט בהם הוא מזג אויר, אנחנו לא ממליצים לקחת את הסיכון, שהרי תחזית מזג האוויר מתפרסמת רק שבוע מראש ואת התוכניות ליום הגיבוש יש לתאם לפני לכן, ולכן כדאי לחשוב על פעילויות INDOOR.


רוצים שנארגן לכם ימי גיבוש לעובדים בחורף? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


5 רעיונות INDOOR לימי גיבוש לעובדים בחורף, כאלה שלא חשבתם עליהם קודם! 

 1. סדנת נגרות

לא תאמינו כמה גיבוש יש בעשייה, ולא סתם עשייה, אלא אחת שכוללת יצירת רהיט או כל דבר אחר בנגרות. חשוב לציין, כי אין צורך בידע מוקדם של המשתתפים בנגרות. מארגני יום הכיף יכולים להחליט מראש איזה מוצר להכין, או לתת יד חופשית למשתתפים לבחור בעת הסדנא עצמה. יש חברות שמחליטות על משהו משותף למשרד, לדוגמא שרפרפים, או מתקנים לעציצים. הגיבוש בא לידי ביטוי בעבודת הצוות שמתנהלת במהלך הסדנה. 

 1. התנדבות משותפת

מדובר על הצעה לאחד מימי הגיבוש המספקים ביותר. ההתנדבות, מעבר לערך המוסף שיש לה כלפי הזולת, נותנת כוח ואנרגיות לנשמה ותורמת מאוד להרגשה כללית של העובד כעובד וכאדם ובכך מעלה גם את ערך הקבוצתיות. לקבוצה יש כוח לייצר משהו גדול. יש המון המון אופציות להתנדב ביחד. אפשר להחליט על ביקור קשישים במעונם, רק בילוי זמן משותף איתם לארוחת בוקר לדוגמא יעבוד. אפשר להחליט על פעילות שהיא גם מגבשת וגם התנדבותית לדוגמא – שיפוץ חדרים, צביעת מתקנים ועוד.

 1. ביקור ביקב

בארץ הקטנה שלנו, מספר לא מבוטל של יקבים איכותיים ומיוחדים. מרביתם מציעים סיורים ביקב עצמו, הסיורים כוללים הסברים על היסטוריית היקב וכמובן איך אפשר בלי, טעימות של היינות המיוצרים ביקב. בחלק מהיקבים קיימים חדרים גדולים בהם ניתן להציג מצגת, או לעשות פעילות משותפת כלשהי לאחר הסיור.


גולשים נוספים התעניינו שאלות נפוצות על ערב גיבוש עובדים


 1. סדנת מרקים

גיבוש באמצעות בישול, רעיון נפלא שתמיד עובד. במהלך השנה מזג האוויר החמים לא תמיד מפרגן למרקים, חוץ מבחורף. מאוד כיף גם להכין (וללמוד סודות להכנת מרקים מוצלחים משפים מעולים) וגם ליהנות אח"כ מטעימות של כלל המרקים שהוכנו. והכל ביחד, כקבוצה.

 1. יום צילומי תדמית אישיים וקבוצתיים

צילומים שכאלה מתקיימים לרוב בתוך סטודיו ולכן מדובר על אופציה מצויינת למפגש גיבוש מעולה לימי החורף. רוב הצלמים מציעים צילומי אולפן בקונספטים מיוחדים, לדוגמא: המערב הפרוע, שנות ה 60. היתרון באירוע גיבוש זה כפול: העובדים מקבלים צילומי תדמית לשימושם העסקי והאישי, ובנוסף, יתקבלו תמונות קבוצתיות, יהיה ניתן לתלות אותם במשרדים, ככה שהזיכרון הטוב מיום הגיבוש המוצלח, ילווה את העובדים, וייתן להם מוטיבציה גם לקראת יום הגיבוש הבא. אתם תופתעו, גיבוש יגיע גם דרך שיחות החולין שיקיימו העובדים בין הצילומים.  

את יום הגיבוש כדאי לסיים כמובן, במה שכולם אוהבים, ארוחה טובה במסעדה טובה, גם קינוחים טובים לנשמה וככה גם מוטיבציה ולגיבוש.

יש המון המון פתרונות, טובים לא פחות מהקיץ לימי גיבוש לעובדים בחורף.

]]>
טיפים לימי גיבוש לעובדים בחורף https://www.chili-events.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%a8%d7%a3/ Tue, 03 Mar 2020 11:08:47 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26932 ימי גיבוש לעובדים רלוונטיים במהלך כל השנה אבל בתקופת הקיץ יש לא מעט רעיונות ובשאר ימי השנה שהם לא קרים במיוחד תמיד יש מה לעשות בימי גיבוש לעובדים. אבל מה עושים בימי גיבוש לעובדים בחורף?

אז קודם כל אולי החורף בישראל הוא לא ארוך וגם לא קר במיוחד אבל הוא בהחלט לא צפוי ולכן יכול להיות יום גשום במיוחד או יום עם רוחות מה שיכול לשבש לגמרי את התכנון מראש לימי גיבוש לעובדים בחורף ובכלל- אז חשוב לתכנן ימי גיבוש וכמובן אלטרנטיבות לצורך ביטחון.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש לעובדים בחורף? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


ימי גיבוש לעובדים בחורף- איפה כדאי?

אמרתם חורף אמרתם צפון הארץ! המקום הכי כדאי להיות בו בימות השנה בכלל ובתקופת החורף בפרט. הכל ירוק ופורח, המעיינות מלאים במים והנחלים זורמים ואם יתמזל מזלכם אז החרמון מושלג.

חורף ישראלי זו גם הזדמנות נהדרת לגלות מחדש את המדבר דווקא בדרום הארץ כשהנחלים זורמים (וכמובן להיזהר משטפונות) ושלא כל כך חם ואפשר להנות מטיולים בדרום ולא להישרף בשמש החמה והיוקדת של חודשי הקיץ.

כמובן את הפעילויות של יום גיבוש לעובדים בחורף– לא משנה איפה תבחרו בארץ- כדאי להתאים ולבדוק את מזג האוויר הצפוי לפני. טיולים ופעילויות גיבוש בחוץ יכולים להיות חוויה של ממש אם מזג האוויר מאפשר זאת- סיורים של זרימת נחלים, נדידת ציפורים, פריחות נדירות וגם הדרכות במקומות שלא הכרתם על ידי סיירים ומדריכי טיולים. עוד אפשר להגיע לכפרים ולארוחות מסורתיות אצל הצ'רקסים והדרוזים שבצפון ולהכיר תרבויות אחרות וכמובן להנות מאוכל טעים ותה טוב שתמיד מומלץ בחורף.

ימי גיבוש לעובדים בחורף-במקום פתוח או סגור?

אם כבר המלצנו על שלל פעילויות לעובדים ורעיונות לימי גיבוש בחורף גם בצפון הארץ וגם בדרום הארץ בחוץ בטבע, אפשר כמובן להמליץ על לא מעט פעילויות בתוך מקומות סגורים אותן אפשר גם לעשות במרכז הארץ ולא צריך להדרים או להצפין יותר מדי (מה שמצריך גם נסיעה שלא תמיד מסתדרת ואפשרית).

מה אפשר לעשות במרכז בפעילויות במקום סגור?- אפשר להזמין חדר בריחה, אפשר להביא הרצאה מרתקת לארגון עצמו, אפשר פעילות של ארוחה במסעדה כולל הרצאה או פעילות מגבשת כלשהי של הרצאה אינטרקטיבית. מופע פרטי שמוזמן לעובדים בלבד כחלק מיום הגיבוש, ואפילו קורסים וסדנאות חווייתיות של בישול, עיצוב בחומרים שונים כמו עץ ומתכת, הדרכות אומנותיות למיניהן וכל פעילות שמתאימה לעובדים בארגון שלכם!


אולי יעניין אותך איך מתאימים סדנאות גיבוש לעובדים?

]]>
המלצות לסדנאות לימי גיבוש https://www.chili-events.co.il/%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a1%d7%93%d7%a0%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9/ Tue, 25 Feb 2020 11:13:35 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26934 כמה כיף זה ימי גיבוש! אפשרות לצאת מהעבודה- להשתחרר לרגע מהמשרד- מהניירת והטלפונים והקבצים והמחשב וללכת לעשות פעילות כייפית מהנה וגם מגבשת. ואם אתם לא בעניין של טיולים, חדרי בריחה וכדומה- תשמחו לדעת שיש לא מעט הצעות לסדנאות לימי גיבוש.


רוצים שנארגן לכם סדנאות לימי גיבוש שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


סדנאות לימי גיבוש- פעילות סולידית ומהנה:

לא חייבים ללכת על פעילויות כמו חדרי בריחה, המרוץ למיליון ומלחמת צבע קבוצה נגד קבוצה בכדי לגבש את העובדים. לפעמים מספיק סדנא רגועה ומעשירה שמגבשת לא פחות. אם עיקר העובדים בחברה שלכם הם אנשים שיעדיפו סדנאות לימודיות מעשירות ומלמדות אך מהנות וכייפות- עזבו את הרעיון של לחפש פעילויות אקסטרים לימי גיבוש וחפשו סדנאות לימי גיבוש.

רעיונות לסדנאות לימי גיבוש:

סדנאות בישול ואוכל- תמיד הולך! עוד הרבה לפני עידן מאסטר שף וכל שאר תוכניות הבישול, אנשים תמיד אוהבים לאכול ואם אפשר גם ללמוד את זה אז מה רע? להיפך! טוב מאוד! סדנאות בישול ואפייה אפשר לערוך בארגון עצמו עם שפים פרטיים שמעבירים את הסדנא ומלמדים או בבתי ספר לבישול שמציעים את השירותים האלה. לומדים לבשל ולאפות לפי דרגת הקושי של האנשים בסדנא, נהנים טועמים מגלים עולם חדש וכמובן אוכלים בסוף.

סדנאות אלכוהול- ממש כמו קורס ברמנים אחרי הצבא- זה עדיין מגניב! ללמוד קצת על יין ואיך טועמים, להכין בירה במבשלה ביתית ולטעום סוגים שונים ולהבין מה ההבדל ביניהם או באמת קורס ברמנים של קוקטיילים למיניהם בפאב או באר או בית ספר לברמנים עם הרבה אלכוהול והמון שמח.

סדנאות העשרה- היום בתחום הניו אייג' אפשר למצוא מגוון רחב של סדנאות גיבוש לעובדים העשרה בכל תחום עליו תחשבו וגם על תחומים שלא תחשבו עליהם. הרצאות או סדנאות אינטרקטיביות בתחום ההורות, הזוגיות, הגשמה עצמית, חשיבה חיובית, יציאה מאזור הנוחות ועוד ועוד סדנאות חד פעמיות של מספר שעות עם תרגול והדרכה אישית כזו שמאפשרת לעובדים להתגבש בזמן הסדנא ולהמשיך את הפעילות לאחר מכן באופן אישי.

סדנאות יוגה ואימון גופני- לא זה לא אומר עכשיו לקחת את כל העובדים לפעילות גיבוש של אירובי או ריצה משותפת אבל כל היום במשרד בעיקר בישיבה וגם בדרך למשרד וחזרה- זה הזמן להתפרק קצת, להימתח, להתאמן- לעשות פעילות ספורטיבית בזוגות או ביחידים, להתמתח ולמתוח את כל שרירי הגוף.

סדנא יכולה להיות כל יום הגיבוש או חלק ממנו- את היוגה למשל אפשר לשלב בין פעילויות אחרות או לשלב בין כמה סדנאות לימי גיבוש ביחד. תהנו!


קראו עוד על יום גיבוש לעובדים בחורף

]]>
פעילות לעובדים https://www.chili-events.co.il/%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Sun, 23 Feb 2020 01:10:06 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26986 מחפשים פעילות לעובדים? קבלו 3 המלצות לסדנאות חד יומיות מעולות, כאלה שעוד לא הכרתם. 

פעילות לעובדים בארגון, יכולה להוות אתגר עבור מי שמתכנן אותה. החל ממענה על צרכים של עובדים שונים וכלה ביכולת להמציא בכל פעם את הגלגל מחדש. לרוב מטרות הפעילות הן גיבוש העובדים וערך מוסף לעבודתם. 3 הסדנאות הללו, קולעות למטרה:

 1. סדנת Design Thinking

או בשמה הישראלי "חשיבה עיצובית". מדובר בשיטה פורצת גבולות, המאפשרת לעובדים לייצר כצוות רעיונות מקוריים ושונים לשיפור וייעול מוצרי החברה. הראייה בשיטה היא שהלקוח במרכז העניינים, וכי סביב צרכיו של הלקוח צריכות להתקבל החלטות ארגוניות בנוגע למוצרים. קבלת ההחלטות משותפת לכלל הנוכחים בסדנה. העובדים, מהזוטרים ביותר, הם חלק מתהליכי החשיבה האסטרטגיים, ובכך מאפשרים למערכת לקבל החלטות שנוגעות לצרכי הלקוחות מכל כיוון אפשרי. הערך המוסף הגדול מהסדנה הוא שלאחר שלומדים את השיטה עצמה, ניתן ליישמה כדי לפתור אתגרים ודילמות עתידיות בארגון. בכך משרתת הסדנה את הארגון הרבה אחרי שהסתיימה. חשוב לציין כי הסדנה אינה תאורתית בכלל, היא מורכבת ממספר תרגילים, וכי ניתן להביא כבר לסדנה עצמה דילמות איתם הארגון מתמודד באותם הרגעים ממש.


רוצים שנארגן לכם פעילות לעובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


 1. סדנת Freshbiz

מדובר למעשה במשחק קבוצתי, בדומה למשחקי הקופסא שאנו מכירים: מונופול ועוד. אולם, הפעם השחקים הם  עובדי הארגון. הפעילות  מתרכזת במשחק עצמו שמתקיים בקבוצות (תלוי במספר המשתתפים). לאחר המשחק, מתקיים דיון למידה מהתהליכים שקרו וההחלטות שהתקבלו במסגרת המשחק, וכיצד ניתן ליישם אותם בשגרת העבודה היומיומית בארגון. מטרת המשחק היא עידוד יזמות בקרב העובדים. בשיתוף מניסיונם של העובדים שעברו סדנה שכזאת, הם ציינו כי מעבר ללמידה שהתקיימה, ולידע החדש שרכשו, הם לוקחים איתם הלאה את הנלמד לפרקטיקה של העבודה עצמה.

 1. סדנת סידור – בשיטת קונמארי

את השיטה עליה מושתת הסדנה, פיתחה יפנית בשם מריה קונדו. מריה, בעלת שם עולמי, דוגלתבזה שהבסיס לאושר שלנו בחיים הוא סביבה מסודרת ונקיה בה אנו נמצאים. כך שאם הסביבה מסודרת ומאורגנת, ללא הפרעות רקע (אביזרים וחפצים שלא משתמשים ולא צריך) אז האושר האישי שלנו גדל. בסדנה ירכשו העובדים מיומנויות וטכניקות, החל מסידור הבגדים בארונות ועד לסידור הניירת גם בבית וגם במשרד. אחת הבעיות העיקריות איתה מתמודדת השיטה היא חוסר היכולת האנושית להיפרד. בסדנה נלמדות שיטות שמאפרות להצליח להיפרד מחפצים ואביזרים, שאין בהם צורך יותר. הפעילות בסדנה מרתקת, המשתתפים יוצאים עם כלים פרקטיים שניתן ליישם מיידית. מי שהשתתף בסדנאות קונמראי מעידים, שלאחר ביצוע "תהליך הניקיון" והיכולת להיפרד מחפצים שלא צריך, עטפה אותם תחושת ניקיון כללית, והם היו הרבה יותר פנויים לעשייה.

סדנאות גיבוש Freshbiz ,Design Thinking, סידור – בשיטת קונמארי, הן אופציות מעולות לפעילות לעובדים בכל אירגון באשר הוא.

]]>
מארגנים מסיבת פורים לחברה? השמיים הם הגבול! https://www.chili-events.co.il/%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%aa-%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94/ Mon, 17 Feb 2020 11:05:35 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26978

פורים, החג הכי מושקע בישראל, התחפושות, אוזני המן, הכל מקושט והאווירה נפלאה. אין כמו חג פורים, וזה לא רק חג של ילדים, גם למבוגרים מגיע!

לאחרונה, יותר ויותר חברות עסקיות מבינות, כי אירועי חברה ומסיבות, זוהי תרומה נפלאה למוטיבציה של העובדים, לגיבוש, ולהרגשת הקהילה.


רוצים שנארגן לכם מסיבת פורים לחברה שלא תשכחו? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


5 החלטות חשובות שיש לקבל כשמתכננים מסיבת פורים לחברה: 

 1. קודם כל תקציב

בשל העושר וההיצע שקיים בתחום מסיבות הפורים, חשוב קודם כל לדעת מהי מסגרת התקציב לאירוע. את התקציב תוכלו לגזור ולחלק לפי סדרי עדיפויות. חשוב לציין, כי רוב הספקים מעלים את המחירים ברגע שמדובר באירועי פורים, ולכן מומלץ, ברגע שיש את התקציב, לפנות לחברת הפקה שתוכל ליצור קשר עם הספקים המתאימים לפי התקציב שהוחלט

 1. תזמון המסיבה

יש להחליט באם המסיבה תתקיים במהלך יום העבודה או בשעות הפנאי (ערב או שישי בוקר). להחלטה הזאת השלכות על כלל ההתנהלות: מסיבות במהלך יום העבודה, שונות בתכלית, ממסיבות בשעות אחרי הצהריים והערב. התוכן המתאים למסיבות פורים בבוקר הוא יותר קבוצתי. משימתי, תחרותי, בעוד מסיבה לאחר שעות העבודה היא יותר זורמת לכיוון של קרנבל, מסיבות קונספט וריקודים

 1. הקהל

למרות שמדובר במסיבת פורים לחברה, בגלל שמדובר בחג חשוב ונחגג בקרב כולם, חשוב לקבל החלטה לגבי קהל היעד למסיבה, האם המוזמנים הם העובדים בלבד? העובדים עם בני זוגם? העובדים עם כלל המשפחה כולל ילדים?

 1. הקונספט

זה נשמע לכם אולי פשוט, הרי יש קונספט למסיבה, זאת מסיבת פורים. עם זאת, בשנים האחרונות, מסיבות הפורים המסורתיות מפנות את מקומן למסיבות בעלות קונספט ייחודי, החל מערב רולטה ועד לתחרות כשרונות צעירים. חשוב מאוד, כי מתכנני המסיבה יחליטו בינם לבין עצמם מראש מהו הקונספט הרצוי. חברות הפקה יכולות לעזור ולייעץ ולתת מספר נושאים לבחור מהם.

 1. בחירת ספקים

זה לא סוד שבפורים הספקים הרלוונטיים מעלים את המחיר, לעיתים פי שלוש מבכל ערב אחר. בנוסף, בגלל המורכבות של הפקת מסיבה שכזאת, חשוב לעבוד עם ספקים שאפשר לסמוך עליהם. פה המקום לפנות לחברות הפקה המתמחות בארגון מסיבת פורים לחברה. אותה חברה שבחרתם, תוכל לגשר ביניכם לבין הספקים, לבחור עבורכם את הספקים המומלצים ביותר, במחירים אטרקטיבים. בנוסף, חברות ההפקה מביאות איתן ניסיון מהעבר, בארגון המסיבה, שבדרך כלל מורכבות במהותן.

החלטתם על מסיבת פורים לחברה, ברגע שיש החלטה על תקציב, אל תהססו לפנות לחברת ההפקה שמתמחה בתחום. חשוב לפנות כמה שיותר מהר, ככה היא תוכל לשריין את הספקים הטובים ביותר לאירוע שלכם ולדאוג כי זאת תהיה מסיבה שעוד ידברו עליה הרבה אחרי שתסתיים.


עוד על מסיבת פורים לעובדים

]]>
שאלות נפוצות על ערב גיבוש עובדים https://www.chili-events.co.il/%d7%a9%d7%90%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a0%d7%a4%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%9c-%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Sun, 09 Feb 2020 11:10:45 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26928  החלטתם להפיק ערב גיבוש עובדים? סחטיין עליכם. הנה כמה דברים שחשוב שתדעו מראש ותתארגנו עליהם בהתאם.


רוצים שנארגן לכם ערב גיבוש לעובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


הנה כמה שאלות חשובות לקראת ערב גיבוש עובדים

 1. כמה עובדים הולכים להגיע לערב. האם מדובר בחובת הגעה? האם חלק מהעובדים עובדים במשמרת באותו ערב ולא יגיעו? האם זהו ערב גיבוש עובדים אך ורק לעובדי החברה או שהם מוזמנים עם בני ובנות הזוג שלהם?
 2. איפה הולך להיות הערב? מן הסתם כדאי לערוך את הערב כמה שיותר קרוב למקום העבודה ולמרכז של מגורי רוב העובדים. במידה ואתם עורכים את הערב רחוק יותר חשוב לדאוג להסדרי הסעה או לוודא שלכולם יש איך להגיע. אם הערב נערך קרוב כדאי שבכל מקרה תוודאו שלכולם יש איך להגיע ואם מתוכנן ערב עם הרבה אלכוהול אולי בכל מקרה כדאי לחשוב על הסעה או מוניות.
 3. מה מתוכנן בערב? אנשים אוהבים לדעת לקראת מה הם באים מה מתוכנן להם ולמה לצפות- זה נותן רמה של ביטחון. הסבירו מראש אם מדובר באירוע פורמלי או בערב גיבוש עובדים שהוא רק כיף והנאה ללא קשר לעבודה. אם מצופה מהם לבוא לבושים בצורה מסוימת ואם תהיה פעילות המצריכה לבוש בהתאם.
 4. מה אוכלים? האוכל הוא אחד המרכיבים הכי חשובים בכל אירוע ובוודאי בערב גיבוש עובדים. אוכל יכול להפיל אירוע ולהרוס אותו לגמרי או לגרום לכולם לזכור את האירוע לטובה- ורק בגלל האוכל. אבל מעבר לעובדה שברור שצריך פה חברת קייטרינג רצינית שווה חשוב להקפיד על כך שכולם יוכלו לאכול- שיהיה אוכל שהוא כשר, ואם אתם מחליטים על בשרי אז גם מנות צמחוניות ואם אתם מחליטים על חלבי אז גם מנות פרווה- גם כאן חשוב ליידע את האורחים מראש כמו כן היו ערניים לאלרגיות ורגישויות של אנשים בעיקר באוכל.
 5. אילו אטרקציות תהיינה? האם הולכת להיות פעילות מרכזית אחת וזהו? או שאתם מתכננים אטרקציות נוספות מסביב? ערב גיבוש עובדים זה הזמן לגבש אותם נכון, אבל זה גם הזמן לפנק אותם ולהפתיע אותם- בדוכני גלידה מגניבים, במתנות ממותגות, בקבלת פנים מפתיעה- תחשבו מה יעשה להם נעים וכיף וישמח אותם ואל תהססו להפתיע אותם ובגדול.

כמובן שזוהי רשימה חלקית שכן הפקת ערב גיבוש עובדים זו משימה לא קלה ולא קצרה ויש להשקיע בה מחשבה על מנת שבסופו של יום לא תמצאו את עצמכם מוציאים המון כסף על ערב לא מוצלח עם מעט עובדים וגם הם לא מרוצים.


אולי יעניין אותך יום גיבוש לעובדים בתל אביב

]]>
מסיבת פורים לחברה https://www.chili-events.co.il/%d7%9e%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%aa-%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94/ Sun, 02 Feb 2020 05:11:54 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26930 זו הדיוק התקופה בשנה שכל הארגונים וכל החברות מחפשים חברת הפקה לארגן מסיבת פורים לחברה שלהם. ומסיבת פורים היא לא סתם מסיבה! היא המסיבה הכי ססגונית הכי צבעונית והכי מושקעת של השנה. והיא לא רק מסיבה אחת- היא מסיבת פורים לחברה- לילדים ולעובדים בארגון עצמו ומסיבת פורים לחברה- לעובדים שלה בערב בשביל לחגוג את החג כמו שצריך. כלומר-יש הרבה מה להפיק!


רוצים שנארגן לכם מסיבת פורים לחברה שלא תשכחו? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


מסיבת פורים לחברה- במשרדי החברה או בארגון:

את רוב החגים אנחנו ההורים חוגגים כאשר הילדים בחופש ואין לנו מה לעשות איתם וכך אנחנו מוצאים את עצמנו מביאים את הילדים איתנו לעבודה ומנהלי החברה מוצאים את עצמם מחפשים פעילות לילדים בשביל להעיק אותם שלא יפריעו להורים שלהם לעבוד ושלא יהיה בלגן במשרד. אבל דווקא בפורים הבלגן רצוי ומקובל וכולם חוגגים ביחד! לרוב מדובר ביום עבודה רגיל אבל עבור ילדי העובדים זו מסיבת פורים לכל דבר אליה מביאים הפעלות ופעילויות, מארגנים תחרויות, משחקים וגם מחלקים לביבות ומדליקים נרות. ההורים שהם בעצם העובדים מצטרפים מתי שהם יכולים בין לבין כי בסופו של דבר זו לא מסיבת פורים לילדים אלא מסיבת פורים לעובדים של החברה.

מסיבת פורים לחברה- חגיגה בערב לעובדי החברה:

אחרי שחגגנו את פורים במשרדי החברה עם פעילויות והפעלות לילדים הגיע הזמן למסיבה האמיתית- החגיגה הכי כייפית של השנה והיא מסיבת פורים לחברה– מסיבת ערב מושקעת שמאורגנת לעובדי החברה ובני זוגם בלבד. במסיבות אלה משקיעים המון ולא סתם- מדובר בחג הכי שמח- צריך קישוטים של המקום, תפאורה מושקעת, שלל אטרקציות, כמובן שצריך כמה סוגים של אוכל וגם שתייה קלה ואלכוהול בכדי שיהיה שמח. צריך הופעה כייפית ומקפיצה ותקליטן שידע להרים את האווירה ולשמור עליה גבוה לאורך כל המסיבה. מוסיקה טובה, רחבת ריקודים וכמובן שאי אפשר בלי תחרות תחפושות נושאת פרסים! כבר אמרנו שמסיבת פורים זו המסיבה הכי שווה של השנה?

מסיבת פורים לחברה- אל תשברו את הראש.

