צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

 

ההתמחות של צ'ילי הפקות היא בהפקה של יום גיבוש לצוות עובדים. המטרה היא להעניק לכל העובדים יום של כיף, שבו הם שוכחים מכל המטלות היום יומיות שלהם והם נהנים מחוויה עצמתית.

 

היתרונות של יום גיבוש לצוות עובדים

הערך המוסף של יום גיבוש לצוות עובדים הוא רחב היקף כיוון שבדרך זו העובדים מכירים הרבה יותר טוב את הקולגות שלהם. זה זמן לשיחות אישיות יותר וגם הזדמנות להכיר עובדים שיש איתם קשר עסקי רציף בין המחלקות, אך הם כמעט לא נפגשים. לכן יש חשיבות גבוהה שיכירו זה את זה ומהלך זה ישפר באופן וודאי את מערך שיתופי הפעולה בחברה.

 

בהיכרויות הללו פתאום העובדים מגלים שהם גרים די סמוך זה לזה, שהילדים לומדים באותו בית ספר או שיש קשר אחר ביניהם שמפתיע אותם מאד. במהלך יום גיבוש לצוות עובדים הם מכירים הרבה יותר טוב ואין ספק שההיכרות הזו רק תלך ותעמיק עם הזמן.

 

לאן נצא ליום גיבוש

אפשרויות ההגעה למקומות שונים בארץ במסגרת יום גיבוש לצוות עובדים הם רבים. היועצים המיומנים של צ'ילי הפקות מציעים להנהלת החברה כמה הצעות מעניינות לבחירה. יש מיקומים שהנסיעה אליהם היא קצרה ואחרים שהנסיעה היא ארוכה. המוטו הוא לתאם הגעה למקומות שהעובדים של החברה לא היו בהם בעבר ימי גיבוש לעובדים קודמים וזאת כדי שיהיו להם חוויות נפלאות מהיום הזה.

 

חוגלה קימברלי יום כיף בניחוח דרוזי 27.11

חוגלה קימברלי יום כיף בניחוח דרוזי 27.11

 

אפשר לצאת לאחד היערות בצפון ולשחק שם משחק הדומה למרוץ למיליון. אנשי צ'ילי הפקות אירועים מחלקים את כל העובדים לשתי קבוצות שמתחרות זו בזו. כל קבוצה מקבלת שאלה הקשורה לגיאוגרפיה או להיסטוריה של הסביבה שבה הם נמצאים, מי שעונה נכון מקבל כרטיסיה חדשה עם שאלות אחרות וכך הם מתקדמים בקצב. הדבר מחדד את החשיבה המשותפת בקבוצה, כל אחד זורק רעיונות וקווי חשיבה עד שהם מגיעים לתוצאה הנכונה.

 

בהמשך יום גיבוש לצוות עובדים הם מקבלים גם משימות של ניווט וכל קבוצה אמורה להגיע ליעד מסוים על פי רמזים שהם מקבלים. מדובר במשימה לא פשוטה, כולם מרגישים שהם חוזרים לימי השירות הצבאי וגאוות היחידה יוצרת את הרצון העז למצוא את המיקום וליהנות מההגעה למקום הראשון. כל המהלך הזה של התחרות הקבוצתית מוציא מהעובדים את המיטב, הם מלאי התלהבות ונהנים מכל מהלך עד ההגעה לסוף המסלול.

 

הקולינריה עבור העובדים

אחרי המאמץ הגדול, אין כמו לשבת במסעדה איכותית במקום בעל נוף פנורמי בצפון וליהנות ממטעמי השף שהוכנו בתשומת לב רבה עבורם. אין זה משנה אם מדובר באוכל מזרחי, אסיאתי או כל סגנון אחר, מה שחשוב הוא שכולם יושבים יחד מדברים, צוחקים ונהנים מהאווירה הפסטורלית.

 

אם חשובה לכם שביעות הרצון של עובדיכם, זה הזמן לשוחח עם המומחים שלנו ולתאם יום גיבוש מופלא. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לתכנן עבורכם יום שהעובדים לא ישכחו.

אולי יעניין אותך יום גיבוש בטבע

Call Now Button