צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

החשיבות העצומה של צוותים מגובשים ושיתופי פעולה בין העובדים מקבלת ביטוי בפעילויות משותפות של גיבוש צוותים בעבודה השוטפת ביום יום. אך כדי להגיע לכך מתאמים מעת לעת ימים של פעילות ייחודית.

עבודת צוות

במקומות עבודה יש עובדים רבים במחלקות השונות. רבים מהם לא מכירים זה את זה אלא באמצעות המיילים או ההודעות וחשוב שיהיה קשר אישי ביניהם שיוביל להגברת שיתופי הפעולה לטובת העסק. זו הסיבה שמתאמים עבורם יום גיבוש לעובדים שבהם הם מבצעים פעולות שונות יחד ודבר זה מעמיק את ההיכרות האישית ביניהם. זה הרבה יותר נעים לנהל קשר עסקי עם אדם שאתה יודע איך הוא נראה ומכיר מעט את האישיות ואת הרקע שלו, כמו היכן הוא גר, כמה ילדים יש לו ועוד.

 

גיבוש צוותים

אפשרויות עבור ימי גיבוש

הנציגים של צ'ילי הפקות מודעים לחשיבות הגבוהה של גיבוש צוותים ולכן הם מציעים להנהלת החברה כמה הצעות מקוריות אשר לבטח יסבו אושר ושמחה לכל העובדים וכך יהיה למהלך זה ערך מוסף לעתיד.

חלק ניכר מימי גיבוש צוותים נערכים בצפון וזאת לאור יופיו הרב של הגליל. אפשר לטייל בגליל המערבי. מתחילים בטיול על חומות העיר העתיקה, נהנים מתצפית על המפרץ היפהפה של העיר, מטיילים ואוכלים מטעמים משובחים בשוק הייחודי של עכו. בנוסף לכך אפשר לטייל בגן הבהאיים היוצא דופן ולאחר מכן להמשיך בנסיעה לראש הנקרה כדי ליהנות מהמראות הקסומים שלה.

 

תחרויות בין העובדים

על פי התכנון המוקדם של צ'ילי הפקות בנושא גיבוש צוותים, מגיעים לאחד היערות בצפון ובו מחלקים את כלל העובדים לשתי קבוצות המתחרות זו בזו. המגמה היא ליצור קבוצות של עובדים שרובם אינם מכירים זה את זה וכך הם יעמיקו את הקשר. המדריכים מסבירים לעובדים את המטרה של המשחק התחרותי ביניהם שמתנהל בדומה למשחק של המרוץ למיליון. כל קבוצה מקבלת שאלות ובהתאם לתשובה הנכונה שלהם הם מתקדמים. מדובר בשאלות לא קלות אך כאשר יש הרבה עובדים ולכל אחד יש אינטליגנציה בתחומים אחרים, התוצאה הכללית היא מוצלחת ביותר.

כך הם מתקדמים צעד אחר צעד, מבצעים משימות שונות כמו משימות ניווט והקבוצה הראשונה שמגיעה ליעד היא המנצחת. תחושת הניצחון מעניקה תחושת סיפוק אדירה אך מעבר לכך העובדים שמחים מאד שהצליחו להכיר רבדים של העובדים האחרים בזכות גיבוש צוותים מוצלח.

 

הקולינריה ביום גיבוש

אחרי המשחק כולם עייפים וגם רעבים ולכן הם מגיעים למסעדת שף איכותית. הצוותים של צ'ילי הפקות תיאמו עבורם מקומות מראש וכך הם נהנים גם מיופיו של המקום שהוא בדרך כלל מול הים או במקום אחר שיש בו נוף מרהיב. השף וצוות הטבחים דואגים למנות משובחות הן אם מדובר במסעדה בשרית והן אם מדובר במסעדה חלבית והעובדים נהנים הן מהאוכל והן מהחברותא הנעימה שלא מפסיקה לדבר על החוויות מהמשחק התחרותי.

אולי יעניין אותך יום כיף מחלקתי

Call Now Button