סביר להניח שכבר התחלתם לחפש מקומות ואטרקציות למסיבה וגם לחשוב על תחפושות ועל פרסים ובטוח שכבר התחלתם להשוות מחירים. במקום שתעבדו קשה ההמלצה היא להשאיר לעצמכם לדאוג רק לתחפושת שלכם ואיך תיראו הכי טוב ותזכו בתחרות ואת כל השאר להשאיר לידי צוות הפקה מיומן ומקצועי שמנוסה בהפקת מסיבות ואירועים לחברות- בארגון עצמו וגם בערבים וידע לספק עבורכם את מסיבת הפורים השווה ביותר והבלתי נשכחת!


אולי יעניין אותך פעילות גיבוש לצוות

]]>
ערב צוות לעובדים https://www.chili-events.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%a6%d7%95%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Mon, 27 Jan 2020 13:18:24 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26886 העובדים שלכם עובדים אצלכם שעות על גבי שעות ימים על גבי ימים. לפעמים בשעות קבועות לפעמים במשמרות. חלקם חברים יותר קרובים חלקם רק מכרים רחוקים וחלקם אפילו לא מכירים אחד את השני או יודעים מי עובד איתם. בדיוק בשביל זה חשוב לארגן ערב צוות לעובדים.


רוצים שנארגן לכם ערב צוות לעובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


למה חשוב לארגן ערב צוות לעובדים?

העובדים שלכם כאמור עובדים ביחד הרבה שעות והרבה ימים וחלקם גם הרבה שנים. הם מבלים זה עם זו הרבה זמן ולכן חשוב שהם ירגישו טוב ביחד, שיהיה להם נעים ושהם יעבדו כצוות מגובש של עובדים שפועלים ביחד למען מטרה משותפת ולא כל אחד עובד לבד ללא קשר לאדם השני. אנשים הם ייצור חברותי סך הכל והם מחפשים חברה ואם הם עובדים במשך שעות עם מישהו מסוים אז סביר להניח שהם ירצו שיהיה להם נחמד לעבוד איתו.

במהלך יום העבודה לא תמיד אפשר למצוא זמן ליותר משיחה קצרה ליד עמדת הקפה או ריכולים בשעת הפסקת הצהריים וכמובן שמוצר הוואי של המשרד אבל לא מספיק. בכדי לגבש את העובדים, בכדי לגרום להם להיות חברים ושיהיה לכם אכפת מהעובדים האחרים במשרד חשוב לארגן עבורם ערב צוות לעובדים.

מה חשוב לארגן בערב צוות לעובדים?

חשוב שזה יהיה ערב שלא קשור לעבודה, כזה שמאפשר להם להגיע בלבוש פשוט ונוח (בעיקר אם הם לובשים מדים במהלך יום העבודה או תלבושת אחידה) ולא מחייב. רצוי לארגן פעילות חווייתית וכייפית כזו פעילות מהנה שתאפשר להם להרגיש בנוח ולהשתחרר- עדיף לא לקחת למופע או הצגה שמחייב את כולם רק לשבת ולצפות ולא לייצר שיחה.

בנוסף, כדאי ורצוי לייצר אינטרקציה בין העובדים בעיקר כאלה שעובדים במחלקות אחרות ולא תמיד יוצא להם להיפגש או לעבוד ביחד בכדי לגבש את כל עובדי החברה בלי יוצא מן הכלל. פעילות קבוצתית, תחרות בין קבוצות, ארוחת ערב משותפת- משימות, כל דבר שיוציא אותם קצת מהשגרה ויתן להם ערב חופשי ומהנה בו הם לא ירגישו עובדים אלא ירגישו חברים שמבלים ערב גיבוש לעובדים נחמד ביחד.

לא פחות חשוב הוא שגם הצוות הניהולי ייקח חלק בערב צוות לעובדים- שירגישו שהם גם חלק מהארגון ולא רק הראש למעלה שמקבל החלטות ונותן הוראות ושלא אכפת להם מהעובד הפשוט והזוטר. ברגע שהמנהלים גם הם ישתחררו, יגיעו לערב ויתגבשו עם העובדים ויקחו חלק בפעילות הם יכירו את העובדים שלהם ויתחברו אליהם והעובדים יעריכו אותם יותר בתור בני אדם ויהיה קל יותר להקשיב להם בעתיד מאשר רק לקבל הוראות ממישהו שלא מכירים.

אנחנו בחברת צ'ילי הפקות נארגן לכם ערב צוות לעובדים בלתי נשכח!


אולי יעניין אותך לקרוא על יום כיף לעובדים

]]>
ערב גיבוש לחברות https://www.chili-events.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%aa/ Tue, 21 Jan 2020 08:31:58 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26884  זו בדיוק התקופה של השנה- אחרי שהתאוששנו לגמרי מהחגים בזה אחר זה, אחרי שהספקנו לחזור לשגרה ולהתרגל אליה (ולהתמרמר עליה…) ורגע לפני שחנוכה מתחיל ואיתו הפסטיגלים – לחפש ערב גיבוש לחברות.

בישראל, כמו בישראל אנחנו חיים לפי תקופות וזו תקופה רגועה שאין בה כלום ומזג האוויר במיטבו ולאחר חנוכה מתחיל להיות כבר קר מדי ולאחר מכן מגיע פורים, פסח והלאה… ולכן זה באמת הזמן האופטימלי לערב גיבוש לחברות.


רוצים שנארגן לכם ערב גיבוש לחברה שלכם? מלאו פרטים עכשיו:

[contact-form-7]


ערב גיבוש לחברות- מה צריך לברר:

 1. תאריכים פנויים- כדאי ורצוי לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין שבוע לפני אלא כבר מראש כשאנחנו יודעים מתי החגים מסתיימים לאפשר לעובדים קצת זמן של שגרה ואז לאחר מכן לתכנן את ערב הגיבוש.
 2. להיסגר מראש על פעילות- אתם ממש לא החברה היחידה שמזמינה ערב גיבוש לחברות בנושאים מסוימים ורוב החברות תהיינה עסוקות בכך ולכן אם יש פעילות מסוימת שאתם ממש רוצים כדאי שתירשמו אליה מראש ותסגרו איתה את הפעילות לפני כולם.
 3. קייטרינג- גם את האוכל צריך לסגור בהתאם לתאריך ולפעילות ולמיקום במיוחד אם החברה המארגנת לא מציעה את זה כחלק מהשירותים בכדי שלא תישארו בלי אוכל או שתצטרכו להתפשר על משהו שלא רציתם.
 4. מתנות לעובדים– אם אתם מתכוונים להעניק שי כלשהו לעובדים בין אם שי צנוע או מתנה מושקעת וממש שווה כדאי לברר מחירים הרבה לפני הערב, להשוות ספקים ולרכוש את המתנות מספיק זמן מראש כולל עודף בכדי שלא תישארו בלי המתנות כשיגיע הערב או שיהיו לכם חסרות כמה מתנות.
 5. אופי החברה והעובדים- יכול להיות שמתחשק לכם להזמין פעילות מסוימת אבל היא לא מתאימה לארגון- מי כמוכם מכיר את אופי החברה והעובדים בה ויודע בדיוק להתאים את הפעילות לעובדים לפי העדפות קולינריות, מגזרים דתות גילאים וכל מה שחשוב ומשפיע על בחירת הפעילות.

מכיוון שזה לא ערב הגיבוש היחיד שהפקתם בעבר או שתפיקו בעתיד כדאי שתבררו מול חברות אחרות וארגונים מקבילים על חברות מומלצות להפקת ערב גיבוש לעובדים בחברות או מצד שני- תמליצו אתם על חברה שעבדתם איתה והיתם מרוצים משירותיה. כמו כן כמו שהתכוננתם מראש לערב הגיבוש הזה כדאי מאוד שכבר תחשבו הלאה על ערב הגיבוש הבא- בין התאריכים הבאים של החגים ושל החופשים בכדי לא להשאיר לרגע האחרון את כל הארגונים והתכנונים החשובים.

בנוסף חשוב לזכור שאם מדובר בחברה קטנה כדאי לוודא שכולם יכולים בתאריך שנקבע ואם מדובר בחברה גדולה אי אפשר יהיה תמיד להביא את כולם בלי יוצא מן הכלל אבל אם קבעתם תאריכים מראש לדעת לא לאשר חופשים לעובדים בתאריך הזה.


אולי יעניין אותך יום כיף לעובדים

]]>
סדנאות לימי גיבוש https://www.chili-events.co.il/%d7%a1%d7%93%d7%a0%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9/ Tue, 14 Jan 2020 06:12:24 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26882 אם אתם בעלי חברה או ארגון ואתם רוצים להפיק ערב או בוקר עבור העובדים שלכם סביר להניח שמה שאתם מחפשים כרגע זה סדנאות לימי גיבוש. וברגע שהתחלתם לחפש גיליתם כמה ההיצע רחב וכמה אפשרויות יש והשאלה הנשאלת היא איך אפשר לבחור???

האם באמת יש הרבה סדנאות לימי גיבוש שמוצעות בשוק וברשת וצריך לבחור את הסדנא הרלוונטית ושוב נשאלת השאלה- איך בוחרים?

איך בוחרים סדנאות לימי גיבוש?

ההמלצה הראשונה היא לעשות בדק בית- כפול. ומה זה אומר? בדק בית ראשון הוא לעשות סוג של פריסה של כל העובדים ולראות מיהי האוכלוסייה מבחינת גיל, מין ודת. לא מבחינת גזענות חלילה וחס אלא מבחינת טיב הפעילות כי הרי לא תקחו את כולם ליום של איפור וטיפולי בנים אם מדובר ברוב של גברים בארגון וגם לא תארגנו טיול למיטיבי לכת אם מדובר ברוב של מבוגרים בארגון. כך שקודם כל צריך להכיר את עובדי החברה. בדק בית שני הוא לבדוק מה הם רוצים, מה הם אוהבים, מה הם מעדיפים. הכי טוב לשאול פשוט את העובדים במקום להחליט עבורם! להתייעץ איתם ולבקש מהם הצעות והמלצות לסדנאות לימי גיבוש. חלק עבדו במקומות אחרים וחוו סדנאות כאלה ואחרות שהם ירצו להמליץ עליהם וחלק קיבלו המלצות מחברים שלהם שעובדים בחברות אחרות וחלק אולי אפילו מכירים מקרוב חבר או חברה שיש להם פעילות שמתאימה- אז למה לא להעזר בהם?

ההמלצה השנייה היא המלצה- לבדוק מול ארגונים מקבילים וחברות אחרות דומות לשלכם על אילו סדנאות לימי גיבוש הם ממליצים. אולי יש להם המלצה חמה על פעילות סופר מגבשת שתרמה להם רבות לחברה ואולי יש להם דיס המלצה על חברה שלקחה אותם לפעילות גיבוש וכל הארגון וההתנהלות היו מתחת לכל ביקורת? המלצה או דיס המלצה ממקור אמין זו דרך טובה לסנן תוצאות.

ההמלצה השלישית היא לבדוק בעצמכם- רגע לפני שאתם מתקשרים למי שאתם חושבים שיכול לתת לכם הצעה טובה ומשתלמת- כדאי שתכינו שאלות מראש. כמה זמן הפעילות, בכמה פעילויות מדובר, מה זה בדיוק כולל- כדי שתדעו אם יש צורך לתאם הסעות וקייטרינג בנפרד, כמה זמן נסיעה, האם יש דגשים מיוחדים שצריך לדעת, כמה זה עולה, מה הם תנאי התשלום מה ההתחייבות… זו אולי נראת רשימה ארוכה אבל היא בסיסית וחשובה ולרוב הסכם פשוט או הצעת מחיר מסודרת מעבירה את כל המידע הרלוונטי אז אל תהססו לבקש אותה בכתב (גם בכדי להעביר לגורמים הרלוונטיים) ולשאול שאלות בכדי להשלים את המידע החסר.

וההמלצה האחרונה- תשוו! קיבלתם הצעה טובה? מעולה. תשוו אותה לחברות אחרות שמציעות פחות או יותר אותו הדבר ולא רק במחיר אלא גם בשירות לקוחות ותבחרו את אלה שאתם מרגישים שצליחו לעשות הפקת אירוע מעולה!


אולי יעניין אותך רעיונות ליום כיף לקבוצות שעשו כבר הכל

]]>
יום כיף לקבוצה – חשוב לא פחות מהעבודה! https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%94-%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91-%d7%9c%d7%90-%d7%a4%d7%97%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%94%d7%a2%d7%91%d7%95%d7%93%d7%94/ Thu, 09 Jan 2020 11:05:38 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26880 קבוצה כהגדרה היא אוסף של אנשים שנמצאים ביחד בסיטואציה מסוימת מכורח הנסיבות. זו יכולה להיות קבוצה של חברים, עובדים, שכנים ואפילו קבוצה של קרובי משפחה. קבוצה היא לא צוות! ומה ההבדל ולמה הוא חשוב בכלל?


רוצים שנארגן לכם יום כיף לקבוצה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


לא תמיד הוא חשוב האמת. לפעמים אפשר להסתפק בלהיות קבוצה- אבל בקבוצה כל אחד אחראי לעצמו וחושב על עצמו ופועל לטובתו ולטובת הקרובים אליו ולא באמת חייב או מחויב לאחרים בקבוצה. לעומת זאת אם אתם צוות… יש לכם עניין משותף, מכרים משותפים, מטרה משותפת! אכפת לכם אחד מהשני ומיתר חברי הצוות ואתם רוצים לעבוד ביחד ולבלות ביחד.

איך הופכים קבוצה לצוות? מגבשים אותם! אבל לא כמו בצבא… לא גיבוש ארוך ומייגע שיגרום להם לפרוש מהתהליך באמצע- מגבשים אותם בדרך קלה ומהנה- מארגנים להם יום כיף לקבוצה!

יום כיף לקבוצה- למה זה חשוב?

זה חשוב מאוד כי אם מדובר בארגון או בחברה שמארגנת את יום הכיף לקבוצה, והקבוצה המדוברת עליה אנחנו מדברים ואליה אנחנו מתכוונים היא קבוצה של עובדים- הרי שמאוד חשוב לגבש אותם בכדי להעלות את רמת המחויבות שלהם זה לזה, לשאר העובדים ולארגון עצמו. ברגע שהם יתגבשו, יכירו, יתחברו- אז הם יהפכו לצוות ויפעלו ויעבדו יחדיו. וזו אחת המטרות של הארגון לא?


גולשים נוספים התעניינו גם במתנות לעובדים


יום כיף לקבוצה- לא יום עיון ולא יום משעמם!

יום כיף לקבוצה כשמו כן הוא- יום כיף! זה אומר שאמור להיות לקבוצה כיף! לא סיור משעמם שהם ממש לא רצו ללכת אליו או טיול ארוך ומפרך שפחות מתאים להם. זה יום כיף בו כולם- או לפחות רובם אמורים ליהנות ולעשות כיף.

אל תשכחו את המטרה מאחורי יום הכיף- נכון, המטרה המשנית היא לעשות כיף. לתת לעובדים להשתחרר מימי עבודה רגילים, מעומס העבודה והלחץ שהם חווים במשרד ובבית ופשוט ליהנות להירגע ולעשות כיף. א-ב-ל זו רק המטרה המשנית. המטרה העיקרית, שמועברת דרך הפעילות הכייפית של הקבוצה היא בעצם לגבש את הקבוצה ולהפוך אותה לצוות. זה תקף בעיקר לארגונים ולחברות אשר מעוניינים לגבש את העובדים שלהם בכדי לייצר אווירת עבודה כייפית ומגובשת- והתוצאות כבר תיראנה ותורגשנה יום למחרת כשהעובדים יגיעו למשרד ויחלקו את החוויות המיוחדות שיצרו במהלך אותו יום כיף. הם ייצרו להם הוואי של קבוצה ולאט לאט יתחברו וככל שתפיקו להם יותר פעילויות כיפיות ומגבשות כך הקבוצה תהפוך לצוות יעיל שעובד ביחד למטרה משותפת- קידום הארגון. חוץ מזה שכיף זה כיף וגם בתור מנהלים לא יזיק לכם יום כיף בקבוצה ולקחת חלק מהפעילות עם העובדים שלכם!


עוד על נופש חברה

]]>
יום גיבוש לחברה- הופכים מקבוצה לצוות https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94-%d7%94%d7%95%d7%a4%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%94-%d7%9c%d7%a6%d7%95%d7%95%d7%aa/ Sun, 05 Jan 2020 10:57:20 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26878 בכל חברה או ארגון ישנה קבוצה של אנשים- אשר עובדים בה, בין אם באופן קבוע או באופן זמני. אל תתבלבלו! קבוצה זה לא צוות! קבוצה יכולה להיות אוסף רנדומאלי של אנשים אשר התאספו ביחד בעל כורחם ולא מתוך בחירה ועובדים ביחד באותו ארגון. צוות- זו קבוצה של אנשים שפועלים ביחד בשיתוף פעולה וסינרגיה לצורך מטרה משותפת של כולם.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


ומה אתם רוצים בחברה- קבוצה או צוות? סביר להניח שצוות. ואחת הדרכים להשיג את זה היא יום גיבוש לחברה.

כיצד הופכים מקבוצה לצוות?

לא, אחרי יום גיבוש לא כולם יהיו חברים או יסתדרו ביחד בצורה מופתית, ותמיד יהיו אנשים אשר לא ישתלבו- אבל זו בהחלט הזדמנות נהדרת לגרום לעובדים להכיר זה את זו, לעבוד ביחד- אפילו בפעילות בה הם תלויים אחד בשני וככה הם לומדים לעבוד ביחד ולהפוך לצוות.

יום גיבוש לחברה נועד לגבש את העובדים- לתת להם להכיר צדדים שלא הכירו בעובדים אחרים ואפילו בעצמם, ולתת למנהלים את ההזדמנות לשבור דיסטנס ולהכיר את העובדים שלהם מקרוב. חשוב שביום זה יהיה ערך מוסף, חוויה שהם יזכרו ולא רק יום כיף ללא תכלית.


גולשים נוספים התעניינו גם ערב גיבוש לעובדים


בניית תוכנית ליום גיבוש לחברה

במידה והחלטתם שהאנשים אשר עובדים בחרה צריכים לעבור גיבוש, ללמוד לעבוד ביחד ולהתנהל כצוות ולא רק קבוצה של עובדים- צריך לבנות תוכנית מסודרת ומאורגנת.  המטרה היא לא להפוך את היום ליום עבודה מתיש או להכריח את העובדים לעשות דברים בניגוד לרצונם- אלא לבנות יום שלם של פעילות מגבשת כשמילה 'צוות' היא המילה המנחה.

לא כל היום צריך להיות פעילות אינטנסיבית- גם הנסיעות המשותפות עם הדרכה וחידון, גם הארוחות- אלה יכולות להיות גיבוש טבעי ובלתי פורמאלי של אנשי הצוות בינם לבין עצמם עם או בלי התערבות ההנהלה. בפעילויות עצמן חשוב לגרום לעובדים לעבוד ביחד- להיות תלויים אחד בשני בכדי להגיע למטרה ושלא יצליחו לעשות זאת לבד, כך הם יבינו שכל אחד מהם חשוב במעגל העובדים בחברה ושהם כולם ביחד עובדים לאותה מטרה. כאשר אנשים תלויים זה בזה לצורך ההצלחה האישית שלהם ולצורך ההצלחה העסקית המשותפת של הקבוצה- הם פועלים ביחד זה עם זה ולא נגד אחד השני.

רוב העובדים עברו פעילויות גיבוש כאלה ואחרות בראיונות עבודה לבדוק אם הם מתאימים לאותה חברה או לארגון וזוכרים זאת כמבחנים קשים או מעצבנים בהם היו צריכים להראות שהם יודעים להנהיג או לעבוד בשיתוף פעולה כצוות- נסו לא להביא תכנים כאלה אלא באמת להפיק יום גיבוש לחברה הכי נעים, אותנטי וטבעי אבל גם מקרב מגבש ומלמד!


אולי יעניין אותך הפקת אירועי חברה

]]>
כל מה שרציתם לדעת על פעילות גיבוש https://www.chili-events.co.il/%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Thu, 02 Jan 2020 05:41:30 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26717 מקומות עבודה וארגונים רבים מקיימים מידי פעם אירועי גיבוש לעובדים. האפשרויות רבות ומגוונות ויכולות להתאים לכל סוגי העובדים והארגונים, יחד עם זאת אין אירוע גיבוש זהה, כל אחד מיוחד בהתאם למשתנים של כל ארגון.

פעילות גיבוש לעובדים– מטרתו כמובן בראשית לגבש בין כל העובדים, להכיר מעבר למסגרת העבודה ולצאת מתבנית העובדים למספר שעות על מנת לחוות פעילות אחרת. מקום עבודה שמכבד את עצמו ואת העובדים שלו נוהג להשקיע באירוע גיבוש שכזה וזו דרך לומר לעובד עד כמה הוא מוערך וחשוב לארגון.


רוצים שנארגן לכם פעילות גיבוש כייפית? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


עובדים מגובשים ומלוכדים תורמים רבות לארגון ויעצימו את תחושת השייכות לארגון ואת עבודת הצוות ביום יום.

סוגי פעילויות הקיימים:

פעילות אתגרית

רכיבה על סוסים, פעילות ימית – צלילה, שחיה עם דולפינים, גלישה ושייט בים הפתוח, פעילות באוויר– צניחה, כדור פורח, דאונים, אומגה, ביבשה – טיולי טרקטורונים, נהיגה במכוניות מרוץ, פינט בול ועוד.

פעילות מעודדת חשיבה

מצא את המטמון, תחרויות במשימות של פתרון בעיות, משחקי חשיבה אסטרטגיים, תחרות חידונים וסדנאות הפעלה באמצעות משחק, סדנאות בישול ועוד.

פעילות פסיבית

הופעות, הרצאות, סרטים, הצגות, ערב רגוע בים, פיקניק או קומזיץ.


גולשים נוספים התעניינו בערב גיבוש לעובדים הוא המפתח לחיוכים רבים


סיורים

יש גם פעילות שהיא ממש טיול ברחובות עם היסטוריה מעניינת או בשכונות מיוחדות בשווקים גדולים עם סיפורים יפים, זו פעילות של הליכה קלה בדרך כלל כשעתיים עם מדריך מנוסה שיודע להעביר את הסיפורים בדרך מקורית ויצירתית.

לכל פעילות יתרונות וחסרונות, רצוי להתאים את הפעילות לחתך האנשים ולהתחשב באופי המשתתפים, בשעות הנבחרות  וכמובן בתקציב.

אוכל קדימה אוכל…

מומלץ לשלב גם ארוחה לכל פעילות וגם פה האפשרויות רבות ומגוונות בהתאם לאופי הפעילות. אם הפעילות גיבוש היא בשטח אפשר להזמין קייטרינג, יש המון חברות שעושות אירוח על בסיס חלבי / בשרי אפשר למצוא גם אוכל אסייתי, איטלקי, אוכל רחוב, החברות האלה מאורגנות לכל הנדרש לסוג אירוח כזה החל ממפות וסכו"ם חד פעמי ועד שתיה שולחנות כסאות וכו'. בנוסף אפשר למצוא מסעדה באזור הפעילות ולסגור מראש על מחיר לסועד עם כל התוספות ואם יש חריגים כמו צמחונים / טבעונים / רגישים או אלרגנים בדרך כלל יש להם את הפתרונות לזה. חשוב מאוד לדאוג לכשרות כי גם אם אחד הסועדים בלבד שומר על כשרות זה יכבד אותו ולא יפריע לשאר הסועדים.

בפעילות עם מעט משתתפים אפשר אפילו ליזום רעיון ולהזמין את המשתתפים להביא מהבית מאכל אופייני שמתאים לרעיון למשל מאכלי עדות או מאכלי ילדות זה תורם רבות לגיבוש וגם להיכרות בין המשתתפים וכמובן חוסך בעלויות התקציב.

על מנת לארגן פעילות מושקעת ומהנה לעובדים יש לקחת בחשבון המון דברים ורצוי עד כמה שניתן להתחשב בטעמם בגילם ובמצבם. חברת צ'ילי הפקות חברה מנוסה ומקצועית מארגנת אירועים מכל הסוגים, התקשרו ונשמח לעזור.

]]>
פעילות גיבוש – רעיונות מחוץ לקופסא https://www.chili-events.co.il/%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%a8%d7%a2%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%95%d7%a5-%d7%9c%d7%a7%d7%95%d7%a4%d7%a1%d7%90/ Tue, 31 Dec 2019 13:52:22 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26711  זו לא הפעם הראשונה שאתם מתכננים פעילות גיבוש לצוות שלכם. אתם מכירים את החשיבות בקיום ימי כיף וגיבוש ובסך הכל מחפשים פעילות שעוד לא עשיתם. משהו כזה שנחשב מחוץ לקופסא. הנה כמה רעיונות.

כל מי שהיה פעם חלק מוועד עובדים מכיר את זה. מכירים ביתרונות ובחשיבות של גיבוש צוות העובדים ואפילו מקפידים לקיים פעילות כזו לפחות אחת בכל עונה. כבר הלכתם יחד לסרט, כבר אכלתם יחד במסעדה טובה ואפילו בישלתם יחד בסדנת בישול. אתם שוברים את הראש מה עוד אפשר לעשות שעוד לא עשיתם.


רוצים שנארגן לכם פעילות גיבוש מהנה במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


היו יצירתיים, חשבו מחוץ לקופסא ואם אתם רוצים כמה רעיונות שיכניסו אתכם למוזה, אספנו כמה מעניינים.

לוליינים בקרקס

אחת הפעילויות שהן בגדר "מחוץ לקופסא" זו פעילות קרקס.  "קרקס פלורנטין" התל אביבי פתח את שעריו בדיוק בשביל לאפשר לחברות וצוותים לקיים אצלו פעילות כיף לגיבוש הצוות או אחלה של אירוע עסקי. אפשר לצפות במייצגים ומופעי קרקס מעניינים במתחם גדול מאד של כ-3 דונם. יש בו 2 אוהלי קרקס בגדלים שונים ומאות מקומות ישיבה, מערכות סאונד ותאורה משוכללות ואפשר לשלב גם הקרנה של מצגות תמונות ווידאו.

