צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

במקומות עבודה רבים מבינים את החשיבות העצומה של יום כיף מחלקתי שבו נוסעים כולם יחד באוטובוס ליעדים משותפים על פי המסלול שתוכנן על ידי אנשי צ'ילי הפקות.

יום כיף של העובדים במחלקה

תהליכי גיבוש הם חשובים מאד בכל מחלקה כיוון ששיתוף הפעולה בטיולים ובימי גיבוש לעובדים מוביל להכרה מעמיקה של העובדים ביניהם ולכן לאחר מכן קיימת סבירות גבוהה שהעובדים ישתפו פעולה בצורה הרבה יותר משמעותית גם בעניינים העסקיים. לכן הנהלת החברה בוחנת באופן מוקפד מיקומים רבים ובסופו של דבר בסיועם של הצוותים המקצועיים של צ'ילי הפקות מתקבלת החלטה על המסלול הנכון ביותר.

 

יום כיף מחלקתי

 

ביקור ביקב

בשנים האחרונות נפתחו בישראל יקבים קטנים שמייצרים בקבוקי יין אדום, לבן וגם שמפניה משובחים ביותר. מאד מעניין להגיע לסיור ביקב ולראות את תהליך דריכת הענבים בזנים שמהם מייצרים יין, קווי הייצור המוקפדים, חביות היין והמזיגה לבקבוקים. העובדים נהנים לראות את התהליך המרתק ולהסתובב במסלול הייצור כשריחות היין נישאים באוויר.

לקראת סוף הסיור כל אחד נהנה ללגום יין איכותי ביותר ומי שמעוניין בכך יכול גם לקנות כמה בקבוקי יין כדי לקחת הביתה, כך שההנאה תימשך בבית.

 

חדר בריחה

יום כיף מחלקתי מתקיים לא אחת באחד מחדרי הבריחה הנהדרים שקיימים במקומות שונים בארץ כמו בתל אביב, ראשון לציון וזיכרון יעקב. אנשי צ'ילי הפקות מתאמים לכל  הקבוצה מועד הגעה וזאת על פי האזור הגאוגרפי שבו הם מטיילים. בחדר בריחה יש לפתור חידה מורכבת ומתוחכמת, העובדים מתפצלים לשתי קבוצות, מקבלים רמזים אך למרות זאת מדובר בדרך כלל בחידות שהן די קשות ולכן העובדה שיש תחרות בין עובדים רבים מסייעת מאד, כיוון שכל אחד זורק רעיון או פתרון. בדרך זו קל להם הרבה יותר להתקדם ובאופן טבעי כל קבוצה מעוניינת לגלות את הסוד ראשונה וכך לזכות בפרס.

 

מופע איכותי

אחת האופציות היא שבמהלך יום כיף מחלקתי מגיעים העובדים לאולם מופעים ולהפתעתם הרבה הם זוכים למופע של זמר אהוב, מופע סטנד אפ, להקה של נגנים, או מופע מחול. ההנאה מכל אחד ממופעי התרבות הללו היא עצומה והעובדים מעוניינים שהיא תימשך עוד פרק זמן ארוך. לא אחת הם רוקדים ושרים וכך נכנסים לאווירה הנפלאה של האושר והחופש.

 

הקולינריה לעובדים

אין יום כיף מחלקתי בלי מפגש קולינרי שהוא ברמה גבוהה. נציגי צ'ילי הפקות מתאמים מראש ארוחה ברמה גבוהה באחת המסעדות באזור שבו הם מטיילים. העדיפות היא תמיד למקום עם נוף קסום, או בקרבת הים או הכנרת וכך נהנים מהאווירה הפסטורלית וגם מהבריזה בשעות בין הערביים.

אם אתם מעוניינים לתאם יום מהנה לעובדים שלכם שיוביל לערך מוסף משמעותי בהרגלי העבודה ביום יום, דברו אתנו ואנחנו נשמח לסייע לכם במציאת המקומות שיהיו המתאימים ביותר לצוותים המקצועיים של מקום העבודה שזקוקים מדי פעם ליום חופש.

אולי יעניין אותך גיבוש צוותים

Call Now Button