סוכנים חשאיים בתל אביב

אפשרות נוספת זו פעילות שבה אתם הופכים לסוכנים חשאיים הנשלחים למסע ברחביה של תל אביב. במסגרת המסע תצטרכו לפתור תעלומה מיוחדת. הפעילות הזו בעצם דומה לחדר בריחה, אבל מתרחשת במרחב הפתוח והאורבני המרתק של תל אביב. הפעילות הזו נקראת  TLV SHOW (קראו עוד על יום גיבוש לעובדים בתל אביב)

על מבצר בריחה כבר שמעתם?

מבצר הבריחה זה למעשה משחק הרפתקאות קבוצתי כשהמטרה של הקבוצה המשתתפת בו זה להצליח ברוח מהמתחם שבמבצר תוך כדי פתרון מבחר משימות מעניינות ויצירתיות שרק פתרון של כולם יאפשר לקבוצה לברוח מהמבצר. הבריחה צריכה להתרחש בתוך 60 דקות.

מבצר הבריחה נמצא בקיבוץ יחיעם, הוא מתאים לקבוצות גדולות ומבטיח אתגר מחשבתי, הנאה גדולה וגיבוש קבוצתי מאחר ורק שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה יאפשר התקדמות ובריחה.

טבע ואקסטרים

אם כבר נהגתם טרקטורונים וכבר עשיתם טיול אופניים, אולי תשמחו להכיר אופציה נוספת ליום גיבוש בטבע. אפשר לבנות יום שדומה לתוכנית האהובה "הישרדות" ובו יחולקו הנוכחים לצוותים שיתחרו אחד בשני על המקום הראשון. אפשר לשלב פעילות יער, טיפוס על עצים, אומגות בגבהים שונים ועוד מגוון רחב של משימות טבע. אפילו הבערת אש ללא גפרורים היא אתגר שכזה.

מקווים שהצלחנו לפתוח לכם את הראש לכמה כיווני מחשבה נוספים ואם יש לכם רעיונות נוספים, אתם תמיד מוזמנים לשלוח אלינו בצ'ילי הפקות מייל ונשמח לסייע בכל רעיון ולהוסיף בעזרתכם רעיונות שעוד לא קיימים אצלנו.


אולי יעניין אותך 5 סיבות –למה לארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים

]]>
איך מתאימים סדנאות גיבוש לעובדים? https://www.chili-events.co.il/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%9e%d7%aa%d7%90%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a1%d7%93%d7%a0%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Wed, 25 Dec 2019 09:13:43 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26713 העובדים הם כידוע אחד המשאבים החשובים של כל חברה, ועובדים מרוצים ומגובשים על אחת כמה וכמה. אם זה ברור לכם, אז גם ברורה לכם חשיבותו של יום גיבוש ורק נשארת השאלה איזה יום גיבוש ומה הפעילות המתאימה ליום כזה לעובדים שלכם?

עם ההבנה וההכרה בכך שהעובדים, ולא סתם עובדים, אלא עובדים מרוצים ומגובשים, הם אחד המשאבים החשובים לחברה, כל בעל עסק נבון יקפיד לקיים לפחות פעמיים בשנה יום כיף וגיבוש לעובדים שלו. בדרך כלל אחת בחורף ואחת בקיץ.

סדנאות גיבוש לעובדים יש לא מעט וחלקן מתאימות לכל השנה, וחלקן מתאימות לעונה חורפית או קיצית. לא משנה מהי העונה, את מרבית העובדים מניעים בדרך כלל בשתי דרכים:

הדרך המכונה אקסטרינזית ואשר כוללת: גובה שכר, בונוסים נלווים, מתנות, הטבות שונות, צ'ופרים ועוד.


רוצים שנארגן לכם סדנת גיבוש לעובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


הדרך השנייה נקראת אינטרינזית: דרך זו כוללת משוב חיובי לעובד, סביבת עבודה נעימה ונושכת, ימי עיון והקניית ידע מקצועי ואם נחה על הבוס הרוח אז גם פיתוח אישי, וכמובן שגם כל סוגי פעילויות ההעשרה וימי גיבוש לעובדים.

זה לא סוד שלא מעט מחקרי כבר מוכיחים כי העובדים שנהנים מסביבת עבודה מעוצבת ונעימה, צוות מגובש ובעל תחומי עניין משותפים ומנהל שיודע לראות את אלו יוצרים עובדים יותר מחויבים למקום העבודה שלהם וכפועל יוצא מכך, תוצאות עסקיות הרבה יותר טובות.

צוות עובדים מגובש הוא צוות עובדים מחויב

פעילויות בלתי פורמליות הן אלה אשר באמצעותם תקבלו צוות מחויב: מפגשים חברתיים, מסיבות, ימי גיבוש, פעילויות תרומה לקהילה, סדנאות מגוונות ועוד. ואם תמנו מישהו שגם יתעד הכל ויעלה לאחת הרשתות החברתיות, אפילו בדף של החברה אם יש לכם, תגבר עוד יותר תחושת גאוות היחידה והשייכות.


גולשים נוספים התעניינו גם ב-10 טיפים לארגון ימי גיבוש לעובדים


איך מתאימים סדנאות גיבוש לעובדים?

קודם כל חשוב לאסוף ידע רחב ככל הניתן באשר לעובדים. חתך גילאים, מגדר (האם יש רק גברים, רק נשים או קבוצה מעורבת?), רקע המתאר פעילויות קודמות שכבר עשיתם, בעלי תפקידים, מחלקות ותכנים ועוד.

אחר כך יש להחליט על התקציב המיועד לפעילות. התקציה הוא חלק בלתי נפרד והוא אשר יגדיר מרחק פעילות, אופן הגעה, הזנה ועוד.

מתי תתקיים סדנת הגיבוש. האם יהיה זה במסגרת שעות העבודה או אחריהן? האם בזמן סופ"ש? חופשת חגים? ועוד.

היקף המשתתפים. האם הגיבושון הוא לצוות העובדים בלבד או כולל בני ובנות זוג? או אולי אפילו את כל המשפחה?

לאחר שתאספו את כל המידע הזה תוכלו לברר ולסנן את האופציות השונות הקיימות לסדנאות גיבוש לעובדים.

]]>
יום גיבוש לעובדים בחורף https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%a8%d7%a3/ Sun, 15 Dec 2019 09:54:34 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26866 כל מנהל או מנהלת רווחה וכוח אדם (וגם המנהלים של הארגון עצמו) יודעים שבשביל שהעובדים יהיו מרוצים, יעילים ושיהיה להם כיף בעבודה- צריך לעשות להם גם ימי כיף וימי גיבוש. למזלנו אנחנו חיים במדינה שרוב השנה מזג האוויר קייצי במיוחד או אביבי ולכן מאפשר לא מעט פעילויות אבל בכל זאת יש לנו מספר שבועות של חורף ואז נשאלת השאלה- מה עושים כשרוצים להפיק יום גיבוש לעובדים בחורף?


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש לעובדים בחורף? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


יום גיבוש לעובדים בחורף- להתארגן בהתאם

כמו בכל דבר בחורף הישראלי- גם כאשר מפיקים יום גיבוש לעובדים בחורף– צריך פשוט להתארגן בהתאם. ומה זה אומר? ההמלצה היא מראש לקבוע תוכנית פעילות שלא תלויה במזג האוויר כזו שלא תתבטל אם יהיה קר מדי פתאום או שירד גשם ללא התראה מוקדמת. כדאי לשכור מקום סגור ולהחליט על פעילות שמתאימה למקום סגור ושאין הימנעות להגיע אליה מבחינת תנאי מזג האוויר.

בנוסף- חשוב לבדוק מה מזג האוויר הצפוי ומראש לא לתכנן פעילות לתקופה מאוד קרה או מאוד גשומה- גם אם הפעילות בפנים, רוב האנשים לא אוהבים לצאת מהבית כשקר וגשום וגם היציאה מהבית הנסיעה וההגעה למקום יכולה להיות לא נעימה עד מסוכנת בתנאים של חורף

יום גיבוש לעובדים בחורף- התאימו את הפעילות:

אם בכל זאת החלטתם להפיק יום פעילות לעובדים דווקא בחורף, אז כדאי שתתאימו את הפעילות- אפשר לארגן סדנת סושי או פסטה או מרקים או בכלל להביא כיבוד חורפי של מרקים ולחמים כזו שמחממת את הבטן ועושה נעים בגוף. אפשר גם כמובן להתאים סדנת אלכוהול שיכולה להתקיים במקום סגור ואפילו להפיק את הפעילות במשרדים עצמם לאחר שעות העבודה ובכך לחסוך לעובדים נסיעה נוספת ויציאה החוצה בתנאי מזג אוויר חורפיים ולא נעימים.


אולי יעניין אותך רעיונות ליום כיף לקבוצות שעשו כבר הכל


תתאימו גם את המתנות- אפשר לחלק לכל העובדים מטריות, מחממי אוזניים מגניבים, כירבוליות לספה לקחת הביתה- כל אלה מתנות שכיף לקבל ובהחלט מתאימות לחורף. אפשר אפילו לצאת מהקופסא ולהפתיע את העובדים ולהפיק עבורם אירוע שהוא סוג של מסיבת פיג'מות עם כירבוליות ופיג'מות, כריות, שוקו חם, נעליי בית ואפילו הופעה כייפית או הצגה מעניינת שהם צופים בה עם שמיכות מחממות.

להפיק יום גיבוש לעובדים בחורף אולי נראה לכם קצת מבאס או נפל עליכם כמשימה שאתם בטוחים שלא תצליחו לבצע על הצד הטוב ביותר אבל להיפך! קחו את החורף- שגם ככה הוא קצר והשתמשו בו כיתרון ! רק צריך לחשוב על רעיונות מגניבים ולהישאר במקום סגור וחמים וככה בטוח תוכלו להפיק יום גיבוש מעניין כזה שהעובדים יחכו לחורף הבא ושבקיץ תצטרכו להתעלות על עצמכם בהפקה.

]]>
מבחר רעיונות ליום גיבוש בבירת ישראל https://www.chili-events.co.il/%d7%9e%d7%91%d7%97%d7%a8-%d7%a8%d7%a2%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%91%d7%91%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c/ Tue, 10 Dec 2019 13:53:07 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26715 ירושלים היא עיר הבירה, היא היסטוריה, היא דתות, היא הווה, עבר ועתיד. אין אחד שלא אוהב אותה. ירושלים מזמנת אחלה של לוקיישנים ליום גיבוש. רוצים כמה רעיונות? בבקשה

לירושלים יש ניחוח מיוחד ואין אחד שהיא לא מעוררת בו רגש חזק. הבחירה ביום גיבוש בירושלים יכולה להיות אחת הבחירות הטובות ביותר ליום גיבוש שיגע בכל אחד מהעובדים.

אפשר לקיים בה סיור גגות מיוחד ומרגש בעיר העתיקה, אם עוד לא עשיתם, אז גם סיור טעימות בשוק מחנה יהודה הצבעוני יכול להיות חוויה לכל החושים. אם תרצו תוכלו לשלב סיור בסמטאות העיר העתיקה בשילוב שחקן, או סיור מוזיקלי תוך סיפורים ושירים על ירושלים. בא לכם משהו יותר מפעיל? מה דעתכם על משחק 'חפשו את המטמון' ברחובות עיר הבירה שלנו או בין הדוכנים בשוק? ואם בא לכם קצת יותר אקשן, אפשר פעילויות ODT או רכיבה על סגווי.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש בירושלים? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


רק תבחרו ותתחילו להתגבש יחד. הנה 3 דוגמאות לפתוח לכם את התיאבון:

סיור בסמטאות העיר העתיקה

סיור בסמטאות העיר העתיקה של ירושלים זה כמו להיכנס למנהרת הזמן ולחוות את העיר לפני שחוברה לה יחדיו ואחרי שחוברה. זה לפגוש אנשים, סיפורי חיים, בעלי מלאכה שונים כמו סוחר בדים שיציג לכם את הבד היקר ביותר, מפעל טחינה שטוחן את השומשום במקום כבר יותר מ 100 שנה ועוד.

בסיור ניתן לשלב סיור בשוק המרתק, שמביא ריחות, צבעים, גמלים מעץ זית ומפגש של שלושת הדתות כמעט בכל דוכן.


גולשים נוספים התעניינו גם בפעילות גיבוש לצוות


סיור טעימות במחנה יהודה

במחנה יהודה אפשר לצאת לסיור קבוצתי בין שלל הדוכנים והאנשים שעושים את השוק למה שהוא.  לשמוע איך נראה השוק בעבר הרחוק ומה עשה אותו למקום הבילוי המרכזי היום. תוכלו לטעום את החומוס של רחמו ואת מיץ האתרוגים או הגת בדוכן המפורסם. לשמוע על סוגי טחינה בטעמים שונים ולשלוח אצבע לאסוף ליקוק ממכונת הטחינה. תריחו פולי קפה ותטעמו גם מהמשקה. על הדרך תוכלו לבקר בקרבת בית משפחת בנאי המפורסמת ולשמוע את הסיפור של האבא של האבא של האבא. בקיצור, סיור שמשלב תוכן, חוויות וטעמים.

אם תבחרו בסיור של שעות אחר הצהריים, תוכלו להישאר בשוק ולראות איך הוא מחליף פנים והופך לקראת ערב למרכז תוסס של בילוי ואוכל.

דמויות מהספרים מתעוררות לחיים

רוצים לפגוש בירושלים דמויות מהסיפורים והשירים? לוחמת פלמ"ח, עולה רגל, סבתא מרוקאית, רוכל ממזכרת משה או דייר מקטמון ג'? תוכלו לצאת לסיור בירושלים ולשלב בו שחקנים מוכשרים שיציגו לכם בצורה הכי אותנטית את הדמויות האלו. דרך הדמויות תוכלו להכיר את ההווי וההיסטוריה ולרגע לצאת למסע בזמן.

יש עוד המון אפשרויות ליום גיבוש לעוובדים בירושלים, כזה שיעשה לכם הכי כיף ומעניין שאפשר.

]]>
רעיונות ליום כיף לקבוצות שעשו כבר הכל https://www.chili-events.co.il/%d7%a8%d7%a2%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa/ Mon, 02 Dec 2019 07:48:52 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26709 בטח קרה  גם לכם שהגעתם לתכנון של יום הגיבוש לחבר'ה ונתקעתם באותה הבעיה. כבר עשיתם הכל. מה עושים בשביל שבכל זאת יום הכיף יראה אחרת מהפעמים הקודמות? לצ'ילי הפקות יש רעיונות טובים בשבילכם

עם העובדה הזו אי אפשר להתווכח. המדינה שלנו יפה, מיוחדת ויש בה לא מעט פינות חמד ואטרקציות, ויחד עם זאת היא ארצנו הקטנטונת,ונדמה שמגוון האופציות לבילוי הקיימות בה הן לא רבות.

מה עושים אם שוב אתם מתבקשים לתכנן את יום הכיף לעובדים ושוב מבינים שעשיתם כבר הכל? אתם לא רוצים לחזור שוב ושוב על אותם הדברים. מה עושים? בהחלט אפשר לעשות את אותם הדברים, אבל אחרת.

צ'ילי הפקות שמתמחה גם בהפקת יום כיף לקבוצות, מציעה כמהגימיקים ורעיונות מקוריים שיתנו לעובדים הרגשה של משהו חדש או שונה לגמאי מחוויית יום כיף בעבר.


רוצים שנארגן לכם יום כיף לקבוצה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


דברים שאפשר לעשות עוד לפני יום הכיף

בחרתם תאריך ליום הכיף ושלחתם לעובדים "SAVE THE DATE" ? נחמד, אבל אפשר שזה יהיה נחמד עוד יותר. הפעם חשפו את התוכנית לאט ובמנות קטנות. למשל אחרי ששלחתם תאריך בלבד, הטיזר הבא יהיה "נחשו: מה עושים הפעם?" ולא סתם כשאלה לחלל המייל או הווטסאפ, הפעם תכריזו על תחרות נושאת פרס שמי שיפתור ראשון יקבל פרס. כל עוד לא הצליחו לנחש, פעם בשבוע תשלחו רמז קטן.

כלל חשוב בגיבושון – המדריך הוא הראשון

לפני הכל חשוב לבחור את המדריך המתאים לקבוצה וזה שיהפוך יום טוב ליום מצוין. ביום כיף מלווה במדריך הכל יכול לקום וליפול על דמותו של המדריך. קיימים בשוק מדריכים מעולים בעלי כריזמה והומור ואלה יכולים לסחוף את החבר'ה גם אם החבר'ה שלכם קצת יותר כבדים או נוקשים ורציניים. בחרו מדריכה או מדריך שיש להם המלצות, שמביאים איתם משהו אחר וידועים ככאלו שמעבירים הדרכה יוצאת מגדר הרגיל.


גולשים נוספים התעניינו גם בסדנאות גיבוש לעובדים – היתרונות שבדבר


מתחילים את היום בצורה אחרת

הפעם במקום לעצור לארוחת בוקר בבית קפה בדרך, תעצרו בפינת חמד מעניינת ככה ביער, אולי על מצוק המשקיף על הים ואפילו בקרבת חוף. תפתיעו את העובדים עם סלסלות פיקניק מלאה כל טוב ומפה משובצת. אפשר להוסיף בכל סלסלה איזה מכתב פותח את היום או כל רעיון מפתיע אחר.

לעצור או לא לעצור לטרמפיסט בדרך?

דמיינו את הסיטואציה. התכנסתם באזור הכינוס ויצאתם לדרך. לא משנה אם למסלול הליכה, טרקטורונים בצפון או יום כיף במרחצאות בדרום. בדרך הנהג טוב הלב מבקש מהמארגנים לעצור לטרמפיסט נחמד שמרים יד והמארגנים זורמים איתו.

לאוטובוס עולה בחור הזוי, עובר בין האנשים ומפטפט איתם וגם קצת מביך, אחר כך מבקש את המיקרופון בכדי להגיד תודה כי אף אחד לא עצר לו ורק אתם הושעתם אותו מהתייבשות, ואחרי כמה מילות תודה, הוא מתחיל במופע סטנדאפ בו הוא משלב מידע על העובדים, כזה שסיפקו לו מוקדם יותר.

תסכימו איתנו שלא משנה מה היעד והאם האטרקציה שבחרתם כבר שחוקה, את הטרמפיסט אף אחד כבר לא ישכח.

ישנם עוד המון רעיונות ליום כיף לקבוצות, שיכולים להפוך יום כיף שגרתי ליום כיף שידובר עליו לפחות עד יום הכיף הבא. צריך רק להיות יצירתיים.

]]>
פעילות גיבוש מעניקה ערך מוסף לארגון https://www.chili-events.co.il/%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9/ Fri, 29 Nov 2019 13:14:22 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26680 כל עבודה באשר היא, מלווה בשחיקה ועייפות החומר ולכן ימים בהם מתקיימת פעילות גיבוש מהווים הזדמנות לשבירת שיגרה ולהעלאת החיוך חזרה על פניהם של העובדים כשיוצאים מהמשרד ומשנים אווירה לבלתי פורמלית ומשוחררת. בפעילויות גיבוש ניתן להעמיק הכרויות בין עובדים שלא תמיד מכירים ביום יום ולא מכירים את עבודת חבריהם לארגון.

פעילות הגיבוש חייבת להיות חלק משגרת הארגון ועל ידי כך היא מטפחת את תרבות החברה. מה שמבדיל בין חברה מצוינת לחברה טובה הוא הגיבוש שלה סביב ערכים שמאחדים את העובדים וגורמים לסינרגיה מלאה.

יש ארגונים שבוחרים בפעילות גיבוש מאתגרת ומשתדלים להתאים צ'ופרים מעניינים שיהלמו את הכישורים ותחומי העניין של העובדים שלהם כמו לדוגמא חדר בריחה. במסגרת פעילות הגיבוש המשתתפים נדרשים לעבוד בצוות בצורה אפקטיבית ולחשוב מהר בכדי לקבל החלטות נכונות.


רוצים שנארגן לכם פעילות גיבוש מגניבה? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


כשאנחנו עוסקים בפעילויות אשר שוברות שגרה אנחנו מעבירים מסר שההנאה מהדרך חשובה לפחת כמו מההגעה ליעד. על ידי פעילות גיבוש אנחנו מאפשרים לצוות לבנות קשרים עם עובדים אחרים בארגון, שמלכדים אותם יותר סביב המטרות של החברה.

על מנת לחזק את הקשר בין העובדים למקום העבודה ועל מנת לשמור על המוטיבציה שלהם ובעיקר כדי לאפשר להם זמן הכרות בינם לבין עצמם במיוחד בסיטואציות שונות מאלו שקורות במשרד, צריך לשבור שגרה, לאפשר להם לצאת החוצה ולעסוק בפעילות מיוחדת שלא נהוג לבצע בשעות העבודה ועל ידי כך הם מצליחים ליצור חוויות חדשות.

בשנים האחרונות הארגונים שמים דגש רב על רווחתו של העובד בכדי שיהיה לו נוח ונעים לבצע את עבודתו במקום העבודה, לתת את ההרגשה שהמנהלים בארגון עומדים לרשותו באם יזדקק. פעילות גיבוש מחוץ למשרד מאפשרים תקשורת שונה ובלתי אמצעית בין העובדים למנהלים. משהו שלא יכול לקרות בשעות העבודה.

על ידי פעילות הגיבוש הצוותים מתקרבים ומתחברים. כאשר אנחנו מרגישים שאנחנו נמצאים בסביבת חברים, דילמות קטנות שצצות במהלך העבודה נפתרות בקלות יחסית. נעים לנו יותר לעבוד בחברת קולגות שאנחנו מכירים את התחביבים שלהם, מדברים איתם וחולקים איתם נושאים מלבד ענייני עבודה ושאנחנו גם מכירים את בני הזוג והילדים שלהם.


גולשים נוספים התעניינו גם 10 רעיונות ליום כיף לחברות


המון פעמים עולה השאלה עם להזמין לפעילות הגיבוש גם את בני הזוג. זה מאוד תלוי במטרות אליהן החברה מכוונת להשיג מפעילות הגיבוש רק שיש לזכור כי בני ובנות זוג גורמים לפעילות להיות אחרת לגמרי במהותה.

מאוד חשוב לא לפעיל לחץ סמוי או גלוי על עובדים שלא מעוניינים להשתתף בפעילויות הגיבוש הנערכות מחוץ לשעות העבודה. מומלץ לבדוק מדוע קיימת התנגדות להשתתף. חשוב להדגיש בפני העובד כי אין זה ישפיע על הדרך בה העובד נתפס בעיני המנהלים שלו והארגון. בנוסף אם חלק משמעותי מצוות  העובדים אינו מתלהב ואינו מעוניין לשתף פעולה ראוי לשקול את כל פעילות הגיבוש מההתחלה.

לסיכום, תכנון פעילויות של ימי גיבוש לעובדים יכולה לסייע לבנות ארגון יציב וחזק יותר ושהעובדים רואים בו את עמיתיהם לעבודה כחברים ולא רק קולגות לעבודה.

]]>
ערב גיבוש הוא רק אחד מתוך 5 דרכים לבנייתו של צוות מנצח https://www.chili-events.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%94%d7%95%d7%90-%d7%a8%d7%a7-%d7%90%d7%97%d7%93-%d7%9e%d7%aa%d7%95%d7%9a-5-%d7%93%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa/ Sat, 23 Nov 2019 13:14:16 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26679 בשביל לבנות צוות מנצח לא מספיק לקיים ערב גיבוש כל כמה חודשים. בשביל לבנות צוות מנצח חייבים מנהל מוצלח, אכפתי ואחראי, שיודע מהן הדרכים לבניית צוות מנצח ומגובש. סקרנים? אספנו לכם 5 דרכים שיחד מובילות לצוות מנצח

יש כמה דרכים לבנות צוות מוצלח וטוב שמחויב לעצמו ולמקום העבודה. ערב גיבוש הוא רק אחת מהדרכים. מלבד ערב הגיבוש שלכולם נדמה שהוא המשפיע והמשמעותי, אפשר למצוא עוד 4 דרכים נוספות, ושילוב של כל ה-5 הוא שיאפשר לבנות צוות יעיל, אפקטיבי, מגובש ומחויב.

בראש ובראשונה נמצא המנהל שהוא למעשה מראה של הצוות אותו הוא מנהל. ברור שמנהל טוב הוא כזה שגם הצוות שלו מתפקד מצוין, נראה במיטבו והולך יחד לאורך זמן, באש ובמים. עכשיו נשאלת השאלה איך מצליחים ליצור צוות מגובש, מחויב ואחראי כשבעידן המודרני בו אנו מתפקדים, חיים ועובדים, תקופת ההעסקה של עובד קצרה לעיתים אף מתקופת הלימוד שלו?


רוצים שנארגן לכם ערב גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


סגנון נכון, הכרות מעמיקה, צוות מגובש, גמישות מחשבתית ופידבקים

 1. סגנון נכון – סגנון הניהול של המנהל והטכניקה שלו מול הצוות צריכים להיות כאלו שנכונים גם לצוות. מנהל טוב הוא מנהל שיכול ויודע לזהות את סגנון הצוות שלו וצרכיו כמו גם יכולותיו, ולהגיב לכל אלו באופן הטוב ביותר שמתאים. (קראו עוד על יום גיבוש לעובדים)
 2. הכרות מעמיקה– בין חברי הצוות חייבת להיות הכרות מעמיקה כשמדובר בהיבט המקצועי. לא מספיק שהמנהל יהיה זה אשר מכיר לעומק את כל אחד ואחד מחברי הצוות ושיטת הפרד ומשול אותה נוקטים חלק מהמנהלים יכולה להיות יעילה לפעמים, אבל רק לטווח הקצר. על מנת שצוות יעבוד טוב, חייבים חבריו להכיר זה את זה לעומק הכרות של החולשות והחוזקות של כל אחד, סגנון העבודה, הקצב האישי והתקשורת. בלי זה, גם מנהל מושלם לא יצליח להניע צוות.
 3. צוות מגובש–גיבוש זה אחד מאבני היסוד של צוות טוב. אם אתם חושבים שתחרותיות בתוך הצוות, יריבות ומתח הם שיניעו את הצוות שלכם קדימה, אתם טועים. לצוות צריכה להיות מטרה משותפת ואינטרס משותף והם יניעו אותו קדימה ובכוחות משותפים ישיגו את המטרה. אחת הדרכים לגבש צוות זה ליצור ערב גיבוש מספר פעמים בשנה. (קראו עוד על פעילות גיבוש לצוות)
 4. גמישות מחשבתית– גמישות מחשבתית שמטרתה בניית סביבת עבודה גמישה גם היא אחת מאבני היסוד של צוות מגובש ופרודוקטיבי. מנהל טוב הוא זה שמכיר את אנשי הצוות ויודע לקרוא אותם ובמקביל להיות מסוגל להתגמש, על מנת לאפשר לעובדים לעשות את מה שהם אוהבים בדרך שהם אוהבים.
 5. פידבק ומשוב– כל אדם זקוק למשוב על העשייה שלו. גם בבניית צוות טוב פידבק הוא אבן יסוד חשובה מאד. הוא בפירוש שחקן מרכזי ושווה לא פעם יותר מהעלאה במשכורת, גם כשמדובר בביקורת חיובית וגם כאשר מדובר בביקורת בונה או שלילית. כדאי לתת ממנו במנות קטנות ולהקפיד לעשות זאת לאורך היום, במשך השבוע והכי טוב באופן יומיומי פידבק קצר ומיידי.

מנהל שיקפיד על חמשת עצות הזהב הללו יצליח לבנות צוות מצוין שהרווח כולו שלו ושל הצוות.

]]>
סדנאות גיבוש לעובדים – היתרונות שבדבר https://www.chili-events.co.il/%d7%a1%d7%93%d7%a0%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%99%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%91%d7%93%d7%91%d7%a8/ Sat, 16 Nov 2019 13:14:15 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26678 סדנאות גיבוש לעובדים זו עוד דרך לצאת ליום גיבוש מהנה עם ערך נוסף, גם אם נלמד בסדנא דבר שלא נשתמש בו לעולם זה ידע מעשיר ומעורר תיאבון ואם אחד העובדים לקח זאת צעד אחד קדימה מה טוב, בכל מקרה יש הטוענים שמכל דבר לומדים…

למה סדנאות?

כל מה שיילמד בסדנא צריך להיות שובר שיגרה ומעניין עבור העובדים כי זאת מטרת יום הגיבוש, יש לקחת בחשבון יתרונות נוספים כמו:

 • עבודה משותפת של העובדים, חיבור בין העובדים שיתוף פעולה, והנאה.
 • כבוד הדדי.
 • לקיחת יוזמה.
 • ביטחון עצמי.
 • התמודדות עם משברים.
 • יצירתיות ומקוריות.
 • לקיחת אחריות.
 • מנהיגות חברתית.
 • תקשורת בין העובדים.
 • ערך מוסף מעבר להנאה גם לימוד והעשרת יידע.
 • עוד כלי לארגז הכלים של העובדים שלי.
 • תחושת שייכות.

רוצים שנארגן לכם סדנת גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


מתי כדאי לעשות סדנאות?

בדרך כלל יש מאפיינים קבועים לסדנאות, רוב הסדנאות יתקיימו בחדר או באולם, עם חומרים שמקבלים המשתתפים, לפעמים יהיו סרטונים או מצגות להסבר ולרוב זה יהיה אינטימי ומוגבל במספר המשתתפים. רצוי לקיים מפגשים מסוג זה בעיקר בחורף בגלל שהמיקום בכל מקרה יהיה חלל סגור ואם כמות המשתתפים קטנה זה מתאים לסדנה אינטימית.

סדנאות שאפשר לקיים בשטח:

סדנת צילום בסמארטפון – בדרך כלל ייקחו את המשתתפים למקומות אורבניים בעיר כדי למצוא לוקשיין מרתק לצילום וללמוד טכניקות שאופייניות לצילום.

בנוסף יש סדנאות שמעודדות פעילות בשטח עם משימות ואתגרים לקבוצות עם דגש לפעילות מגבשת ועבודה משותפת.

כשמחפשים סדנא לצורך גיבוש עובדים יש צורך להתחשב בכמות המשתתפים, בעונת השנה, בעדיפות והעניין, כמארגן אפשר אפילו לערוך הצבעה על מנת לענות לרצונם של רוב המשתתפים.


גולשים נוספים התעניינו גם בהפקת אירועים עסקיים


סוגי סדנאות:

סדנאות יצירה–צילום בסמארפון, ציור, קרמיקה, סריגה,ציור, פיסול, כתיבה.

סדנאות בישול–אוכל מסוגי מטבחים שונים, עוגות, קינוחים, גלידות, שוקולד, קוקטיילים.

סדנאות מקצועיות–שיווק באינסטגרם, ניהול השיווק.

סדנאות רוחניות–יוגה, צחוק, גרפולוגיה.

סדנאות ללימוד שפות–איטלקית, צרפתית.

סדנאות סטיילינג -עיצוב וסידור הבית.

סדנאות בטבע– סדנאות OTD.

סדנאות משולבות

כמובן שיש עוד מבחר גדול של סוגי סדנאות גיבוש לעובדים שיכול להיות נכון לעובדי החברה, כל סדנא שתבחר ליום הגיבוש יכולה להיות מעניינת ואטרקטיבית בהתאם לאופי המשתתפים, הגילאים, והמכנה המשותף בין כולם עד כמה שניתן.

מומלץ מאוד לא לספר לעובדים על רעיון הסדנא ולהפתיע אותם בסדנא מושקעת ומלאה בתכנים מעשירים ומהנים.

לאחר שמצאנו את הסדנא הרצויה, התאריך, השעה, כמות המשתתפים רצוי לוודא עם בעל הסדנה בדיוק כמה זמן יהיה להסברים וכמה זמן לתרגול, מי בעל המקצוע שמעביר את הסדנה, אפשר לבקש ממנו להתאים את התכנים לעובדים במידת האפשר, האם הוא מביא את החומרים לעבודה, ומה המשתתפים צריכים להביא איתם, עם איזה ידע יצאו המשתתפים מהסדנה, האם יש מיזוג, תחבורה נוחה, וכמובן עלות.

קראו עוד על יום גיבוש לעובדים בתל אביב

]]>
10 טיפים לארגון ימי גיבוש לעובדים https://www.chili-events.co.il/10-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9f-%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Sun, 10 Nov 2019 13:14:15 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26677

רוצים שנארגן לכם יום גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


במקומות עבודה רבים נהוג לקיים לפחות אחת לשנה יום גיבוש לעובדים, המטרה היא בעיקר ליצור חוויות משותפות לעובדים, אוירה נעימה וסביבת עבודה חיובית.

תהליך הארגון וההפקה שליום גיבוש לעובדים דורש השקעה של משאבים כמו זמן וכסף, היום ניתן למצוא מענה לארגון והפקות ימי גיבוש לעובדים מכל הסוגים.


גולשים נוספים התעניינו הפקת אירועי חברה


הנה כמה טיפים לארגון יום גיבוש:

 1. תכנון – לפני שניגשים למלאכת ההפקה בין אם היא חיצונית ובין אם אנחנו עושים את הארגון יש לקחת בחשבון מספר דברים כמו: אופי הפעילות, מספר המשתתפים, גילאים, מזג אויר, תקציב לאדם.
 2. תאריך האירוע – תוך התחשבות באירועים כמו מרתון בעיר שעלול לגרום לפקקים בדרכים. מומלץ לקחת יום שלמחרת לא עובדים כמו יום חמישי בדרך כלל. בכל מקרה עדיף לשריין מספר תאריכים ולמצוא את התאריך הנכון לכולם.
 3. טיול רגלי או סיור במוזאון – לדאוג לשתייה קרה וכובע בימים חמים, אם זה במקום סגור שלרוב יש מיזוג מרכזי יש לדאוג לעליונית לסובלים מקור, לטיול שטח רצוי נעליים מתאימות.
 4. מסגרת השעות – יש ארגונים שמקיימים את הפעילות במסגרת שעות העבודה ויש כאלה שאחרי שעות העבודה, יש להתחשב בעובדים עם ילדים קטנים, ואם יש למחרת עבודה למשל.
 5. כדאי למצוא פעילות שמתאימה לכלל המשתתפים ולהתחשב בנשים בהריון, דתיים, פעילות שמתאימה לנשים לגברים או מעורב. זה דורש חשיבה מקורית והתחשבות בצרכים של המשתתפים.
 6. פעילות לעובדים – בוחרים את אופי הגיבוש זה יכול להיות סרט, הצגה, מופע סטנד-אפ, טיול שטח, הרצאה, או "מצא את המטמון", הכל יכול לבוא בחשבון ומהנה אם לוקחים בחשבון את אופי האנשים עד כמה שניתן.
 7. נסיעה – מרכיב חשוב מאוד. האם יגיעו ברכבים, האם יש חניה, האם במסגרת הפעילות יהיה כיבוד של אלכוהול, האם בשעות עומס או בשעות מאוחרות, האם לכולם יש סידורי הגעה וחזרה, מומלץ לדאוג מראש לדברים האלה על מנת לגרום למשתתפים להיות חופשיים וליהנות מהאירוע ללא דאגות.
 8. אוכל – מומלץ לשלב ביום גיבוש גם פעילות וגם ארוחה, יש להתחשב בשומרי כשרות ובצמחונים וטבעונים, רצוי לקחת מקומות כשרים. מול המסעדה יש לסגור מראש על המנות, התוספות, הקינוחים, המחיר כולל מע"מ וכולל שירות. למשתתפים שהם רגישים לגלוטן או אלרגיים יש לדאוג לפתרון.
 9. תשורה – רצוי בכל גיבוש כזה אם יש מספיק תקציב להעניק משהו קטן למזכרת. לדוגמא אם החלטתם על סדנת בישול אפשר לעשות סינרים עם לוגו החברה ולציין את התאריך של הגיבוש.
 10. לסיכום –ארגון והפקה של יום גיבוש הוא פרויקט רציני וצריך לקחת בחשבון הרבה משתנים. המטרה היא הנאה וכיף למשתתפים אפשר לעשות את זה לבד אבל רצוי לתת למקצוענים את האחריות לצאת וליהנות בראש שקט.

טולי יעניין אותך נופש חברה

]]>
איך הפכו ימי גיבוש לעובדים למרכיב חשוב וחיוני בחיי חברות וארגונים https://www.chili-events.co.il/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%94%d7%a4%d7%9b%d7%95-%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%91-%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/ Sun, 03 Nov 2019 12:14:14 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26676 פעילויות גיבוש לעובדים הפכו למרכיב חשוב וחיוני בחיי החברות והארגונים.

בעבר היה נהוג לערוך ימי גיבוש צנועים לעובדים וכיום החברות והארגונים נדרשים לארגן ימי פעילות (קראו עוד על פעילות לצוות) מושקעים ומורכבים לעובדים גם בארץ וגם בחו"ל.

ימי גיבוש מושקעים, שעד לא מזמן היה שמורים בעיקר לעובדי הארגונים הגדולים, להם היה רווח שהצדיק ימי גיבוש מושקעים כחלק מחבילת התנאים המפנקים להם זכו העובדים, הפך בשנים האחרונות נפוץ ולמרכיב בסיסי בחבילת ההטבות שהארגון מציע לעובדיו.


גולשים נוספים התעניינו גם בערב גיבוש לעובדים


ימי גיבוש לעובדים הופכים לחלק בלתי נפרד ומשמעותי מחיי הארגון אצל חברות שרוצות להפוך את עובדי הארגון שלהם לקהילה מאוחדת שמקדמת ביחד את מטרות הארגון.

כל מי שעובד במחלקת משאבי אנוש, החל ממנהלי המחלקה דרך מנהלי הדרכה או מנהלי הרווחה משקיעים זמן רב בבדיקה וחיפוש מתמיד אחרי רעיונות חדשים, חווייתיים וייחודיים לימי גיבוש. כולם מחפשים פעילויות שישאירו חותם על העובדים, יעשירו אותם, ינעימו את הזמן וכמובן שיסייעו ויעזרו להם בעבודה.

איך חברת הפקה תוכל לעזור לך?

חברות ההפקה שקמו בשנים האחרונות מציעות פתרונות התואמים את צרכי החברה והארגון. הם יודעות לתפור פתרונות ייחודיים שיתאימו לארגון והחברה כמו כפפה ליד. ניתן כמובן להוסיף או להוריד תכנים ופעילויות בכדי שיתאימו למטרות וצרכי הארגון.

אחד המרכיבים הכי חשובים שי לקחת בחשבון בעודנו מארגנים ימי גיבוש לעובדים אלו הם העדפות העובדים. בין אם הם פעילויות נטולות מאמץ או פעילויות אתגריות. חשוב לוודא שכולם נהנים מיום הגיבוש כך שהעובדים לא ירגישו שיום הגיבוש הופך לחובה וכחלק ממטלות החברה.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש מטורף לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


לא תמיד העובדים מגיעים עם חיוך לעבודה. הם עובדים קשה כל השנה  ולא תמיד מצליחים לאזן בין העבודה לבין הבית. ימי גיבוש לעובדים לרוב באים כדי לשנות את שיגרת היום יום, להעלות את המורל ולהראות לעובדים שהארגון מכיר בערך עבודתם הקשה.

ימי גיבוש מספקים אווירה כייפית ביחד עם אימון ותוצאות. מאחר והפעילות היא לא פורמלית ולרוב מתרחשת מחוץ למשרד, היא מרעננת את העובדים ומספקת להם חוויות מהנות לחשוב עליהם גם בהמשך. עבודה משותפת עם אווירה נינוחה הנוצרת במהלך ימי הגיבוש יכולה לעורר פלאים בתוך צוות.

בנוסף, תרגילי גיבוש מאפשרים לרוב לחברי הצוות השונים להציג מיומנויות מנהיגות וניהול שנמצאות בתוכם. תרגילים המתבצעים במהלך יום גיבוש מהווים הזדמנות נפלאה לראות כיצד חברי הקבוצה מתמודדים עם אחריות וללמוד מי מהם יכולים לשמש כעתודה ניהולית בתוך הארגון.

כיום פעילויות לחיזוק וגיבוש הצוות הפכו לחלק שגרתי מהנוף הארגוני. למרות שפעילויות אלו עולות לא מעט כסף ונשאלת השאלה האם זה שווה את המאמץ? חשוב לזכור שלגיבוש הצוות קיימת חשיבות גדולה. מחקרים מצאו שכאשר מנהלי הארגון מביעים את תודתם לעובדים, הפרודוקטיביות עולה בכ-50%.

לסיכום, ההון האנושי בארגון הוא זה שאחראי להצלחת הארגון וחשוב מאוד לבצע ימי גיבוש והוקרה לעובדים לאורך כל השנה כדי לעודד אותם להמשך בעבודתם הטובה.

אולי יעניין אותך רעיונות לפעילות

]]>
איך להפוך יום כיף לעובדים לחוויה בלתי נשכחת? https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%97%d7%95%d7%95%d7%99%d7%94-%d7%91%d7%9c%d7%aa%d7%99-%d7%a0%d7%a9%d7%9b%d7%97%d7%aa/ Mon, 28 Oct 2019 08:01:21 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26670 מקום עבודה שמכבד את עצמו ואת עובדיו מקפיד לדאוג גם לתנאי העבודה של העובדים. תנאי העבודה במקום העבודה ובכללם סביבת עבודה, פינת קפה או חדר אוכל, לעיתים הסעות, ציון ימי הולדת ואירועים מיוחדים וגם ימי כיף לגיבוש ולאתנחתא. איך יוצרים יום כיף בלתי נשכח? על כך בכתבה


רוצים שנארגן לכם יום כיף לעובדים שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


המטרה של יום כיף זה לנתק את צוות העובדים משגרת היום יום בעבודה, לפנק אותם, לחבר ביניהם ולאפשר להנהלה פידבק חוזר. אם רוצים ליצור יום כיף שהוא חוויה בלתי נשכחת צריך להתחשב בצרכים של כולם, החל מהצוות הזוטר ועד ההנהלה.

הידעת? מחקרים רבים מוכיחיםשפסק זמן מובנה וחברתי ממקום העבודה מחזק את מחויבותם של העובדים. מקום עבודה שיודע לעשות פסק זמן, להכניס אנרגיה חיובית לצוות, ליצור גאוות יחידה ואווירת גיבוש ומשפחה זוכה בביצועים הרבה יותר טובים של העובדים.


גולשים נוספים התעניינו גם בערב גיבוש לעובדים


במקום הראשון המשכורת וברביעי האווירה החברתית

בסקר שנערך בקרב 700 עובדים ועובדות מצאו שהדבר שנמצא במקום הראשון בעבודה זו המשכורת. מה שנמצא בסקר במקום הרביעי היה האווירה החברתית במקום העבודה. האווירה החברתית משליכה על התפוקה, על מצב הרוח של העובד וזה משפיע על יעילותו ומקום עבודה שהוא כמשפחה מרוויח המון (כלכלית וחברתית). לפעמים מעל רמת משכורת מסוימת, מה שמעלה עוד את המוטיבציה אלו יחסים חברתיים, ימי גיבוש וחיבור בין עובדי החברה, בינם לבין עצמם ובינם ובין ההנהלה.

יום כיף שווה יותר מ…

לפעמים העלאה במשכורת אפילו של 400 שקל היא בלתי אפשרית, אבל השקעה ביום כיף לעובדים יכול לתרום הרבה יותר מהעלאה במשכורת, ולא תאמינו עד כמה. זאת בתנאי שיום הכיף יהיה חוויה בלתי נשכחת ובשביל שיהיה כזה, מומלץ לפנות לאחת מחברות הפקת האירועים כמו למשך צ'ילי הפקות, ולקבל ייעוץ, הכוונה והצעות ליום כיף בלתי נשכח.

מה הקונספט שלכם?

יום טיול, יום כיף לעובדים בספא בבית מלון, סדנת בישול, הפלגה לקפריסין, יום המרוץ למיליון, צפייה משותפת בהצגה או סרט, פיינטבול, סדנת יין, הרצאת אורח ועוד. יש אינספור דרכים לקיים יום כיף לעובדים.

אחד הדברים החשובים ביותר ליום כיף מוצלח זה לדעת מה התכנים המתאימים לצוות העובדים וההנהלה. מומלץ לברר מה הצרכים הן בדרג הניהולי והן בקרב העובדים. יום כיף של מלון וספא הוא נפלא, אבל לא מתאים למשל לאוכלוסייה הדתית ביום כיף מעורב, יום בסגנון המרוץ למיליון הוא אחלה של יום כיף מגבש, אבל לא מתאים לקבוצת עובדים מבוגרים שלא בכושר. הפקת יום כיף שיהיה חוויה בלתי נשכחת מתחיל בתכנון נכון ומומלץ להיעזר בחברות הפקה כמו צ'ילי הפקות להן ניסיון ויכולת מתאימה.


אולי יעניין אותך 5 סיבות –למה לארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים

]]>
5 סגנונות שונים ליום גיבוש לעובדים https://www.chili-events.co.il/5-%d7%a1%d7%92%d7%a0%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Thu, 24 Oct 2019 04:19:54 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26667 מחפשים לצאת קצת מהשגרה ולהראות לעובדים שלכם שאכפת לכם מהם? רוצים לגבש את החבר'ה בעבודה ומחפשים רעיונות?  אספנו עבורכם 5 רעיונות שיתרמו לגיבוש של העובדים.

כולנו מכירים את זה, קמים בבוקר לעבודה, מתחילים את היום, מחליפים מילה פה מילה שם עם חלק מהעובדים איתם אנחנו נפגשים יום יום, עושים את המיטב ומשקיעים בעבודה, סוגרים יום והולכים הביתה.

לא ממש מכירים לעומק אחד את השני, לא מספיקים לשבת יחד ככה סתם ולפטפט. חבל. צוות עובדים מגובש הוא צוות מחויב. חשבתם אולי לנסות את התחום של ימי גיבוש לעובדים במרכז? במקום נגיש לכולם צפוניים, דרומיים ואפילו ירושלמים.


רוצים שנארגן לכם יום גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


ימי גיבוש ערכיים חווייתיים, ימי גיבוש ברגוע או אולי דווקא באקסטרים?

כשאתם מבקשים למצוא יום גיבוש לעובדים, חשוב לבדוק מה הכי מתאים למרביתם. לא כולם אוהבים אקסטרים, יש כאלו שרגוע זה ממש לא בשבילם. הכי טוב להציע 2-3 אופציות ולתת לרוב להכריע.

יום גיבוש ערכי – חווייתי

יום גיבוש כזה הוא יום שנבנה במיוחד עבורכם, בהתאם לתחומי העניין והחוויה הרצויה לכם. ניתן לבנות יום שכולו התנדבות בקהילה, יום שסובב סביב נושא וכולל הרצאת אורח והפעלות מגבשות בהתאם, יום שכולו יצירה קבוצתית ואישית, יום יער עם סדנאות ODT ועוד.

יום גיבוש ברגוע

כשאנחנו מדברים על יום גיבוש ברגוע, אנחנו מזמינים אתכם לדמיין יום כיף בבריכה בשילוב ספא עם חלוק מגבת לבן, שמנים אתריים ומוסיקת גלים או פעמוני רוח. אפשר גם חוויית כדור פורח בשילוב ארוחה ואפילו רכיבה על סוסים בחוף הים לקראת השקיעה. כל קבוצה והרגוע שלה. אתם תחשבו מהו רוגע בשבילכם ועם החלום המתגבש תפנו לחברת הפקות שתעזור לכם לממש.


גולשים נוספים התעניינו בפעילות גיבוש מהווה תרומה ענקית לארגון


גיבוש אקסטרים

ואולי בכלל הגיע הזמן לצאת קצת מהשלווה, לקום מהכיסא ולהניע קצת את הגוף והאדרנלין? במסגרת ימי גיבוש לעובדים במרכז בסגנון אקסטרים תוכלו לבחור פיינטבול, יום הישרדות בשטח, טיפוס על עצים, אומגות וחבלים. לכל אחד הגדרה אחרת של פעילויות אקסטרים. פארק אתגרי, קרבות לייזר, טיול אופני שטח ועוד.

ימי גיבוש קולינריים

אם אתם בקטע של אוכל, אבל מהצד השני של הכיריים ולא רק ליד השולחן, תוכלו לבחור פעילות גיבוש שכולה סביב אוכל החל מסדנת ליקוט בטבע ועד סדנה של הכנת אוכל איטלקי, הודי, בשרי או טבעוני. כל דבר. אפשר להתחיל מסיור בשוק לאיסוף החומרים ולסיים בארוחה סביב השולחן ואפשר להתמקד בבישול עצמו. אוכל וגיבוש תמיד הולכים יחד.

ומה עם קצת תרבות?

יש מקומות עבודה שבוחרים כיום גיבוש משהו מתחומי האמנות. סיור וסדנה במוזיאון, הצגה טובה ושיחה עם השחקנים או סיור מאחורי הקלעים, סרט משובח באולם VIP ועוד. אתם רק צריכים לבחור את הכיוון, הסגנון, הז'אנר והתקציב. תרצו להוסיף לפני או אחרי ארוחה במסעדה טובה? ניתן לבנות לכם חבילה משתלמת ואיכותית.


אולי יעניין אותך יום גיבוש לעובדים בדרום

]]>
9 רעיונות לערב גיבוש לעובדים https://www.chili-events.co.il/9-%d7%a8%d7%a2%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Wed, 16 Oct 2019 07:18:33 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26664 אפשר לבחור את המוכר והשגרתי כמו ערב סרט או מסעדה, ואפשר להעדיף משהו אחר, מקורי יותר או כזה שעוד לא הבאתם לעובדים. הכל עניין של סגנון, תקציב ופתיחות. אספנו לכם כמה רעיונות

בשנים האחרונות ערבי גיבוש לעובדים הפכו לאירוע שהוא כמעט בגדר חובה בכל חברה. ערב גיבוש זו הזדמנות לפנק את העובדים, להביע את שביעות הרצון מהם, לאפשר להם מפגש חברתי מחוץ לעבודה ולעשות להם קצת פאן. מחקרים מראים שמקומות עבודה שדואגים ליחסים בין העובדים מרוויחים עובדים מרוצים שנותנים תפוקה בהתאם.

צ'ילי הפקות אספה עבורכם 9 רעיונות לערב גיבוש לעובדים. מצאתם רעיון שמצא חן בעיניכם? צרו קשר ונשמח לייעץ ולהרחיב יותר.


רוצים שנארגן לכם ערב גיבוש לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


מהמוכרים יותר אל המוכרים פחות

 1. סרט – אם אתם מחפשים ערב גיבוש קצר, אפשר לסגור הקרנה פרטית באולם קולנוע ולחלק פופקורן ושתיה ואפשר ליצור הקרנה על הדשא אצל אחד העובדים בחצר. לפעמים סרט טוב ופופקורן סוגרים לכם את הפינה.
 2. מסעדה – זו עוד אחת מהאופציות המוכרות, אבל אהובות על עובדים רבים ותמיד אפשר למצוא מקום בו עוד לא אכלתם. אוכל תמיד מאפשר גיבוש וההמתנה בין מנה למנה סביב שולחן אחד מחייבת לשוחח קצת ולהכיר יותר או להחליף חוויות וצחוקים.
 3. ערב סנוקר או באולינג – לפעמים כל מה שצריך ז להכניס קצת אקשן ותחרותיות בין העובדים כשיוצאים לערב גיבוש. תתפלאו לגלות עד כמה בני 40 וגם 50 נהנים ומתחרים כמו ילדים צעירים במסלול הבאולינג או סביב שולחן הסנוקר.

גולשים נוספים התעניינו גם ביום גיבוש לעובדים


קצת אקשן גם מוסיף 

 1. קארטינג – העובדים שלכם אוהבים לשבת ליד ההגה? מתי התנסו במירוץ מכוניות? לא הגיע הזמן שתדעו מי הנהג הטוב ביותר בחברה? ערב גיבוש במסלול מרוץ קארטינג יכול להיות הפתעה טובה.
 2. פעילות מאתגרת ללא חבלות – רעיון מקורי ולא מוכר לערב ביקוש עם קצת יותר אקשן זה פעילות לייזר טאג. הפעילות הזו מאתגרת ומהנה ולא פחות חשוב, היא אמנם בדופק גבוה, אבל ללא חבלות. רוצים ערב גיבוש לא רגוע, זו הפעילות בשבילכם.

קסמים וצחוקים ומה שביניהם

 1. קסמים של אומן חושים – בא לכם ערב גיבוש קליל ומלא קסם? אמן חושים יוציא מכם לא מעט קריאות WOW. עוד תמשיכו לנסות לגלות איך הוא עשה את זה זמן רב בעבודה.
 2. סטנדאפ טוב – פחות בא לכם קסמים ויותר לצחוק מכל הלב? אתם יכולים לשכור מקום שמתאים למספר העובדים שיגיעו לערב גיבוש עובדים, ולשכור שירותיו של סטנדאפיסט טוב שלא ישאיר אף עובד אדיש. ישנם כאלו שאוספים כמה פרטים על כל אחד ואחת מהעובדים ועושים מזה מטעמים בערב הגיבוש.

סדנאות מעשיות כולל בשר, גבינות או יין

 1. סדנאות בישול – אמרנו בהתחלה ונאמר גם לקראת הסוף: אוכל זה דבר מגבש. מה דעתכם על איזה סדנת בישול? יש בארץ הרבה מאד סדנאות כאלו, חלקן ניידות ויכולות להגיע אליכם למקום העבודה וחלקן מתקיימות במטבח מקצועי של חברה המתמחה בסדנאות כאלו. לכם נשאר לבחור אסייתי או צרפתי, בשרי או טבעוני, מלוח או מתוק וקדימה…למטבח.
 2. סדנת אלכוהול – יין ישמח לבב אנוש. סדנה בה תלמדו על יין, סוגים, פתיחת יין, התאמות למזונות נלווים ועוד. גם תתעשרו בידע וגם תסיימו חצי שיכורים או לפחות בתחושה שכטוב ליבכם ביין.
]]>
נופש חברה– ככה עושים את זה נכון https://www.chili-events.co.il/%d7%a0%d7%95%d7%a4%d7%a9-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%94-%d7%9b%d7%9b%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%90%d7%aa-%d7%96%d7%94-%d7%a0%d7%9b%d7%95%d7%9f/ Thu, 10 Oct 2019 12:13:27 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26659 איך מתכננים נופש שיתאים לכל העובדים ויסוכם כנופש המוצלח ביותר? מי עוזר בתכנון? מה חשוב לדעת? איך מגיעים לנופש ועוד.

בכל שנה, מאות ואפילו אלפי ארגונים וחברות במשק הישראלי יוצאים לנופש חברה שנתי. יש כאלו שעושים זאת ברחבי ישראל ויש שמרחיקות אף לחו"ל. אלו שבוחרות נופש בארץ, עושות זאת מטעמי נוחות, תקציב ואידיאלים. עבורן קיימות אפשרויות בחירה רבות, וניתן לבחור באזורים בארץ. הכל מקרה היעדים המרכזיים בארצנו הקטנה והיפה הם:  צפון, דרום, אילת, תל אביב או ירושלים.

בכל אזור כזה ברחבי הארץ אפשר למצוא מקום מצוין ללינה ולא מעט אטרקציות ומסלולים ואפילו מבחר פינות חמד נסתרות ולא מוכרות.


רוצים שנארגן לכם נופש מהנה לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


איך בונים תוכנית נופש טובה?

את התכנית שלכם לנופש בונה בדרך כלל חברת התיירות או ההפקה שבחרתם כמו למשל חברתנו, חברת צ'ילי הפקות והיא זו שמארגנת ואחראית לכל. תהליך זה של בניית תכנית טובה מצריך שיתוף פעולה מלא בין נציגות החברה ובין חברת ההפקה. מומלץ לבחור חברת הפקה בעלת ניסיון, כזו שמכירה נותני שירותים רבים ויש לה אף קשרים אישיים עם מקומות, מפעילים וספקים.

על מנת להשיג תוצאה טובה יש להכיר היטב את עובדי החברה  ואת ההיסטוריה המשותפת. אילו פעילויות כבר נעשו יחד? מה הצליח יותר ומה פחות? מה הסגנון של מרבית עובדי החברה? גילאים, מצב משפחתי ואופי נופש רצוי. האם רק לעובדי החברה או שילוב עם בני ובנות הזוג או אפילו משפחות.

בנוסף, חשוב להכיר צרכים מיוחדים בקרב העובדים כמו כשרות נדרשת, תזונה צמחונית או טבעונית, ללא גלוטן או כל אלרגן אחר וכו'. במידה ובחברה ישנן בעלי מוגבלויות, חשוב מאד ליידע את חברת ההפקה גם על זה על מנת שמקום הלינה והפעילויות יותאמו גם להם. אם נופש החברה מתוכנן למשפחות, חשוב לתת את הדעת לנושא הילדים ואף לשים אותו במרכז התכנון, בין עם יחד עם ההורים ובין אם דואגים להפעלות נפרדות.

לכל אלו מצטרף שיקול משמעותי והוא התקציב. חשוב מאד להגדיר את התקציב כבר בשלב הראשון ועל פיו להמשיך ולתכנן את כל השאר.


לעוד פרטים על ימי גיבוש לעובדים


לאן ואיך נוסעים?

בהתאם למספר המשתתפים בנופש יש להחליט על הדרך בה מגיעים לנופש. האם ההגעה תהיה ברכבים פרטיים או בהסעה משותפת? ואם ההסעה משותפת, כמה אוטובוסים נדרשים ומהיכן יצאו? אם עובדי החברה מגיעים ממספר אזורים, האם ההסעה תעבור ותעשה איסוף או שכולם יגיעו לנקודת איסוף אחת ומשם יצאו?

עקרונית אנחנו ממליצים על יציאה משותפת שמאפשרת גיבוש וחוויה שונה כבר מההתחלה. זה אמנם תוספת לא קטנה לתקציב, אבל היתרונות עולים על החסרונות.

מה יהיה הקונספט?

גם כאן שאלת גודל הקבוצה שיוצאת לנופש חברה הוא פרמטר משמעותי. אם זו קבוצה קטנה יחסית, ניתן לבחור מלון בוטיק וסדנאות אינטימיות, אם מדובר על קבוצה גדולה בוחרים מלון גדול עם עשרות חדרים ובמקרה כזה יש להקפיד שבית המלון מספק חדרים שכולם אחד ליד השני בקומה משותפת.

מעבר למקום הלינה יש לבחור את הסגנון. האם נופש ממנו יוצאים לטייל או שהחוויות והפעילויות באות אל הנופשים מבלי שאלו יוצאים את מקום הלינה?  מה הפעילויות הרצויות? כיוון רגוע או אנרגטי? הרצאות ועניין או הפעלות בסגנון הישרדות והמרוץ למיליון?

בניית תוכנית בשיתוף פעולה תיצור נופש חברה בלתי נשכח.


אל תפספסו לעשות ערב גיבוש לעובדים

]]>
10 רעיונות ליום כיף לחברות https://www.chili-events.co.il/10-%d7%a8%d7%a2%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%aa/ Wed, 02 Oct 2019 06:43:37 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26656 כל חברה שמכבדת את עובדיה מקפידה לקיים יום כיף אחד בשנה לפחות, ומרביתן אף נוהגות לקיים אחד בחורף ואחד בקיץ ואולי גם אחד למשפחות העובדים בחברה. הסגנון של יום הכיף תלוי במגוון של פרמטרים כמו גודל חברה, סגנון ואורח חיים של עובדיה ועוד. שוברים את הראש ומחפשים רעיון? קבלו 10 כאלו ורק תבחרו

כשחברה מקיימת לעובדיה לפחות 2 ימי כיף בשנה זה קורה בדרך כלל בשתי עונות שונות. לכל עונה מתאימה פעילות שונה. בקיץ מרבית מהאירועים מתקיימים בחוץ תחת כיפת השמיים: פעילויות בחוף הים, סדנאות בטבע, טיולים, המרוץ למיליון או הישרדות או סתם פיקניק מושקע. ביום כיף בחורף יהיה זה בדרך כלל במקום סגור, מחומם ובהתאם לכך הפעילות עצמה. ארוחה במסעדה טובה, סדנאות למיניהן, חדר בריחה ועוד.

הגודל כן קובע

סגנון וקונספט יום הכיף תלוי בגודל הקבוצה. מקומות עבודה שהצוות שלהם קטן יכולים לבחור ממגוון רחב וגמיש יותר של אפשרויות החל מחדר פרטי במסעדה, דרך חדר בריחה ועד סדנה אינטימית לקבוצה קטנה. ככל שצוות העובדים גדול יותר, יותר קשה להתאים את הסגנון לכולם ולכן הולכים בדרך כלל על יום כיף שמתאים למכנה משותף רחב בהרבה. גם הפעילויות לעובדים שמתאימות לקבוצה קטנה לא מתאימות לקבוצה גדולה וההיפך.


רוצים שנארגן לכם יום כיף מהנה לחברה שלכם? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


שוברים את הראש ורוצים עזרה בהפקה? בשביל זה יש מומחים בתחום. אתם תביעו את הרצון, תתארו את הצוות והתקציב, ואנחנו בצ'ילי הפקות נמצא את הפעילות המתאימה ביותר.

10 רעיונות ליום כיף לחברות

 1. סרט בהקרנה פרטית – אפשר ללכת לסרט ב VIP בהקרנה פרטית וכיבוד ואפשר להקים מיני קולנוע בבית פרטי או בחלל מתאים במקום העבודה.
 2. אירוח בדואי– נסיעה קצרה דרומה ואירוח באוהל בדואי שיכלול סיפורים מהווי החיים של הבדואי, הכרות עם צורת החיים, מנהגים, מאכלים וארוחה משותפת אופיינית.
 3. לילה במלון באמצע שבוע בשילוב סדנאות– דווקא על חשבון ימי עבודה, אז יום הכיף מתוק יותר. ניתן לבחור אין סוף סדנאות לשילוב.
 4. אוטובוס קריוקי– קונספט שונה לחוויה מוכרת. שוכרים אוטובוס, נוסעים למסעדה מרוחקת ובדרך מנצלים את הזמן לקריוקי.
 5. באולינג– בהתאם לגודל הקבוצה שוכרים מסלולי באולינג, מתחלקים לקבוצות ומתחרים. אפשר ממש לעשות טורניר עד שבסוף מוכרז שחקן החברה המנצח.
 6. סדנת יצירה– קיימות היום עשרות סדנאות יצירה במבחר סגנונות. רק צריך לבחור את הסגנון והמקום. אפשר ללכת לסדנה ואפשר להזמין סדנה למקום העבודה.
 7. סיור למפעל מעניין– מפעלים רבים פותחים את שעריהם לסיור מאחורי הקלעים. סיור כזה יכול לשלב בין מקצועי לחווייתי.
 8. יציאה משותפת לדאנס בר– לפעמים כל מה שצריך זה קצת מוסיקה, מופע דאנס קליל, מעט אלכוהול והרבה מצב רוח טוב. פעילות זו מתאימה לקבוצת עובדים יותר מגובשת ואפשר לצרף בני ובנות זוג.
 9. מסיבת בריכה בוילה פרטית– שוכרים וילה פרטית עם בריכה, מביאים קייטרינג ואולי הרצאה או סדנה מעשית ומבלים כמה שעות יחד.
 10. יום התנדבות בקהילה– כשרוצים לשלב יום כיף עם ערכים אפשר להתגייס ליום נתינה בקהילה או למען הקהילה. התנדבות בפנימייה, במעון לנשים מוכות, בחווה להצלת בעלי חיים, שיפוץ וצביעה של בתי קשישים ועוד.

אל תפספסו את הכתבה הזו פעילות גיבוש מהווה תרומה ענקית לארגון

]]>
ימי גיבוש לעובדים במרכז–כי גם לעובדים שלכם מגיע! https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96-%d7%9b%d7%99-%d7%92%d7%9d-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Thu, 26 Sep 2019 09:40:31 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26632 מרכז הארץ הוא מקום בו מתרחשות פעילויות רבות ובקצב מהיר. במקום כזה ניתן להפיק לא מעט ימי גיבוש לעובדים במרכז, כך שתהיינה פעילויות מגוונות ומהנות.

ימי גיבוש לעובדים במרכז מגלמים בתוכם לא מעט מעלות שהופכות אותו לכדאי ומומלץ עבור עסקים בכל סדר גודל.

קיום ימי גיבוש במרכז מהווים אופציה נהדרת להשתחרר מלחצים המאפיינים את חיי המשרד ביום יום. ימי גיבוש לעובדים במרכז מאפשרים לעובדים לבלות בחברת האנשים איתם הם עובדים מידי יום ולשפר את היחסים איתם. ימי גיבוש ממלאים את העובדים בכוחות לקראת המשך העבודה המשותפת.


רוצים שנארגן לכם ימי גיבוש לעובדים במרכז? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


במהלך ימי גיבוש העובדים מקבלים כלים המשפרים את אופן התנהלותם במהלך העבודה. ימים כאלו כוללים בתוכם תרגול על ידי סדנאות. הנושאים אותם העובדים מתרגלים הם לדוגמא: חלוקת סמכויות, שיתוף פעולה, יכולת התמודדות עם משברים וכו'. לאחר התרגולים ניתן ליישם את הידע שנצבר. כך ניתן לשפר את אופן התנהלות הארגון כולו ולכן ניתן לומר על ימי גיבוש לעובדים במרכז שהם מהווים השקעה לטווח ארוך.

לימי הגיבוש יש מימד גדול של הנאה אך היא כוללת בתוכה גם פעילות מאתגרת ואף הקניית ערכים של שיתוף פעולה, והפריה הדדית לעובדי החברה.

ימי גיבוש הם הזדמנות נפלאה להכיר טוב יותר גם את העובדים וגם את המנהלים בסיטואציה שהיא שונה לחלוטין ממה שקורה ביום עבודה שגרתי. במהלך יום גיבוש נוצר צורך בשיתוף פעולה של צוות חזק, שיש לו אמון אחד בשני, העוזר אחד לשני וכך מתמודד עם המשימות המגיעות לפתחו.

ימי גיבוש יכולים לסייע לצוות להנות מחוויות ייחודיות. אותן חוויות שיעברו העובדים במהלך יום הגיבוש יעזרו להם לסייע להפנים את המסרים שלמדו מאותו יום. האתגרים השונים אותם עוברים העובדים מסייעים ליצור אווירה מעודדת ותומכת בצוות והם מאפשרים לעובדים לגלות אצל מי מהם טמונות יכולות של מנהיגות והישרדות. הפעילויות השונות מסייעות במניעת שחיקה והגברת המוטיבציה של העובדים.

ניתן לשקול לקיים את הפעילויות גיבוש במקום פתוח, בחייק הטבע. בשגרה אנחנו שוכחים לפעמים כמה הטבע יפה ועד כמה ניתן לכייף בטבע. פעילות באזור המרכז היא הנגישה ביותר לכולם.

אם נשאל את העובדים באיזו פעילות יבחרו עבור יום הגיבוש נקבל מהם תשובה שמלבד כייף הם ישמחו גם למשהו בעל ערך מוסף ולכן כאשר מארגנים ימי גיבוש יש לחשוב על הערך המוסף העומד מאחוריו.

כמעט כל עובד בחברה גדולה, עבר איזה שהוא יום גיבוש בעבר שכלל פיינטבול, טיול טרקטורונים או מסלול קרטינג. ימים כאלו הם באמת כייפים אך נדרש לנסות דברים חדשים.

חשוב להשתמש בשירותיהם של חברות הפקה שיתפרו את יום הגיבוש בהתאם לדרישות הארגון כך שיתאימו לצרכי הארגון, כך בעצם תוכלו לקבל תמורה הרבה יותר גבוהה לתקציב שלכם.

מומלץ לחפש המלצות על חברות הפקה שמפיקות ימי גיבוש או מקומות בהם מתקיימים ימי גיבוש לחברות ממישהו שכבר היה שם ויצא מרוצה.


אולי יעניין אותך יום גיבוש לעובדים בתל אביב

]]>
ימי גיבוש לקבוצות – FUN… FUN… FUN https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa-fun-fun-fun/ Wed, 18 Sep 2019 06:48:17 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26634 אין דרך נפלאה יותר לצ'פר עובדים מקיום ימי גיבוש לקבוצות בפרט ולארגונים בכלל.

גיבוש הוא אירוע חברתי שנועד לחבר וללכד קבוצת אנשים לקראת המשך פעילות משותפת והוא נפוץ מאוד בחברות וארגונים גדולים.


רוצים שנארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


הדינמיקה שנוצרת בתוך הקבוצה במהלך פעילות הגיבוש יוצרת קירבה, יחסי אמון ותורמת להגברת המוטיבציה של העובדים המשתתפים. נוצרת הכרות עמוקה וטובה בין העובדים כך שהיא מאפשרת שיתוף פעולה טוב יותר במהלך העבודה השוטפת.

לרוב ימי הגיבוש מתקיימים בחיק הטבע ועצם ההתרחקות מהעיר הרועשת וממקום העבודה הלחוץ הדורש ריסון ומשמעת עצמית, מאפשרים לקסם להתרחש. באווירה הלא רשמית הזו קורים דברים אחרים ובעלי משמעות. נוצרות הזדמנויות חדשות להכרות הדדית רגועה ומשוחררת המעלה את רמת התקשורת בין כל המשתתפים ומעניקה כלים שנשארים לאורך זמן עם העובדים, גם הרבה אחרי שיום הגיבוש הסתיים.

ימי גיבוש לקבוצות מנהלים מאפשרת להם לתרגל מיומנויות ניהול בתנאים שלווים ורגועים, כמעט כמו בתנאי מעבדה. הן מספקות הזדמנות לעבודת צוות נטול לחץ ומעניקות ארגז כלים גדול ועשיר שיוכל בעתיד לעזור להם בניהול משברים בזמן אמת.

ימי גיבוש לקבוצות מאפשר לחברי הצוות לשנות את שגרת היום יום שלהם ומאפשרת להם קירבה וגיבוש ועל ידי כך משתפרת יעילות הצוות והאינטראקציה השוטפת המתנהלת ביניהם בשוטף.

כל יום גיבוש נבנה בהתאמה אישית לצרכי הארגון המבקש, בהתאמה למטרת הפעילות, לקבוצה המגיעה, לגילאים, למגדר ועוד. ניתן ממש לתפור חליפה אישית התואמת בדיוק את צרכי הארגון.

ימי גיבוש לקבוצות מאפשרים ליצור הווי משותף, זיכרונות ותמונות שתמיד כיף לחזור ולהסתכל בהם ושהן מעלות חיוך על הפנים.

 ימי גיבוש נתפסים על ידי העובדים כהכרת תודה על המאמצים המושקעים ביום יום לטובת הארגון.

ימי גיבוש מאפשרים לקבוצות השונות הפסקה מהעבודה השוטפת ומהשגרה היומיומית. במהלך פסק זמן זה הם יכולים להתרענן, לחדש כוחות ולמלא מצברים. הפסקה זו טומנת בחובה הרבה מאוד יתרונות עתידיים שיועילו גם לעובד עצמו, גם לקבוצה וגם כמובן לארגון שיזם את הפעילות המבורכת.

האווירה הלא פורמלית אותה אנחנו פוגשים בטבע מאפשרת לאנשים להשתחרר ולהביא את עצמם בצורה טובה יותר.

באם הצטרף לארגון שלכם מנהל חדש ובתחילת הדרך יש מעט "חריקות" בינו לבין מנהלים אחרים או בינו לבין צוות העובדים שלו, הפתרון המומלץ הוא לקיים יום גיבוש לקבוצה המדוברת. יום גיבוש שכזה מאפשר לצוות העובדים לצאת מאזור הנוחות שלהם, להעלות את רמת התקשורת בין חברי הקבוצה השונים ולהפוך אותם לקבוצה מנצחת שמכירה את החוזקות והחולשות של כל אחד מחבריה וביחד יוצרת הרמוניה מושלמת להשלמת משימות.

ימי כיף וימי גיבוש (קראו בהרחבה על פעילות גיבוש) צריכים להיות חלק מהווי הקבוע של כל ארגון המכבד את עצמו. העובדה שיש משהו שכולם מחכים ומצפים לו מייצרת אווירה חברית וחמה במיוחד בתוך הארגון. ימים אלו תורמים לתחושת השייכות של העובדים לארגון ומאפשרים להם להכיר את חבריהם לעבודה בצורה מעמיקה יותר ובנוסף לשבור קצת את שגרת היום יום.


עוד על הפקת אירועי חברה

]]>
דגשים לקיום יום כיף בצפון https://www.chili-events.co.il/%d7%93%d7%92%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/ Mon, 09 Sep 2019 09:57:52 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26630 אזור צפון הארץ הינו מוקד תיירותי גדול בו ניתן למצוא המון אתרים ושמורות טבע בהם נוכל ליהנות מיום כיף מפנק.

יום כיף הוא יום חשוב שהעובדים או בני המשפחה מחכים לו בכיליון עיניים. על מנת שהוא באמת יהיה כייפי ומהנה ויעבור חלק ללא תקלות יש לתת את הדעת ללא מעט נושאים ולכן נדרש לתכנן אותו במלוא הרצינות.


רוצים שנארגן לכם יום כיף מהנה בצפון? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


אז על מה עלינו לתת את הדעת בעודנו חושבים לתכנן יום כיף בצפון:

 1. חשוב מאוד להתייעץ עם העובדים או בני המשפחה ולהקדיש זמן מחשבה ליום הכיף בצפון– היכן כבר בילינו בעבר? ממה נהננו פחות וממה יותר? מה היינו שמחים לחוות שוב?
 2. מהו התקציב העומד לרשותנו– בין אנחנו מתכננים יום כיף בצפון לעובדי חברה או לבני משפחה תמיד חשוב לבדוק מהו התקציב העומד לרשותנו על מנת שנוכל לתכנן יום כיף איכותי ומהנה. אם ישנה מגבלת תקציב עדיף לקבוע יום קצר ואיכותי מאשר יום ארוך ומייגע.
 3. בחירת תאריך היעד ליציאה ליום הכיף– אם מדובר על יום כיף עסקי המתקיים לרוב במהלך השבוע, חשוב לבדוק שבתאריך המיועד רוב העובדים יכולים להצטרף. יש לבדוק שלדוגמא לא מדובר על ימים לפני הגשת מאזן אז לא יוכלו להצטרף אנשי הכספים וכו'. אם מדובר ביום כיף משפחתי, לרוב הוא יתקיים בסופי שבוע, אז לרוב בני המשפחה פנויים. האם מדובר בחופש הגדול? האם כל בני המשפחה נמצאים בחופשה משפחתית שנתית וכו'.
 4. גודל הקבוצה– גודל הקבוצה הוא גורם משפיע על סוג הפעילות שתהיה ביום הכיף. ישנן לא מעט אטרקציות שלא תמיד ניתן לבצע אותן בקבוצות גדולות ולעיתים נידרש להתחלק לקבוצות יותר קטנות. אם נרצה לדוגמא לצאת לשייט קייקים על הירדן, הסירות אינן מכילות יותר מ- 4-5 אנשים. או אם נגיע לצפות בציפורים באגמון החולה, עגלות המסתור מכילות רק כ-20 איש. כך גם אם נצא עם בני המשפחה המורחבת.
 5. אפיון ההון האנושי– יש לתת את הדעת מיהם המשתתפים. האם אלו ח'ברה צעירים שיעדיפו פעילות אקסטרימית. או אוכלוסיה מעט יותר מבוגרת שתעדיף פעילות יותר רגועה ושלווה או אם ישנם הרבה ילדים במסגרת המשפחתית שנצטרך לבדר במהלך יום הכיף.
 6. אזור גאוגרפי אליו נעדיף להגיע ואיזו תקופה זו של השנה? אם מדובר בחודשי הקיץ החם, אולי נעדיף לא לצאת לאזור הדרום שהוא חם מטבעו ולעיתים בשעות הצהריים החום הוא ממש בלתי נסבל.
 7. תכנון לוחות זמנים של יום הכיף–על מנת שנוכל להכתיר את יום הכיף כמוצלח ומהנה חשוב שלוחות הזמנים יהיו מוקפדים. אם אנחנו מגיעים לפעילות מוקדם מן הצפוי ונצטרך לחכות אנשים עלולים להשתעמם או אם נגיע מאוחר מידי וקבוצה אחרת כבר נכנסה מה שיעכב אותנו לאורך כל היום.
 8. תחבורה והסעות– האם יוצאים ברכבים חברה, מה שיכול להביא לחיסכון בעלויות או האם מזמינים אוטובוסים מה שיכול להוסיף לגיבוש הקבוצה.
 9. האם נשתמש בשירותי חברת הפקות או שנעשה זאת בכוחות עצמנו -ההחלטה לקיים את יום הכיף בכוחות עצמנו מחייבת זמן , ידע רב ניסיון קודם, ויכולת עמידה בלחצים. הדבר מצריך עבודה קשה במהלך היום הכיף על מנת שכולם ייהנו ולא תהינה תקלות. אפשרות נוספת היא לשכור את שירותיה של חברת הפקות מקצועית שעושה אירועים כאלו לאורך כל השנה לקבוצות גדולות,שתדאג לכל הפרטים הקטנים ותעניק לנו ראש שקט ליהנות מיום הכיף.

לסיכום, על מנת שיום הכיף יהיה מהנה ומוצלח וישאיר זכרונות טובים, חשוב להתאים אותו לקהל היעד, לצרכים וליכולות שלהם.


כתבה שתעניין אותך סדנת בישול– ערב גיבוש לעובדים במרכז

]]>
פעילות גיבוש מהווה תרומה ענקית לארגון https://www.chili-events.co.il/%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9e%d7%94%d7%95%d7%95%d7%94-%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%9e%d7%94-%d7%a2%d7%a0%d7%a7%d7%99%d7%aa-%d7%9c%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9f/ Mon, 02 Sep 2019 07:23:08 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26628 שעות העבודה הארוכות והמרובות בישראל מביאות לשחיקה גבוהה מאוד של העובדים ופוגמת ביעילות וביכולת שלהם להמשיך ולספק את התוצאות הנדרשות עבור הארגון. מידי שנה העבודה בארגונים הגדולים הופכת להיות תובענית יותר ויותר כדי להתמודד עם חברות מתחרות בארץ ובעולם מה שמביא לריבוי משימות, לחץ רב, דרישה לעמידה ביעדים מורכבים ושעות עבודה ארוכות. כשהעובדים עוסקים בעבודה תחת לחץ לא נוצרת תקשורת אמיתית ומהנה בינם לבין העובדים האחרים.

על מנת למנוע שחיקה זו נהוג לקיים פעילויות גיבוש באריום כגונים לפחות פעם בשנה. פעילות הגיבוש מאפשרת לעובדים לשנות את שגרת היום יום, לצאת מאזור הנוחות שלהם, ונוצרת אינטראקציה מעמיקה יותר בין המנהלים לעובדים.

במהלך פעילות הגיבוש נוצרת דינמיקה מיוחדת שמעלה את רמת התקשורת בין כל העובדים וישנם לא מעט כלים אותם מקבלים העובדים במהלך פעילות הגיבוש, שנשארת איתם גם אחרי שיום הגיבוש הסתיים ומביאה לעליה בפריון העבודה.


רוצים שנארגן פעילות גיבוש מגניבה? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


מאחר ופעילויות הגיבוש נערכות לרוב רחוק ממקום העבודה ובאווירה בלתי פורמלית, מרשים לעצמם העובדים לקלף מעליהם מסיכות וקליפות שלא היו מרשים לעצמם להסיר בחיי היום יום.

בפעילויות גיבוש ניתן להבחין כיצד קשרים רופפים שהיו במקום העבודה הולכים ומתחזקים. העובדים לומדים להכיר אחד את השני לעומק ומאפשרים לעצמם חיבורים מסוג אחר. החברויות שנוצרות תוך כדי הפעילות והמשחקים ביום הגיבוש מעניקות מימד חדש לקשרים הבינאישיים שקיימים בקבוצה. גם חברויות וותיקות של שנים, מתגברות ומתעצמות ומשפיעות על חדוות העבודה והאווירה החיובית במשרד.

אז אילו יתרונות נוכל לקבל מפעילות גיבוש שנקיים?

 • הנאה–באמצעות שבירת השגרה ניתן להתרענן, ליצור חוויות חדשות וזיכרונות נהדרים מה שיאפשר לחזור לפעילות השגרתית חזקים ורעננים יותר.
 • עבודת צוות– בעזרת פעילויות ומשחקים ספציפיים ניתן לשפר את עבודת הצוות של חברי הקבוצה.
 • תקשורת– במסגרת פעילות הגיבוש הקבוצה נדרשת לתקשורת שוטפת וחיובית על מנת לבצע את המשימות בהצלחה.
 • יכולת מנהיגות– המשימות שהקבוצות נדרשות לבצע מוציאות תכונות אופי מכל המשתתפים ולרוב נוכל לגלות את המנהיגים שבקבוצה לוקחים על עצמם פיקוד.
 • קירבה– במהלך המשימות רמת התקשורת בין חברי הקבוצה עולה וכך נוצרת קירבה בין המשתתפים.
 • ביטחון עצמי– המשתתפים בקבוצה מצליחים להסיר את פחדיהם ולגלות כי האחרים תומכים בהם למרות גילוי החולשות שלהם מה שמעלה את הביטחון העצמי שלהם.
 • ביטחון על הקבוצה–פעילות הגיבוש מציגה למשתתפים את היכולות זה של זה ועל ידי כך לומדים לסמוך ולפתח ביטחון בקבוצה.
 • כבוד– ערכו של כל אחד מהמשתתפים נחשף במהלך פעילות הגיבוש. היכולות וגם החולשות. משתתפי הקבוצה מגלים את ערכו של האחר ועל ידי כך מתפתח כבוד הדדי.
 • מורל– פעילות הגיבוש שוברת את שגרת היום יום וכך מעלה את המורל של חברי הקבוצה למען מטרה משותפת כמו ניצחון כנגד קבוצה יריבה. מורל גבוה זה ישמר גם לאחר סיום פעילות הגיבוש. 

על מנת להמשיך ולאפשר את התוצאות שהושגו בפעילות הגיבוש מומלץ ליצור בארגון מקום חמים ונעים בו יוכלו העובדים לצאת להפסקות ומנוחה קלה, מה שיאפשר להם להמשיך ולהיות פרודוקטיביים. ניתן לדוגמא ליצור פינת קפה נעימה עם כמה כסאות שם יוכלו העובדים להיפגש , להעביר חוויות, להתמלא באנרגיות חדשות ולחזור רעננים יותר ליום העבודה.


אולי יעניין אותך 5 סיבות –למה לארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים

]]>
יום כיף לעובדים במרכז בריאות וספא ניר עציון https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96-%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%a1%d7%a4%d7%90-%d7%a0%d7%99%d7%a8-%d7%a2/ Sat, 17 Aug 2019 12:00:52 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26602 גם ים, גם הרים מיוערים וגם מלון מפואר

מלון ניר עציון שייך למושבה שיתופי ניר עציון. המלון שוכן בכרמל, בגובה 234 מטר מעל פני הים, סמוך מאוד לכפר האומנים עין הוד. המלון מציע חופשה או אירועים לקהל הפרטי והעסקי מול הים הכחול ובמרחק הליכה משטחים ירוקים רחבי ידיים. במלון מרכז ספא, בתוספת של טיפולים פיזיותרפיים, עיסויים,התעמלות, הדרכה תזונתית ועוד. הספא הוא מקום בילוי מרגיע. והוא מלווה באווירה רומנטית ומרגיעה לאור ונרות מרצדים. הספא המתאים מאוד ליום כיף עבור העובדים שלכם, שיקבלו חוויה משחררת, מפנקת ושוברת שגרה.


רוצים שנארגן יום כיף לעובדים בספא מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


עיסוי שוודי­–עיסוי זה הוא עיסוי שטוב למתחילים כי הוא הבסיס לסוגים אחרים של עיסויים. אחד מתפקידיו המרכזיים של העיסוי השוודי הוא להרגיע. העיסוי אורך 50-45 דקות, הוא יכול להיות עדין ואיטי, אך גם מהיר וחזק, הכול בהתאם למטופל. לאחר שהמטופל מתמקם על שולחן הטיפולים משמן המעסה את עורו ומתחיל לעסות אותו כדי לחמם את השרירים ואת הרקמות. נהוג להתחיל לעבוד על הגב, וממש ללוש ולמשוך אותו. אחר כך עוברים לרגליים, ומסיימים עם הצוואר והכתפיים. אתם יכולים כמובן גם לבקש להשקיע זמן רב יותר על אזור מסוים.

רפלקסולוגיה – רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול באמצעות לחיצות, מישוש ועיסוי בכף הרגל. לפי שיטה זו ניתן למפות את כל איברי הגוף בכף הרגל ולאבחן ליקויים. המטפל בודק באמצעות מישוש והנעה את כף הרגל ומאבחן חסימות ותקלות בתפקוד הגופני והנפש יש למטופל. הלחיצות הקלות על כפות הרגלים גורמות לתגובה עצבית שמעוררתת הליכי ריפוי טבעיים ולהזרמת אנרגיה בכל הגוף. הלחיצות בנקודות השונות המכוונות לאיברי הגוף גורמות גם לשינוע של קריסטלים ורעלים מהגוף דרך מערכות הפינוי. הטיפול איננו כואב, רק לפעמים יש אזורים רגישים יותר למגע, והוא נמשך 45 דקות.

אבנים חמות – אחד הטיפולים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות שמקורו בשבטים האינדיאניים. הטיפול משלב בין עיסוי לבין אבנים חמות המונחות בעדינות על העור כדי לשחרר אנרגיות שליליות.

בריכה – בתום הטיפולים השונים יוכלו המשתתפים ליהנות מבריכת שחייה רחבת ידיים המוקפת דשאים ופינות ישיבה. במתחם גם סאונה יבשה וחדר כושר למעוניינים.


קראו עוד על יום כיף לעובדים בספא


ארוחה מול נוף עוצר נשימה

מסעדת המלון מפוארת ובה מקומות ל-400 סועדים. האוכל כשר גלאט למהדרין, בהשגחת הרב נחשוני והרב המקומי.ניתן לאכול במסעדה או במרפסת ארוחת גורמה עשירה. התפריט כולל המון סלטי בריאות, לחמים לסוגיהם השונים, מגוון תוספות, מרקים וכמובן בשרים כיד המלך.גם לובי-בר עומד לרשותכם בכל שעות היום ובו משקאות חמים וקרים,משקאות אלכוהוליים ותפריט חלבי עם כריכים, טוסטים ומבחר עוגות.


אולי יעניין אותך נופש חברה

]]>
יום כיף לקבוצות– כי לעובדים שלך מגיע יותר https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa-%d7%9b%d7%99-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9a-%d7%9e%d7%92%d7%99%d7%a2-%d7%99/ Tue, 13 Aug 2019 04:09:18 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26603 יום כיף הוא יום מאוּרגן של בּילוּיִים מִטַעַם מקום עבודה. ניתן לארגן יום כיף לקבוצות קטנות וגדולות כאחד.

ליום כיף לעובדים קיימת חשיבות רבה. יום כיף הוא יום בו החברה משקיעה ומחזירה בחזרה לעובדים שלה, על מנת להגביר תפוקה ורווחים גבוהים יותר בעתיד.

ביום כיף יש הזדמנות נפלאה להכיר עובדים אחרים שלא יצא לנו להכיר אותם לעומק במהלך העבודה. ניתן לעיתים לפגוש ולהכיר גם עובדים מסניפים אחרים שעד כה לא יצא לנו לפגוש וניתן למצוא חברים לעבודה שילוו אותנו לעיתים למשך שנים רבות.


רוצים שנארגן יום כיף לקבוצות מוצלח? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


לגיבוש של קבוצות ישנה חשיבות גדולה בתהליך ההתפתחות גם של כל אחד מחברי הקבוצה כאינדיבידואל וגם להתפתחות הקבוצה כולה.

על מנת שיום הכיף יוגדר כמוצלח יש לשים דגש על כמה דברים:

 1. הגדרת צרכים – מתן הדעת לצרכים תעזור לכם למצוא את המסלול המתאים ביותר עבורכם, את המסגרת המתאימה ליום זה. האם ברצוננו לגבש את הצוות? האם אנחנו רוצים להביא לפסק זמן בשגרת היום יום של הצוות וכו'.
 2. הגדרת התקציב – מהו סכום הכסף אותו נרצה להשקיע ביום הכיף? על מנת שהתקציב יהיה ריאלי צריך לתת את הדעת על סוג הפעילות אותה נרצה לבצע, מספר המשתתפים והיכן יום הכיף אמור להתקיים.
 3. מתי יום הכיף אמור להתקיים – חשוב מאוד להתאים את הפעילות לעונת השנה. אם אנחנו מתכננים את יום הכיף לימי הקיץ מומלץ לבחור לטייל בנחלים זורמים ומקררים.
 4. מומלץ להיעזר בחברות המתמחות בנושאי יום כיף – החברות המתמחות בקיאות ומכירות גם את האטרקציות הפרוסות בשטח וגם את צרכי הלקוחות וביחד הן מצליחות ליצור יום כיף מנצח.

אז מהם בעצם היתרונות של עבודת צוות ומדוע כדאי לנו להשקיע בקיום יום כיף לקבוצות?

 • כאשר הצוות מגובש הוא נותן כוח לכל אחד מהפרטים המרכיבים אותו ועוזר להם בדרך כלל ברגעי חולשה.
 • צוות מגובש מעניק תחושה של בית, של משפחה. הוא בעצם מחזק את הנאמנות לחברה.
 • תחושת השייכות שלנו לקבוצה מחזקת אותנו כפרטים.
 • כאשר אנחנו נאלצים לבצע משימות לא הכי נעימות, עצם הידיעה שכל אחד מחברי הצוות לוקח בזה חלק, מקלה עלינו את ביצוע המשימה ומחזקת אותנו.

אולי יענייו אותך לעשות ערב גיבוש לעובדים


יום כיף לקבוצות אכן מגבש את הצוות אך באילו עוד אמצעים פשוטים נוכל להשתמש בכדי לגבש את הצוות?

 • האמצעי הכי בסיסי שניתן להשתמש בו הוא היכרות העובדים בשמם.
 • לשמור על צוותי עבודה קבועים ככל שניתן.
 • אחריות של מנהל הצוות על הקבוצה. שיהיה קשוב לאמירות שלהם ולתחושות שלהם וישמש ככתובת לפניות שלהם.
 • כאשר יש לקבוצה יעדים משותפים, בין העובדים נדרש שיתוף פעולה.
 • על מנת ליצור גיבוש של הצוות צריך להשרות עליו תחושת נינוחות ועל כן על מנת לגייס את העובדים באחריות המנהל לספק להם מידע שוטף.

הצורך בשייכות גורם לאנשים ליצור קבוצות בעיקר עם מי שנמצא בסביבתם.


כתבה נהדרת על 5 השלבים להפקת אירוע מוצלח

]]>
5 סיבות –למה לארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים https://www.chili-events.co.il/5-%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%9c%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%9f-%d7%99%d7%9e%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%95/ Fri, 09 Aug 2019 11:09:18 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26601 לכאורה, ישנן המון סיבות למה לא להוציא את העובדים ליום גיבוש: ראשית, החברה נכנסת להוצאות גדולות על ארגון היום – נסיעות, אוכל וכל הבילויים. שנית, החברה מפסידה שעות עבודה רבות שגם הן שוות כסף. שלישית, אם נתחיל לפנק אותם הם יתעצלו וידרשו עוד ועוד. ואולם מניסיון עולה שדווקא ימי גיבוש כאלה נצרכים מאוד ותורמים תרומה עצומה שלא תסולא בפז.


רוצים שנארגן ימי גיבוש לקבוצות עובדים מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


 1. העובדים יכירו טוב יותר זה את זה

על רקע ההקשר הארגוני ייווצרו חיבורים בין אישיים חדשים. העובדים יכירו זה את זה מזוויות חדשות,וכשיחזרו לעבודה יהיה ביניהםיותר אמון. האווירה תהיה חופשית ולא חשדנית ומתחים מיותרים יוסרו. עקב כך רמת שיתוף הפעולה בין העובדים השונים תעלה, הם יפרו זה את זה,ובסופו של דבר כל אלו יובילו לשפור הביצועיים העסקיים.

 1. העובדים והמעסיקים יכירו טוב יותר

ביום גיבוש המחיצות נופלות ודעות קדומות משתנות. בעקבות כך העובדים יכירו את המעסיקים שלהם ממבט אחר, וכן להיפך. העובדים יראו שהבוס הטרוד הוא גם בן אדם, והוא אפילו יודע לפרגן ולהוקיר להם טובה על ההשקעה שלהם. גם המנהלים יראו את העובדים מזווית אחרת, ויכירו את הצד החברותי והאנושי שבהם. בעתיד יוכל העובדים ביתר קלות לבוא אל הבוס אם תהיה להם בעיה כלשהי, וגם הוא לא יהסס לפנות אליהם בעת הצורך.

 1. ימי גיבוש משפרים את איכות העבודה

על הארגון לעשות הכול כדי לשמור על העובדים שלו כיהם אחד המשאבים החשובים ביותר שלו.ימי גיבוש לקבוצות עובדים היא אחת הדרכים המצוינות לשפר את איכות העובדים.כעת כבר די ברור מדוע המון מקומות עבודה משקיעים מאמצים רבים בתגמול אנשיהם. השקעה כזאת נותנת את הפירות הנדרשים, ומהר. רמת האמון של העובדים במעסיקים עולה, והם הופכים לעובדים נאמנים ומסורים.בנוסף, העובדים מתרעננים ומחליפים כוח. יום כזה "שובר שגרה" מנקה את הראש, פורק לחצים ונותן כוח לשוב אחר כך לעבודה במשנה מרץ.

 1. קרנו של הארגון תעלה בשוק העבודה

הידעתם? הפקת פעילות גיבוש לקבוצות עובדים היא חלקמחתירה להשגת מטרות הארגון.ארגונים שיודעים לתכנן וליישם אסטרטגיה אפקטיבית של משאבי אנוש, מצליחים להגיעגבוה בסולם מקומות העבודה האטרקטיביים בשוק. הם מצליחים למשוך עובדים איכותיים,מהטובים שיש, ולהחזיק בהם לאורך זמן, ואף לתמיד.כל זה תלוי כמובן בהתנהלות נכונה. חלק מהתנהלות כזאת הוא הפקות אירועים הלוקחים בחשבון את כל ההיבטים הלוגיסטיים ומרימים אירוע ברמה גבוהה. 

 1. מה כדאי לעשות ביום גיבוש לקבוצות עובדים?

ממחקרים עולה כי ימי גיבוש בסגנון "בטן גב" איבדו את ערכם ואין בהם שום תועלת, לא לעובדים ולא לארגון. גם ימי גיבוש שכל עניינם הוא העברת ידע מקצועי והדרכה אינם המטרה. במצב זה תפספסו את הפן החברתי וגם הארגון יפסיד מכך. התוכנית צריכה לשלב פעילות מקצועית וחינוכית לצד פעילות כיפית והיתולית.לכן בראש ובראשונה יש להגדיר מטרות. אחר כך יש להשקיע מאמץ ולהיעזר בגורמים מקצועיים שיתכננו יום איכותי שיענה על המטרות שהוצבו.


עוד כתבה על ערב גיבוש לעובדים הוא המפתח לחיוכים רבים

]]>
סדנת בישול– ערב גיבוש לעובדים במרכז https://www.chili-events.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/ Tue, 06 Aug 2019 11:10:16 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26600 כבר לפני יותר ממאה שנה בחנו הפסיכולוגים את מקומו של העובד בארגון. היום ברור שהעובדים הם משאב קריטי להצלחת הארגון, אם לא הקריטי ביותר, ולכן חשוב להשקיע בו ללא היסוס ובמקצועיות! 


רוצים שנבנה לכם סדנת בישול מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


מהי סדנת בישול?

צ'ילי הפקות מזמין אתכם לערב גיבוש לעובדים במרכז לסדנת בישול בתל אביב. בסדנה החווייתית של הסטודיו כולם משתתפים בתכנון ובהכנת המנות, מה שתורם רבות לגיבוש. הסדנה מבוססת על רשימת מתכונים שמתוכננת מראש ואורכה כ-3 שעות. בסיומה אתם אוכלים את מה שבישלתם! התפריט כולל ארוחת גורמה פרי עמלכם, שתייה קלה, מגוון משקאות אלכוהוליים ויינות מיקבי בנימינה. בסדנה יכולים להשתתף עד 300 איש. הסטודיו מציע מספר סוגי סדנאות לבחירתכם, לדוגמה:

סדנת בישול איטלקי – נלמד על המטבח האיטלקי המופלא, ועל המנות המוכרות והקלסיות ביותר. נכיר את הסגנונות של המטבח האיטלקי ואת המאכלים השונים. בסוף הסדנה תדעו מה ההבדל בין ספגטי לבין רביולי לבין פטוצ'יני ואחרים. כמו כן, נכין פסטה ורביולי החל מהבצק, תוך שימוש במכונת הפסטה.בנוסף  ניתן להכין מנות אחרות כגון: אנטיפסטי, פוקצ'ה,פולנטה,ריזוטו,פיצה,נאפוליטנה ועוד.

סדנאות בישול אסיאתי –גם סדנה זו מפעילה את כולם ואורכת 3 שעות. הסדנאות האסיאתיות כוללות בישול אסיאתי, אוכל רחוב תאילנדי, סדנת דים-סאם וראמן, סושי, אוכל יפני וסדנת בישול הודי.

סדנאות אפייה – בסטודיו מתקיימות סדנאות של אפייה בסגנון צרפתי, אפיית לחמים ביתיים, הכנת קינוחי מסעדות, מאפי שמרים ומאפים מלוחים. בסדנה תלמדו על לישה ועל הכנה נכונה של כמה סוגי בצק שמרים. תקבלומידע על סוגי קמח שונים ועל תפקידו של הגלוטן. כמו כן תתרגלו קיפול בצקתלמדו להכין מילויים שונים. 

סדנה תחרותית

סדנה תחרותית (או "קרב סכינים") מיועדת לקבוצות שמעוניינות לעודד שיתוף פעולה אקטיבי בין המשתתפים שלהן. בסדנה מתחלקים לקבוצות קטנות ולכל קבוצה מוצמד שף. לאחר שמקבלים את כל חומרי הגלם, מתחילים להכין סעודת מלכים עשירה, כל צוות עם השף שלו. ניתן להרחיב את הפעילות ולצאת מוקדם יותר לקניות בשוק הכרמל, ומיד לאחריהן לחזור לסטודיו לתחרות הבישול המתוכננת.

סיור קולינרי

אפשר להעשיר את ערב הגיבוש לעובדים ולצאת למגוון סיורים קולינריים בשוק הכרמל, שוק לוינסקי ושוק התקווה. בסיורים תלמדו על עולם האוכל, תכירו מאכלים ותבלינים חדשים, תקבלו טיפים לצירופי מזון, ולתבשילים שלא ידעתם על קיומם. הסיורים כוללים סיפורים הן של המדריכים, הן של רוכלי השוק, וכמובן טעימות. לאחר שתחוו את עולם האוכל מבחוץ תוכלו לשוב לסטודיו לסדנת הבישול.

סדנת קוקטיילים

סדנה זו נעשית בזוגות והיא פעילה ויצירתית מאוד. להכנת קוקטיילים ניתן להשתמש בשלל תבלינים, צמחי תיבול, פירות טריים, יינות, ברנדי, פירות יבשים ועוד. בסדנה המשתתפים מכינים 6 סוגי קוקטיילים, בהם: מוחיטו, טרופיקלסאוור, סנגרייה, בננה  קולדה ועוד.


רוצים לקרוא עוד על יום גיבוש לעובדים

]]>
ערב גיבוש לעובדים הוא המפתח לחיוכים רבים https://www.chili-events.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%90-%d7%94%d7%9e%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%9c%d7%97%d7%99%d7%95%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%a8%d7%91/ Sat, 20 Jul 2019 05:19:16 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26597 ערב גיבוש לעובדים הוא הזדמנות נפלאה עבור הארגון לכנס ביחד את העובדים, להודות להם על עבודתם הקשה, להוקיר ולאחד אותם וגם לגרום להם להבין שאנחנו רואים את ההשקעה שלהם בעבודה.

הנהלות ארגונים המעוניינות לחזק את הרגשת העובדים כי הארגון הוא מעין משפחה, בוחרות לקיים ערבי גיבוש לעובדים לפחות פעם אחת בשנה. מעסיקים חכמים יודעים כי נדרש להעניק לעובדים ערך מוסף, על מנת לשמר את העובדים הטובים ביותר. כאשר העובדים מרגישים כי הם נמצאים בסביבת עבודה מתגמלת ונעימה, הם אינם ממהרים להחליף מקומות עבודה.


רוצים שנבנה לכם ערב גיבוש לעובדים מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


ערב של יום גיבוש לעובדים גם מספקים את רצון העובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה, להכיר אחד את השני יותר לעומק, ללא הלחצים העוטפים אותם ביום יום.

בעיני העובדים ערב גיבוש נתפס כערב מהנה, כייפי, חוויתי שמעלה את שביעות רצונם ממקום העבודה.

קיום ערבי גיבוש לעובדים זוהי הזדמנות מצוינת להכניס אווירה חיה למקום העבודה. ערבים כאלו מאפשרים בילוי אשר מגבש ומקרב בין העובדים, מקטינים את שחיקתם, יוצרים סביבת עבודה נעימה וכייפיתותורמים להצלחת החברה.

אם נרצה לקיים פעילות גיבוש מוצלחת עלינו להתאימה לתחומי העניין של רוב העובדים אך בל נשכח גם מהן מטרות הארגון לאותו ערב. יש  לתת את הדעת האם נרצה לקיים ערב גיבוש על בסיס קונספט מסוים שסביבו נבנה את כל האירוע או האם נרצה לקיים ערב ללא קונספט מיוחד אך שהערב יהיה מלווה בחוויות וריגושים.

בכל ערב גיבוש חשוב לשלב פעילויות המעודדות את הכרות מעמיקה יותר בין העובדים, ושיתופי פעולה שיתרמו להמשך העבודה.

השקעה וחשיבה על התכנים של ערב גיבוש הוא המפתח. מומלץ לשלב בערב הגיבוש פעילות חברתית או סדנה בכדי להוסיף עניין ולהפוך את הערב למרגש ומרתק יותר עבור העובדים.. כמובן שארוחה היא תמיד בבחינת חובה באירועים שכאלו.

להלן מספר רעיונות והצעות שניתן לשקול לערב גיבוש לעובדים:

 • מופע סטנדאפ– ערב מצחיק ומשחרר, מוריד לחץ ויוצר גיבוש נפלא.
 • ערב קריוקי– ערבי קריוקי הם מתכון מוצלח לערבי גיבוש. מוסיקה טובה, שתייה, זיופים והמון המון צחוקים וזכרונות משעשעים.
 • סדנת בישול – בישול משותף בקבוצות בהכרח מצריכים עבודת צוות ובאם בסוף כולם מתיישבים לאכול ביחד, אין נפלא ומגבש מזה.
 • חדר בריחה – לאחרונה חדרי הבריחה הפכו לטרנד לוהט, הם הופכים למאתגרים יותר ויותר וכוללים קונספטים מרתקים המביאים לחוויות חדשות שדורשות להפעיל את המוח ושיתוף פעולה ובעיקר הרבה מאוד הנאה.
 • קארטינג – תחרויות וניצחונות שמעלים את האדרנלין הם תמיד דרך טובה לחגיגה במיוחד אם מגלים אחת ולתמיד מי נוהג טוב יותר.
 • סדנת אלכוהול – כי אין כמו ללמוד להכין קוקטיילמנצח. מה גם שצריך ליהנות מטעימות שמעלות באופן וודאי את מצב הרוח בסביבה.
 • הרצאות –הרצאה מעניינת במגוון רחב של תחומים, עם כיבוד מפנק יכול להיות שילוב מנצח.
 • ערב קונספט – בחירת קונספט שיתאים לעובדי החברה. ערבי קונספט כמו לדוגמא קזינו או יריד יכולים להביא לגיבוש ושיפור במורל הצוות.

לסיכום, תכנון ערב גיבוש לעובדים יכול להיות מטלה מהנה ששכרה בצידה. ההיצע הרחב הקיים היום מאפשר לתכנן ולהוציא לפועל ערב צוות נהדר וכזה שכל העובדים ידברו עליו רבות. הסוד הוא להתאיםאת פעילויות הגיבוש הנכונות לעובדי החברה.


אולי יעניין אותך 5 טיפים שיעזרו לכם להפיק יום גיבוש

]]>
גיבוש לקבוצות ביום-ים https://www.chili-events.co.il/%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%99%d7%9d/ Tue, 16 Jul 2019 04:13:48 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26594 למה דווקא בים?

חוף הים הוא מקום שמשרה שלווה אין-סופית ומרגוע. אתם נושמים אוויר מרענן בניחוח ימי וחשים תחושת שחרור עמוקה. יום גיבוש לקבוצות בים הוא אחת הדרכים הנפלאות ביותר להפיק תוכנית ברמה גבוהה עם עשרות פעילויות גיבוש ואטרקציות בהתאמה לכל גיל ולכל קבוצה. בארץ ישראל חם ברוב ימות השנה, וזה מאפשר לכם לקיים את יום הגיבוש בים בתאריכים רבים.אז אם אתם כבר מתים מהחום ושחוקים עד כלות וגם אם לא, צרו קשר עם צ'לי הפקות שתרים לכם יום שלא תשכחו!


רוצים שנבנה לכם יום גיבוש לקבוצות מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


מה בתוכנית?

על חוף הים או בתוכו ניתן לערוך המון פעילויות שאי-אפשר לבצען במקומות אחרים. ניתן לנצל הן את הים והן את היבשה לסירוגין, בליווי צוות מקצועי שיתכנן לכם זמן איכות מהנה ואקשן ימי גיבוש לקבוצות שלכם.על החוף יש היצע ענק של משחקי חברה מגבשים, משחקי ספורט על החול, משחקי מים והפרחת עפיפונים.אפשר גם לבקר באוהלי עיסויובפינות זולה.ישנם מתחמים שיציעו לכם מדשאות רחבות ידיים ומטופחות עם פינות הצללה ופינות שיזוף נעימות ואינטימיות. גם בילוי רטוב לא חסר, החל מתחרויות שחייה ומזרונים צפים וכל הבשייט, גלישה וקייקים. 

ומה בתפריט?

 • שירות בר – תנו לעצמכם לשתות! בר מלא קוקטיילים יקבל את פניכם ומלצרים אדיבים ימזגו לכם את המשקאות הטובים שאהבתם. תוכלו ליהנות גם ממשקאות קלים מפירות העונה וממאפים ביתיים.
 • דוכן טורטיה – טורטיה צרובה עם נתחי בקר, עוף או שווארמה בתוספת ירוקים וסלט.
 • דוכן כריכונים – כריכוני חיטה מלאה, כוסמין, שיפון אן לחם לבן במגוון מילויים עם או בלי סלומון.
 • דוכן חומוס – חומוס ביתי עם טחינה, חריף, עשבי תיבול, פלאפל, צ'יפס ופיתות ישר מהטבון.
 • דוכן "על האש" – שיפודי פרגיות, שיפודי שווארמה, המבורגרים ונקניקיות בתוספת סלט ישראלי ופיתות.
 • דוכן דגים – מה יותר מתאים מדגים על האש בחוף הים? מלך הגריל מציע לכם שיפודי דגים ודג שלם מדגי מושט, פורל, דניס או כל דג אחר צלויים במגוון סוגים של משרה. את הדג תקבלו לצד ירקות על הגריל: תפוחי אדמה, בצלים, פלפלים, גזרים סלקים ועוד.
 • פינת קפה – קפוצ'ינו, אספרסו, קפה נמס, קפה נטול, וגם אייס קפה או תה יעמדו לרשותכם כל האירוע.

והאווירה?

בזמן שאתם תרבצו על כיסאות הים ועל המחצלות או על החול הזהוב נדאג עבורכם לאווירה פסטוראלית בעזרת מוזיקת רקע ועיצוב של בלונים מרחפים. צוות בידור מיוחד יעמוד לרשותכם אם רק תרצו, וינעים את השהות בשירים, מערכונים, תלבושות צבעוניות ומופעים היתוליים. בסוף היום, לאחר יום עמוס ומגבש ביותר, ניפרד על רקע שקיעה מרהיבה ועוצרת נשימה. מבטיחים לכם שתישארו עם טעם של עוד!


אולי יעניין אותך טעויות נפוצות בעת ארגון יום כיף לקבוצות

]]>
יום כיף לקבוצות במדבר יהודה https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%9e%d7%93%d7%91%d7%a8-%d7%99%d7%94%d7%95%d7%93%d7%94/ Wed, 10 Jul 2019 10:37:19 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26591 חברת צ'ילי הפקות מציעה לכם הפעם אירוע ברמה אחרת: יום כיף לקבוצות בכפר הנוקדים, בין ערד למצדה. בכפר פינות חמד ואירועים בסגנון מדברי. למשל:פסטיבלים, ODT מדברי, ימי גיבוש ואפשרויות רבות נוספות לאירוע עסקי ייחודי. האירוע מותאם, ואתם תבחרו את כל הפעילויות מתוך ההיצע שאנו מביאים. 

פסטיבל

הפסטיבל החוויתי תוכנן בהשראת אלף לילה ולילה. במהלכו תוכלו ליהנות ממגוון סדנאות ברובעים השונים של הכפר שבהם יוצעו לכם פינוקים שונים. ברובע האומנים תוכלו להקשיב לסיפורים, להשתתף בסדנה שלריקודי בטן ולחוות אוהל מיסטיקה. ברובע הדרווישים תלמדו מע טעל רפואת המדבר, תתפנקו בְּחמָאם הטיפולים ותקבלו סדנת יוגה או מדיטציה. בשוק האוכל תבשלו אוכל מסורתי ותאכלו שלל מטעמים. ברובע הפנאי תתענגו על קפה ונרגילה, ועל טורניר שש-בש. בערב תוגש לכם סעודת מלכים באחד מהדיוואנים הציוריים שבכפר.


רוצים שנבנה לכם יום כיף לקבוצה? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


לה-גמל דינר שואו

לה-גמל דינר שואו הוא משתה שתפור ליום כיף לקבוצות. בכניסה למשתה אתם מקבלים שתייה קרה ואפרטיף, ובהמשך, ארוחה דשנה בת חמש מנות מיוחדות לצד יין הבית. במשך הארוחה עולים נגנים ושחקני תיאטרון וקרקס ומופיעים לפניכם. לסיום אתם מצטרפים למסיבת ריקודים סוחפת הכוללת מוזיקה חיה ו-DJ. כל האירוע מלווה בבירה צוננת ובערק איכותי, נרגילות ריחניות ושתייה חמה ישר מהפינג'ן. 

נוודי המדבר

"נוודי המדבר" זהו יום גיבוש וכיף לקבוצות.בתוכנית משולבות התנסויות מדבריות אתגריות בלב המדבר שבמהלכן המשתתפים נהיים נוודים של ממש. בתוכנית: הישרדות, חיבור לבעלי חיים מדבריים, בנייה בסגנון מדברי ועוד. כל ההתנסויות מוגשות באווירה של משחק, והן מצחיקות וכיפיות. המשתתפים מתחלקים לשבטים והם מתחרים ביניהם בתחנות השונות. התחרות כוללת: איכוף גמלים, הדלקת אש באמצעים טבעיים בלבד, בניית אוהל בדואי, רעיית צאן, חץ וקשת ועוד. בהפסקות תוכלו ליהנות מהפעלות בהנחיית הצוות המנצח של נוול התפנק בצל עצי דקל, אוהלים בדואים ארוגים מצמר עיזים, בוסתנים ופינות חמד לרוב. 

אתגר במדבר

בחלק הראשון של האירוע תגלשו מהמצוק העליון של נחל רחף.בתום הגלישה תצאו טיול קצרצר בקניון, שםתפגשו גמלים ותתכבדו בכוס קפה/תה על מדורה. תתאפשר רכיבה על הגמלים עד נאת המדבר שלנו "כפר הנוקדים". לסיום, תתקיים פעילות מגבשת עם מעגל מתופפים, רקדנית בטן, קומזיץ ותצפית כוכבים. ניתן להוסיף אתגר טיפוס ואומגה.

סודות אנשי המדבר

בנווה המדבר המוריק תיפגשו עם אנשים שקשרו את גורלם במדבר.שם מחכות לכם שלל פעילויות גיבוש, שבהן תלמדו את סודות המדבר. כל משתתף יוכל לבחור סדנאות בנושאים שונים:הצמחייה, בעלי החיים, אוצרות האדמה, גרמי השמיים. הסדנאות כוללות יצירה, מוזיקה, תנועה, ספורט וטבע, ושזורות בסיפוריהם של אנשי המדבר. 

שוק אלף לילה ולילה

בכפר יקבל את פניכם שוק צבעוני ובו "בסטות" עם מאכלים אותנטיים המעוצבים על גבי עגלות.גם אומני רחוב ובעלי מלאכה בסגנון מדברי יקדמו את פניכם. בהמשך ייערך מופע אתני המשלב שירה, תיפוף וריקודים.


קבלו 5 טיפים לפעילות גיבוש

]]>
5 טיפים לפעילות גיבוש לעובדים https://www.chili-events.co.il/5-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9/ Sun, 07 Jul 2019 10:36:40 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26587 למה לקיים פעילות גיבוש?

כדי שהחברה שלכם תפעל בתפוקה גבוהה אתם צריכים לשאוף שהעובדים יהיו מרוצים ומגובשים. אחת הדרכים לכך היא להוציא אותם מידי פעם לפעילות שוברת שגרה בשעות היום או בערב. זוהי דרך פשוטה שבה המעסיק מביע את הערכתו לעובדיו, מפנק אותם, גורם להם להכיר טוב יותר זה את זה, ומביא אותם למחרת לעבודה רעננים ומלאי אנרגיות. לכן שווה להשקיע משאבים ומחשבה רבה במטרה זו ולבנות תוכנית יוצאת דופן ומעניינת.


רוצים שנבנה לכם יום גיבוש מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


 1. סדנת בישול קלאסית

סדנאות הבישול מבוססות על רשימת מתכונים מובנית מראש, בהתאם לסגנון המטבח שלכם או תחום הבישול שאתם בוחרים. בסדנאות בישול אתם משיגים שתי מטרות: השתתפות מלאה של כל האנשים בהכנת האוכל ובבישולו, לצד הנאה קולינארית פרי עמלכם בסיום המשימה. בסדנאות בישול ניתנת לרוב רשימת מתכונים שמותאמת לכל קבוצה, וכל אחד מהנוכחים מכין בעצמו כמה מנות. המנות כוללות 8-5 סוגי מנות עיקריות וגם קינוחים.

 1. סיור קולינארי

נוסף על סדנת בישול או בנפרד ניתן לערוך סיור חוויתי בליווי מדריך שבו יבקרו המשתתפים בשווקים שונים, על פי נוחיותכם, ישמעו סיפורים אותנטיים מהרוכלים ויטעמו ממה שיש להם להציע בדוכנים השונים.

 1. משחקי גיבוש

המשחק הוא דרך מעולה להתנתק מהרשמיות המאפיינת את האווירה היום-יומית בעבודה. המשחקים הפשוטים שאינם דורשים הכנה מרובההם פעילות גיבוש לעובדים המאפשרת לעובדים להכיר מעט זה את זה,ולהשתחרר. לדוגמה במשחק "מה מעצבן אותך?" יצטרכו המשתתפים לכתוב על פתקים מה מעצבן אותם, מה הם רוצים ללמוד ומה מצחיק אותם, וחבריהם יצטרכו לנחש  מי לדעתם כתב כל פתק. במשחק אתגרי אחר יתחרו המשתתפים בביצוע משימות שונות על פי זמן. הם יצטרכו למשל להסתדר לפי גובה או לפי מקום מגוריהם מהצפון לדרום וכדומה. את המשחקים ניתן לקיים במקום העבודה אך נחמד יותר למצוא מקום המיוחד לכך. לסיום, כדאי כמובן לסיים את המפגש במגשי אירוח מפנקים ומושקעים שיוזמנו מראש.

 1. אטרקציות

ארגון אטרקציה היא אפשרות נוספת ומגוונת ביותר לפעילות יום גיבוש לעובדים. האטרקציות בארץ רבות מאוד וכל חברה יכולה להתאים לעצמה את האטרקציה האופטימלית מבחינתה.

טיולים: ניתן לצאת לטיולים בחיק הטבע או באתרים מובנים, בהתאם לעונה.

סדנאות: ניתן להזמין סדנאות יצירה, סדנאות טעימה, סדנאות צחוק, סדנאות למודעות עצמית ועוד.

תרפיה: ביקור באתרי ספא, פינוקים ומסאג'ים יעניקו לעובדים הנאה לצד פריקתלחצים.

פעילות ספורטיבית:פיינטבול, רכיבה על אופניים, בריכה, או כל פעילות של ספורט אתגרי תעניק לכם הנאה ואדרנלין במקביל.

 1. אליפות ב-60 שניות

זוהי תחרות מקוריתהמטילה על הקהל משימות מאתגרות שעליו לבצעב-60 שניות.פעילות הגיבוש משתפת במקביל 8 משתתפים בכל דקה.על המשתתפים לבצע משימותבזוגות תוך זמן קצוב של 60 שניות. הפעילות קלילה ומעלה חיוך על השפתיים.


לחצו כאן להזמנת ערב גיבוש לעובדים

]]>
מהם 5 השלבים להפקת אירוע מוצלח https://www.chili-events.co.il/%d7%94%d7%a4%d7%a7%d7%aa-%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2/ Tue, 18 Jun 2019 05:59:04 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26529 הפקות אירועים עסקיים יכולות להיות מאתגרות למדיי. לאחר ההפקה האדירה של החברה המתחרה שלכם, גם אתם מעוניינים לערוך את האירוע המושלם והמנצח על מנת להחזיק את הראש מעל המים. אבל מה לעשות, לא כל אחד מאתנו נולד מפיק אירועים, ולכן אתם תזדקקו לשירותיהן של חברות הפקות אירועים. לחברות אלה יש את כל הניסיון והידע הדרושים על מנת לעזור לכם לכבוש את הערב ולעורר את קנאתם של המתחרים.

להפיק אירוע שלב אחר שלב

להפקת אירוע מוצלח, חשוב לפעול לפי שלבים מוגדרים מראש. ממבט ראשון, נראה כי מדובר בפעולה מורכבת, אך אם נפעל לפי שלבים, נוכל לחסוך מעצמנו טרדות רבות.

שלב א – מה המטרה שלנו בעצם?

אחד הדברים הראשונים שאנחנו צריכים לעשות הוא להגדיר את מטרת האירוע. אם, למשל, מדובר באירוע שיווקי, נדאג לעצב אותו בהתאם: נדפיס פליירים, נציע דוגמיות בחינם של השירותים שלנו, נמקם כרזות גדולות בכניסה ועוד. מנגד, אם מדובר באירוע השייך לחברה עצמה ומיועד בעיקר לעובדיה ולבני משפחותיהם, אפשר להשקיע פחות בשיווק ויותר בתוכן – הזמנת מופע אמנותי, קייטרינג טעים ועוד.

אולי מעניין אותך לקרוא על יום גיבוש לעובדים

שלב ב – היכן תערכו את האירוע?

נושא חשוב נוסף שיש להתייחס אליו הוא המיקום של האירוע. ישנן חברות שיעדיפו לקיים את האירוע במשרד או במתחם השייך להן, אך אם אתם רוצים לשנות אווירה ולעשות משהו אחר לשם שינוי או אם אין לכם די מקום במשרד, חשוב לבחור אולם או גן אירועים. מומלץ לבחור מיקום נוח להגעה, שיש בו חניה בשפע וגם תחבורה ציבורית נוחה המגיעה אליו. חשוב להזמין את המקום מראש על מנת שתוכלו לארגן אותו לקראת הכנס הגדול שלכם. כמו כן, אם מדובר בכנס קטן המיועד לעובדים, ניתן לבחור במסעדה, בית קפה או פאב.


רוצים שנבנה לכם הפקת אירוע מוצלח במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


שלב ג –וודאו שכולם ידעו על האירוע

בייחוד אם מדובר בכנס שאליו צפויים לבוא אנשים רבים. זה הזמן לעצב כרזות, להעלות באנרים, לצלם סרטון ולעשות כל שביכולתכם על מנת למשוך כמה שיותר אנשים לאירוע. הדגישו עד כמה מיוחד האירוע שלכם, מי הולך להופיע בו ותרמזו על אטרקציה מעניינת שתמשוך את תשומת לבכם.

שלב ד – מה יהיה באירוע שלכם?

כעת, מגיע הרגע שבו אתם צריכים לתכנן את תוכן האירוע – איזה מסר תרצו להעביר, אילו אמנים תזמינו, והעיקר – איזה כיבוד תספקו לאורחים שלכם. מטבע הדברים, אם אתם מארגנים אירוע לעובדים שלכם, תצטרכו להשקיע יותר בקייטרינג ואולי להזמין גם על האש. אך גם אם הכנס שלכם מיועד לאנשים מבחוץ, חשוב לספק להם את הכיבוד הבסיסי ביותר הכולל קפה, עוגיות ומתוקים.

שלב ה – סגרו פינות ואל תשכחו גם ליהנות

בשלב האחרון כדאי לסגור כמה פינות באירוע שלכם, דברים אחרונים עם חברות הפקות אירועים, בעל האולם או עם האמן שצריך להגיע. במהלך האירוע עצמו, אל תשכחו לשדר נינוחות ורוגע, ופשוט תיהנו מעוד אירוע מוצלח.

רוצה לקרוא על מגוון גדול של פעילות גיבוש

]]>
יום כיף ביפו – יש משהו מופלא בעיר הזאת https://www.chili-events.co.il/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%91%d7%99%d7%a4%d7%95/ Thu, 13 Jun 2019 07:44:17 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26571 תתפלאו, אבל לא צריך לנסוע רחוק כל כך בשביל יום כיף. גם נסיעה קצרה יכולה להביא אותנו "למקומות רחוקים" וליום כיף לעובדים במרכז. כאן, ממש לידינו, אפשר ליהנות מבילוי מושלם ולא יקר באווירה מיוחדת. אז בואו ליום כיף קסום ביפו! 

מה שהיה פה ויש עוד ביפו

נתחיל את יום כיף לעובדים במרכז בארוחת בוקר במתחם התחנה.כאן נשמע קול הקטר הראשון בארצנו ומכאן יצאה הרכבת הראשונה. בעקבותיה נפתח את סיורנו במתחם, טיול נוח מאוד. נסייר בין מבני התחנה העתיקים, שחלקם שוחזרו וחלקם עברו שימור. נעלה לקרון משוחזר ונצפה בחוויית מולטימדיה המתארת את סיפורה הראשון שלרכבת ישראל.צמוד למתחם שוכן מוזיאון בתי האוסף של העיר יפו, שם נגלה אוסף נדיר של מוצגים מתקופת ה"סליקים" ועד לאמצעי הלחימה המתקדמים של ימינו. נמשיך ונבקר בין חנויות האופנה והמתנות, ונקנח את הבוקר בבתי הקפה והגלידה.


רוצים שנבנה לכם יום כיף לעובדים? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


ושוב אנחנו כאן מול השעון

ממשיכים לכיוון השעון המפורסם, שם יחכה לנו מדריך-שחקן שיכניס אותנו לסיפוריה של יפו. נעבור בסמטאותיה הציוריות של יפו העתיקה ונפגוש "דמויות היסטוריות" מרתקות שיספרו לנו מה הן עושות ביפו ומדוע הגיעו אליה. הסיור הומוריסטי ומעניין אבל אם מתחשק לכם דווקא משחק תחרותי, אפשר לאגרן לכם באותן הסמטאות מרוץ למיליון או כל משחק מאתגר אחר שבאמצעותו תכירו את סודותיה של העיר הזאת.

אולי יעניין אותך להזמין פעילות גיבוש

יום כיף לעובדים במרכז ב-Black Out

במסעדת החושך "Black Out" תיפרדו לזמן מה מחוש הראייה שלכם. מיד תרגישו את יתר החושים מתחדדים בעוצמה רבה ותיכנסו לחוויה שלא הייתם בה. בעלטה מוחלטת יוביל אתכם צוות של מלצרים, גם הם עיוורים, פנימה, ויכבד אתכם במבחר מנות שף ויינות. לרוב, העיניים שלנו אוכלות, אך כאשר תאכלו בעיניים עצומות "תראו כל כך הרבה"כי יתעוררו בכם טעמים וריחות רדומים שמעולם לא הרגשתם. 

קצת לפשפש

כמובן שלא נפספס סיבוב בשוק הפשפשים.כאן ישנם חפצים ייחודיים שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר! החל מבגדים ושטיחים וכלהבחפצי אומנות עתיקים שלוקטו מכל העולם. השוק מלא ופעיל בכל ימות השבוע. 

השחפים על המזח

לא רקלאח הגדול נמל תל אביב אלא גם לנמל היפיפהוהמתחדש ביפו יש מה להציע! הנמל שופץ בשנים האחרונות ויש בו שלל לאטרקציות רומנטיות במיוחד, בהן טיפולי ספא על סיפון יאכטה, גלריות ובתי קפה, תיאטרון ומחול פעילים, שיעורי יוגה ועוד.אפשר לשלב ביום כיף לעובדים במרכז גםסיור סגוויו לחוש את האווירה המיוחדת בדרך קלה ונעימה,מבלי להתעייף ומבלי להזיע.אם הגעתםבשעות הצהריים, תוכלו לאכול באחת מהמסעדות שעל חוף המרינה. תור ארוך במיוחד משתרך ליד החומוסייה של אבו שרקי, ויש כמובן מבחר מסעדות דגים.נרגע וננוח בשיט בים המשגע והכחול של יפו.ההפלגה צפונה נמשכת כחצי שעה.תוכלו לבחור לשוט בסירה גדולה של שתי קומות או בסירה קטנה של כ-50 נוסעים, שתיתן לכם חוויה שקטה ואינטימית יותר לעת דמדומים, בסיום יום הכיף.

]]>
טעויות נפוצות בעת ארגון יום כיף לקבוצות https://www.chili-events.co.il/%d7%98%d7%a2%d7%95%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%a0%d7%a4%d7%95%d7%a6%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%a2%d7%aa-%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9f-%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%a6%d7%95/ Mon, 10 Jun 2019 08:19:47 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26531 ארגון יום כיף לקבוצות עשוי להיות כאב ראש של ממש עבור אדם שאינו מנוסה בארגון אירועים כאלה. ככל שהקבוצה גדולה יותר כך כאב הראש גדל. בעלי חברות המעוניינים לארגן יום כיף לעובדים שלהם בחברה המונה עשרות עובדים או יותר – כבר יודעים שצריך לפנות לחברת הפקות לאירועים מסוג זה. אלה שמנסים לחסוך מעט בעלויות בסוף מוציאים הרבה יותר כסף ומבזבזים המון זמן בארגון האירועים בעצמם וזאת בשל ליקויים רבים בארגון יום הכיף הזה וקבלת הצעות מחיר לא אטרקטיביות מבתי העסק אליהן הם רוצים להגיע. חברת הפקות פותרת את כל זה ומספקת לכם את הפתרון המושלם לארגון ימים שכאלה.

הטעות שגורמת לכולם לחוויה לא נעימה ואפשר לפתור בקלות:

הטעות הגדולה ביותר שמרבית האנשים חוזרים עליה כאשר מנסים לארגן יום כיף לקבוצות היא כמובן בחירת מקומות שאינם מתאימים לכמות האנשים בקבוצה. נניח שיש לכם בקבוצה 50 אנשים ואתם רוצים לסגור ארוחה במסעדה לקבוצה שלכם. אותה מסעדה יכולה להכיל בדרך כלל עד 30 איש בו זמנית ואין לה ניסיון בקבלת קבוצות גדולות יותר ממספר זה, אולם הם לא רוצים להפסיד אתכם אז הם מסכימים לקבל אתכם ואומרים לכם שיהיה בסדר. כאשר אתם מגיעים למקום אתם מבינים שכל חברי הקבוצה צריכים לשבת בצפיפות מחנקת או להתפצל ל2 או יותר אזורים שונים. אתם גם מגלים כי צוות המסעדה אינו מספיק לתת לכם שירות מהיר מספיק בשל כוח אדם קטן ביחס לכמות האנשים המגיעה ואפילו האוכל מגיע באיחור אל השולחנות מה שמעכב את התכניות הבאות ביום הכיף שלכם. כמובן שדוגמה זו יכולה להיות בכל אטרקציה או מקום שתבחרו לכלול ביום הכיף שלכם.


רוצים שנבנה לכם יום כיף לקבוצה שלא ישכחו? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


טעויות נוספות שכדאי לחשוב עליהן מראש:

טעויות נוספות שאנו נתקלים בהם מדי יום שלקוחות מספרים לנו עליהם הוא הערכה לא נכונה של העלויות, מה שמכניס את החברה להוצאות גבוהות יותר מהמתוכנן ועשוי לגרום לנזק כלכלי בטווח הארוך או לעוגת נפש לבעל עסק שרק רצה לעשות טוב ולגבש את העובדים שלו. טעות נוספת היא עצם הניסיון לארגן לבד את יום הכיף וליצור קשר באופן עצמאי עם אטרקציות (פעילויות לעובדים) שונות המספקות הצעת המחיר שלהן, כאשר דרך חברת הפקות מקצועית ומנוסה תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית יותר לכל אטרקציה שכזו כולל דמי הטיפול של החברה עצמה!

כיצד נוכל לחסוך את כל הטעויות הללו?

פניה לחברת הפקות להפקת יום כיף לקבוצות יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. לא משנה מה גודל הקבוצה שלכם, אתם וודאי תרצו לחסוך את הטעויות הרבות שבדרך, אלה הגוזלות מכם זמן וכסף וכן תרצו לאפשר לחברה מקצועית לארגן את כל היום הזה עבורכם. חברה מקצועית ומנוסה תיקח בחשבון את כל הדברים הקטנים, החל מהסעות ואיסוף העובדים, דרך עצירות לאוכל, אטרקציות מלהיבות והענקת ערך מוסף לעובדים.

קראו על ימי כיף עם ערך מוסף

]]>
מארגנים ערב גיבוש לעובדים? קבלו רעיונות? https://www.chili-events.co.il/%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%a7%d7%91%d7%9c%d7%95-%d7%a8%d7%a2%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%95/ Thu, 06 Jun 2019 04:32:29 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26533 אזור מרכז הארץ הוא אזור רווי בפעילות רבה. קבוצות רבות, חברות ומשפחות שונות פוקדות את האטרקציות הרבות באזור מדי יום ורק מדגישים את איכות האטרקציות באזור זה. למי שטרם חווה יום כיף/גיבוש במרכז זוהי יכולה להיות חוויה עוצמתית מאוד. ערב גיבוש לעובדים במרכז יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת עבורם וכל שאתם צריכים הוא להרים טלפון לחברת ההפקות וליהנות ממגוון אופציות ליום כיף כזה במרכז.

האפשרויות השונות ליום כיף במרכז:

ערי המרכז ידועות כערים הפופולריות ביותר בישראל הן ברמת המגורים, הן ברמת התעסוקה והן ברמת הפעילות שבהן. בשל כך קמו אטרקציות רבות ומגוונות המאפשרות לכל חברה להרים ערב גיבוש מהסרטים שהעובדים לא ישכחו שנים ארוכות קדימה. ראשית – חיי הערב והלילה במרכז הם מהפעילים ביותר בארץ ושעות הפעילות של מרבית האטרקציות נמשכות אל תוך הלילה שלא כמו באזור הצפון והדרום. פעילויות מלהיבות באזור המרכז בשעות הערב יכולות להיות הופעות רבות הנערכות במקום, סגירת מוזיאון לפעילות ערב, סגירת ווילה, חדרי בריחה או אטרקציות נוספות שיכולות לסייע לגיבוש העובדים. חשוב לציין שכדאי לכלול מקום לאכול בערב בערב הגיבוש שכן זהו זמן נפלא לעובדים לדבר אחד עם השני ולהכיר, זאת מלבד פעילות מגניבה שתאוורר אותם מהלחץ היומיומי.


רוצים שנבנה לכם ערב גיבוש לעובדים שלא ישכחו? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


למה דווקא מרכז הארץ?

ארגון של יום כיף או יום גיבוש לעובדים יכול להיות כיפי ומעניין בכל חלקי הארץ, אולם כאשר מדובר על ערב גיבוש לעובדים הרי שאזור המרכז הוא המתאים לכך ביותר. ערב גיבוש לעובדים במרכז מונה אפשרויות רבות ומגוונות וחברת הפקות מקצועית המכירה את האטרקציות הרבות והאפשרויות השונות תסייע בארגון ערב מהנה ובלתי נשכח לעובדים שלכם. בערי המרכז מתקיימות עשרות הופעות מדי ערב, סדנאות גיבוש לקבוצות, הרצאות ואינספור אטרקציות פעילות עד השעות הקטנות של הלילה.

כתבה מעניינת 5 טיפים שיעזרו לכם להפיק יום גיבוש

מדוע כדאי להתייעץ עם חברה להפקת אירועים וימי גיבוש?

 • חברת המפיקה ערבי גיבוש וימי כיף מדי יום לפרנסתה מכירה היטב את כל האטרקציות באזור ותוכל להתאים עבורכם אטרקציה מלהיבה שתקדש את המטרות שלכם ותעמוד בתקציב שלכם לתאריך שאתם מבקשים.
 • חברת הפקות תהיה בעלת רעיונות יצירתיים ומגוון רחב של אטרקציות אפשרויות שתוכל להציע לכם.
 • הניסיון הרב של חברה המארגנת אירועים אלה יסייע לכם שלא לעשות טעויות שונות ולבזבז כסף מיותר.
 • באמצעות פניה לחברת הפקות תוכלו לחסוך המון זמן, כאבי ראש וכסף לארגן ערב הגיבוש שלכם.
 • חברה המכירה את אזור המרכז ואת בעלי האטרקציות תוכל להשיג לכם מחירים אטרקטיביים לקבוצות משהו שיהיה לכם קשה יותר להשיג לבד. אותה חברה שולחת אל אטרקציות אלו אנשים רבים מדי חודש ויכולה לקבל מחירים אטרקטיביים יותר עבור לקוחותיה.
 • החברה תספק לכם ליווי אישי בשטח לוודא שיום הגיבוש וכל הכלול בו עובדים כראוי והחברה תישאר מרוצה וממליצה.

אולי יעניין אותך יום כיף בצפון

]]>
5 טיפים שיעזרו לכם להפיק יום גיבוש https://www.chili-events.co.il/5-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%a2%d7%96%d7%a8%d7%95-%d7%9c%d7%9b%d7%9d-%d7%9c%d7%94%d7%a4%d7%99%d7%a7-%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9/ Mon, 03 Jun 2019 12:52:45 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26527 בכל שנה מגיע היום הזה בשבוע שכולם מתחילים להתכונן לקראתו. לא, לא מדובר בביקורת השנתית שלכם, אלא ביום הגיבוש הקרב ובא. רגע לפני שהוא מגיע, העובדים תוהים לאן יוציאו אותם הפעם ואתם כמארגני האירוע נכנסים לאטרף ומתחילים לארגן את הכול. כי הפקת ימי גיבוש אינה קלה כפי שהיא נשמעת מלכתחילה.


רוצים שנבנה לכם יום גיבוש שלא מהנה במיוחד? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


איך הופכים יום גיבוש לבלתי נשכח

העובדים המסורים שלכם עובדים קשה במשך כל השנה. זה הזמן להגיד להם תודה ולהוציא אותם ליום התאווררות. ישנן דרכים רבות לארגן יום גיבוש מוצלח. אלה רק 5 מבין הטיפים העיקריים שיסייעו לכם לארגן יום מיוחד:

 • אתם זקוקים לקונספט – לפני שאתם מארגנים יום גיבוש, תחשבו מה אתם רוצים לציין? ציון 40 שנה לקיומה של החברה? או אולי חגיגה בעקבות סגירת עסקה טובה ומוצלחת? כאשר יש לכם קונספט ברור, קל יותר לעובדים להתחבר ליום הגיבוש והם יכולים להתחבר לחברה.
 • דאגו לשלב אטרקציות – גם אם החלטתם לקחת את העובדים למעין יום בטן-גב על חוף הים, זכרו לשלב אטרקציות ומשחקים. פעילויות לעובדים השונות חשובות לגיבוש.
 • אם החלטתם להרצות, עשו זאת בעניין – יום גיבוש אינו יום כיף בלבד. הוא נועד לארגן את העובדים ולשאת דברים חשובים. אבל גם אז, באווירה כל כך משוחררת, אפשר להכין הרצאה מצחיקה או מרתקת שהעובדים יוכלו להתחבר אליה.
 • אי אפשר בלי אוכל – אין דרך עדינה יותר להגיד זאת, אבל עובדים מגיעים ליום הגיבוש בשביל האוכל. מלבד זאת, לאחר שורה ארוכה של פעילויות ויום מעייף למדיי, העובדים פשוט רעבים. כך שאם אתם מארגנים יום גיבוש, חשוב לכלול בו ארוחת בוקר וצהריים אפשרי גם להזמין דוכני מזון.
 • הזדמנות טובה לחלק מתנות שיווקיות – הפקת ימי גיבוש נועדה לא רק לרווחתם של העובדים, אלא גם לפרסום העסק שלכם. זו ההזדמנות שלכם להעצים את יום הגיבוש ולחלק מתנות קטנות ומשמעותיות לעובדים עם הלוגו של החברה – זה יכול להיות דיסק און קי, כובע מצחייה או מחזיק מפתחות מעוצב.

קבלו עוד רעיונות על פעילות גיבוש

מבולבלים? פנו לחברה להפקת ימי גיבוש

ראינו כי הפקת ימי גיבוש מורכבת מכמה מאפיינים, וכדי להצליח חשוב להביא בחשבון דברים רבים. אם אתם מעוניינים לארגן יום גיבוש בראש שקט, כדאי לפנות לחברה מקצועית להפקת אירועים אלה. לחברה כזו יש כל הניסיון והכלים הדרושים על מנת להפיק עבורכם את יום הגיבוש המושלם. כי הצוות המקצועי חשב כבר על הכול, כך שאם אתם בוחרים באטרקציה מסוימת, אתם יודעים שאין לכם מה לדאוג. לדוגמה, אם בחרתם לקחת את העובדים לירושלים, תקבלו תכנת מסודרת הכוללת ארוחת בוקר, סיורים מודרכים במקומות אטרקטיביים בעיר, ארוחת צהריים ומשקאות חופשיים. לצד ימי הגיבוש, ניתן להיעזר בחברה כדי להפיק ערבי חברה. אותם ערבים קצרים אלה שאומרים המון עבורכם. כך שאם יום הגיבוש שלכם מתקרב ואתם עדיין לא יודעים איך "לאכול" אותו, תנו למקצוענים לעשות את העבודה.


אולי יעניין אותך לקרוא על ערב גיבוש לעובדים

]]>
כאן מפיקים כנס https://www.chili-events.co.il/%d7%9e%d7%a4%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%9d-%d7%9b%d7%a0%d7%a1/ Tue, 14 May 2019 05:11:26 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26501 כנס הינו מפגש מיועד לנושא אחד, הוא יכול להתארך כמה שעות או כמה ימים ברצף. במהלך הכנס, ניתן להעביר הרצאות מעניינות, לקיים מפגשים ואפשר למצוא כיבוד עבור המשתתפים והאורחים. ניתן להפיק כנסים לפי נושאים שונים, לדוגמא, כלכלה, רפואה, רפואה, עסקים, חברתי, אקדמי ועוד. כנסים אלו מיועדים לאנשים אשר עוסקים או קשורים לנושא, אלא לא לקהל הרחב. מטרות של הפקת כנס יכולות להיות רבות ולרוב המטרה הינה לחשוף את החברה או ארגון, על מנת שיכירו מוצר או רעיון חדש. זהו אירוע חשוב לעתיד של העסק, ומסיבה זו יש חשיבות רבה לארגן אותה כפי שראוי. על מנת להבין יותר את נושא זה, נסביר כיצד מפיקים כנס על מנת להרשים את ממשתפים.

כתבה מעניינת למה חשוב לדאוג בארגון כנס מקצועי?


רוצים שנבנה לכם כנס שלא ישכחו? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


כיצד ניתן להפיק כנס מוצלח?

הפקת כנס מורכבת משלושה שלבים עיקריים שמומלץ להכיר מקרוב על מנת להפיק כנס מוצלח:

 1. השלב הראשון הינו השלב הטכני של האירוע, כלומר הלוגיסטי הכולל בחירת האולם, הגברה, מזון ושתייה, במה עומדת, הקרנה ורישום בכניסה. בחירת האולם הינה לפי כמות האנשים שמגיעים לכבוד הכנס וכמובן התקציב. לעיתים, ניתן למצוא אולמות אשר מציעות חברות קייטרינג ומשקאות כלול בהשכרת המקום. מומלץ לבחור באוכל מוכן גורמה, עם סוגים שונים של מאכלים וקוקטיילים. בנוסף לכך, ניתן לבקש את מכשירים של הקרנה והגברה הכוללים באולם. יש לציין, שקיימם אולמות המתאימות לסוג אירוע זה ומעניקים במה הנדרשת לכנס. קיימים גדליםשונים של במה ויש לוודא שהינה מתאימה עבור הכנס. לסיום, הנכם יכולים להזמין שירות של רישום בכניסה, על מנת לשלוט על כניסת הכנס ולברר על כמות האנשים אשר הגיעו לכבוד האירוע.
 2. השלב השני במסגרת הפקת כנס מוצלח במיוחד הינו שיווק האירוע, שנועד לשכנע קהל גדול להגיע לאירוע זה. ראשית, יש לשתף את הכנס באתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. מומלץ לפרסם את האירוע באתרים וקבוצות אשר קשורות לתחום של הכנס. שנית, מומלץ להכין סרטון עם הסבר ופרטים על הכנס ולשדר אותו באתרים שונים. בנוסף, ניתן לשלוח הזמנות לכנס במייל עבור האנשים הרלוונטיים. מומלץ לבחור בכל השיטות השיווקיות, על מנת להעניק הרגשה של אירוע חשוב וגדול שאסור לפספס.
 3. השלב האחרון שמרכיב הפקת כנס הינו, תוכן האירוע. זהו שלב החשוב ביותר, מכוון שהכנס צריך להיות מושלם ולעניין את המשתתפים. התוכן של כנס הינו מתבוסס על הרצאות, כך שאנשים באים להקשיב במשך שעות נושא אחד. מומלץ להתייעץ עם אנשים אשר עוסקים ובעלי ניסיון זמן רב בתחום זה, על מנת לבחור תוכן מעניין. אנשים אשר לא התעניינו לא יחזרו לכנסים הבאים, כך מומלץ לבחור היטב את נושאים ההרצאות.

אין לכם זמן לארגן את הכנס, אך אינכם מוכנים לוותר בקלות על ההצלחה הבאה שלכם? כדאי לבחור בחברות אשר עוסקות בהפקת כנס, המארגנים לכם אירוע מיוחד ובלתי נשכח.


אולי יעניין אותך:

הפקות כנסים

ימי כיף לעובדים

]]>
עוזבים הכול ויוצאים ליום גיבוש https://www.chili-events.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%96%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%9b%d7%95%d7%9c-%d7%95%d7%99%d7%95%d7%a6%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9/ Sun, 12 May 2019 04:07:27 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26499 יום גיבוש חברה אינו מותרות, אלא צורך בולט. ימי גיבוש מתקיימים בכל חברה או ארגון: בחברות ממשלתיות, בקרב עובדי עירייה וכן בקרב בעלי עסקים פרטיים בעלי חברות קטנות, גדולות או בינוניות. יום גיבוש ארוך הוא הזדמנות נהדרת להשתחרר ולצבור כוחות לקראת שנת עבודה פורייה.


רוצים שנבנה לכם יום גיבוש לעובדים? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


כל הסיבות לערוך יום גיבוש בחברה שלכם

בואו נאמר את האמת, יום גיבוש הוא הוצאה אחת גדולה. במקום שהעסק יכניס כסף, הוא מוציא אותו על בילויים, משחקים וכמובן – אוכל (כגון: דוכני מזון). עם זאת, יום גיבוש חברה הוא אחד הימים החשובים ביותר בכל עסק, וזאת מכמה סיבות:

 • לדעת להגיד תודה – יום גיבוש הוא הדרך של המעסיקים והמנכ"לים להודות לעובדים שלהם על העבודה המסורה שלהם לאורך כל השנה. תודה זו אומרת המון, מכיוון שהיא נותנת לעובדים מוטיבציה להמשיך ולעבוד לאורך כל השנה. אמנם העובדים היו ממשיכים לעבוד בלאו הכי, אך השחיקה שלהם הייתה בולטת לעין. במובן מסוים, עסק שאינו מארגן יום גיבוש לעובדיו עלול לספור התפטרויות.
 • לאפשר לעובדים להכיר טוב יותר זה את זה – אתם עובדים עם צילה מהנהלת חשבונות במשך שנה שלמה, אבל האם ידעתם שמלבד היותה עובדת מצטיינת היא גם שחקנית פוקר לא רעה בכלל? ומה לגבי בוריס הקשוח מהתמיכה הטכנית? האם ידעתם שהוא מנגן על צ'לו בתזמורת הפילהרמונית? בדיוק לשם כך כדאי להגיע ליום הגיבוש וללמוד דברים חדשים על העובדים.
 • הזדמנות לעשות משהו אחר – יום גיבוש הוא הזדמנות טובה לעסוק בפעילויות אחרות כמו שחייה בבריכה או בחוף הים, רכיבה על סוסים, משחק משיכת חבל, משחק חפש את המטמון ועוד מגוון רחב של משחקים ופעילויות לעובדים איכותיים שנועדו לספק הנאה צרופה לעובדים.
 • הזדמנות לצאת החוצה – במרבית העבודות נדרשים העובדים לשבת בין 4 קירות המשרד ולהקליד במחשב או לדבר עם לקוחות בטלפון. יום גיבוש מאפשר לעובדים לצאת החוצה – אל המדבר, הכנרת, ירושלים או כל מקום אחר, ליהנות מהשמש והאוויר הצלול.
 • שוברים את הקרח – יום גיבוש חברה מאפשר לעובדים ולמנהלים לשבור את הקרח ביניהם. אם במשך כל השנה שומרים העובדים דיסטנס מהמנהל, הרי שעכשיו הם יכולים לשחק אתו בכדורעף על החוף.

כתבה מעניינת לקריאה: מדוע חשוב לארגן יום גיבוש לעובדים


אל תשכחו את האוכל

בין אם בחברתם לגבש את העובדים על חוף היום או במסגרת טיול במדבר, אחד הדברים המשמעותיים ביותר שלהם אתם צריכים לדאוג הוא האוכל. ביום כיף זה מותר לעובדים שלכם ליהנות מאוכל טעים מבלי שיצטרכו להביא אוכל מהבית. חברה מקצועית המפיקה ימי גיבוש, מספקת את האוכל לאורך כל היום. לדוגמה, אם מדובר בארוחת בוקר, יוכלו העובדים ליהנות ממטעמים כמו גבינות פטה ושמנת, סלט אבוקדו, עוגיות ביתיות ושתייה חמה. בארוחת הצהריים נהנים העובדים מארוחה גדולה יותר הכוללת מנות ראשונות (סלט ירקות, כנפי עוף, כיסוני פירה ועוד) לצד מנות עיקריות כמו המבורגרים, שניצל הבית, פרגית, כבד עוף וכדומה.


אולי יעניין אותך טעויות בעת ארגון יום כיף לקבוצות

]]>
בדרך לאירוע המוצלח שלכם https://www.chili-events.co.il/%d7%91%d7%93%d7%a8%d7%9a-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2-%d7%94%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%9c%d7%97-%d7%a9%d7%9c%d7%9b%d7%9d/ Wed, 08 May 2019 07:11:29 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26497 יש לכם חברה גדולה? מעוניינים להפיק אירוע גדול ומשמעותי שאף אחד מהעובדים לא ישכח בקרוב? בין אם מדובר בכנס שנועד להבהיר לכולם את החשיבות שבשמירה על איכות הסביבה ובין אם באירוע ערב חברה, חשוב לדעת להפיק אירוע כמו שצריך. ואם אינכם יודעים לעשות זאת או שאין לכם פנאי לכך, אתם תמיד יכולים להזמין את שירותיה של חברה להפקת אירועים. חברה זו תסייע לכם בכל הדרוש מאל"ף ועד תי"ו.


רוצים שנארגן לכם אירוע בלתי נשכח? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


איך בוחרים חברה להפקת אירועים?

כדי להצליח בהפקת האירוע, להגיע לתוצאות מרשימות ולקצור הרבה מחמאות מהעובדים, כדאי להשקיע זמן ומאמץ בחברה להפקת אירועים ולדעת שאתם בוחרים את החברה המתאימה ביותר עבור הדרישות שלכם. איך עושים את זה? בואו נראה:

 • בחרו בחברה מקצועית – חברה שיש לה ותק של כמה שנים בתחום תספק לכם את שירותים איכותיים ומקצועיים. היא תוכל לארגן את האירוע בהתאם למספר המשתתפים, הגיל הממוצע של העובדים, אופי החברה ועוד. הצוות המקצועי של חברה כזו חושב מחוץ לקופסא, בוחן את כל האפשרויות העומדות בפניכם ומארגן עבורכם את האירוע המושלם.
 • בחרו בחברה עם המלצות – לא יודעים באיזו חברה לבחור? שאלו את החברים שלכם. אם הם ערכו בעבר יום גיבוש, הם ישמחו להמליץ לכם על חרה מקצועית.
 • מהי המטרה שלכם – האם אתם רוצים לארגן ערב חברה, יום גיבוש או אולי כנס חשוב? בהתאם לכך, כדאי גם לבחור את החברה.
 • הפגישה הראשונית קובעת הרבה – אל תמהרו לסגור עסקה עם חברת ההפקות בטלפון. היפגשו עם הנציגים פנים מול פנים, דונו עמם באירוע שלכם והקשיבו למה שאומרים לכם. האם ההצעות של הצוות מתאימות לכם?
 • מענה מהיר – חברה טובה להפקת אירועים מלווה אתכם לאורך כל הדרך ונותנת לכם מענה מהיר ומקצועי. היא נמצאת אתכם בשלבים הראשונים של תכנון האירוע וגם בהפקה עצמה. כשאתם בוחרים חברה להפקת אירועים, בחנו על הדרך את איכות השירות שלה.
 • הצעת מחיר – חשוב לבחון את הצעת המחיר שלכם תמורת הפקת האירוע. מצד אחד, לא מומלץ לפנות לחברה המציעה מחיר נמוך מדיי, מחשש שמדובר בחברה בלתי איכותית. מצד שני, גם מחירים גבוהים מדיי לא באים בחשבון. בחנו את המחירים בשוק ולפי זה בחנו גם את שירותי החברה. שימו לב כי לעתים ניתן ליהנות מחבילות שונות שמציעה החברה.

וכעת, כל שנותר לעשות הוא לבחור את האירוע שלכם

לאחר שהחלטתם להיעזר בחברה להפקת אירועים על מנת להוציא מהכוח אל הפועל את האירוע שלכם, חשוב לבחור את סוג הפעילות. אם אתם מעוניינים להוציא את העובדים ליום גיבוש, למשל, תוכלו לבחור בטיול מהנה בחיק הטבע המשולב בפעילויות כמו שייט קיאקים או טיול ג'יפים. גם אם אתם מתכננים ערב גיבוש, תוכלו לבחור אם להעביר אותו במתחם סגור או תחת האוויר הפתוח.


אולי יעניין אותך אז איך מארגנים יום גיבוש לחברה?

]]>
מדוע חשוב לארגן יום גיבוש לעובדים https://www.chili-events.co.il/%d7%9e%d7%93%d7%95%d7%a2-%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91-%d7%9c%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%9f-%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Sun, 05 May 2019 06:48:12 +0000 https://www.chili-events.co.il/?p=26503 השעון המעורר כבר צלצל, ואתם קמים בבוקר לעוד יום עבודה רגיל שבו אתם מתייקים עלונים בקלסרים, מדברים עם לקוחות ובין לבין מספיקים גם לשתות כוס קפה… אז זהו, שלא. דווקא היום אתם נזכרים שיש לכם יום מיוחד – יום גיבוש לקבוצות. ביום זה ההזדמנות שלכם להתרענן ולצבור כוחות מגיעה במלוא העוצמה, ואתם נרגשים לקראת שפע הפעילויות שאתם עומדים לחוות.


רוצים שנתכנן לכם יום גיבוש לחברה? דברו איתנו עכשיו:

[contact-form-7]


 

אבל רגע אחד, הרי אני שוב הולך לפגוש את העובדים

יש שיגידו כי יום גיבוש לעובדים אינו מהנה כפי שחושבים. אחרי הכול, זה אומר מבחינתנו שאנחנו מבלים עם אותם האנשים שאנו רואים בכל יום. ואם לא די בכך, הרי שייתכן שחלקנו אף מסוכסכים עם כמה מבין העובדים או אפילו עם המנהל. אך בדיוק עבור זה נועד יום הגיבוש – להסתכל על העובדים מזווית אחרת. כי אם בכל יום ויום אנו נדרשים להתעמת עם העובדים במסגרת הלחץ שבעבודה, הרי שכעת אנו יכולים להיות רגועים. כי בסביבה מרגיעה הכול נראה אחרת. לפתע, המנהל אינו לחוץ לסיים את ההזמנות ואפילו לחווה מנהלת החשבונות יש מצב רוח. יום גיבוש איכותי ומיוחד מסייע לכולם לראות שמאחורי כל עובד עומד בן אנוש. ולפתע מגלים שלאבי איש המכירות יש אהבה גדולה לכלבים, שחנה מהשיווק אוהבת לרקוד בזמנה הפנוי ושהמנהל שלכם יוצא לגלישת גלים בכל סוף שבוע.

בא לעבודה בחור חדש

יום גיבוש לקבוצות מתאים לכל העובדים, ובמיוחד לעובדים חדשים שרק מצטרפים למערכת. כל אחד מאתנו חווה את התחושה הבלתי נעימה מעט של להיות עובד חדש שאינו מכיר עדיין את כל העובדים ואפילו את העבודה. יום הגיבוש מאפשר לו להכיר טוב יותר את העובדים, לצחוק אתם יחד ולהשתתף בפעילויות מגוונות.


כתבה מעניינת 5 סיורים מעניינים שכדאי להכיר


רעיונות ליום גיבוש לקבוצות

לאחר שראינו כי יום גיבוש לקבוצות הוא רעיון נהדר לשבירת האווירה המתוחה בין כל העובדים ולאגירת כוחות לקראת ימים מלאים של עבודה, צריך לחשוב על רעיונות לפעילויות המתאימות לקבוצות גדולות, בייחוד אם אתם מעוניינים בכך שהן עובדי השיווק, התמיכה הטכנית והנהלת החשבונות יפעלו יחד כדי להשתתף בפעילויות שונות. אלה רק כמה מבין הרעיונות הבולטים לפעילויות ביו הגיבוש עצמו:

 • רכיבה – ואין זה משנה אם בחרתם לרכוב על גמלים במדבר או על סוסים בצפון. האינטראקציה בין בעלי חיים גדולים ונבונים אלה מרגיעה את הנפש. אמת, בהתחלה נראה מפחיד מעט לעלות על בעלי החיים הגבוהים, אך כשמתחילים לרכוב וליהנות מהנוף הכול נראה אחרת. מלבד זאת, הרכיבה תספק לכלל העובדים נושאים לשיח גם אחרי שיום הגיבוש יגיע לקיצו.
 • משחקים מאתגרים – חברות מקצועיות מארגנות ימי גיבוש בסגנון שעשועוני טלוויזיה כמו "המרוץ למיליון". העובדים משתתפים מתחלקים לקבוצות ונדרשים לפתור שורה ארוכה של תעלומות ואתגרים עד שמגיעים לפרס הגדול.
 • יום גיבוש על החוף – חוף ים כינרת, חוף ים התיכון או כל חוף אחר שתבחרו. אין כמו מים כדי להרגיע את האווירה. ניתן לארגן מגוון רחב של משחקים על החוף: כדורעף, מטקות או פשוט לצוף על מזרן.

אולי יעניין אותך לקרוא על פעילות גיבוש

]]>