צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר בפתח, וכל הנחלים זורמים !! אז בנינו במיוחד עבורכם, מגוון תוכניות חדשות לימי גיבוש ונופשים לעובדים ברחבי הארץ, המתאימות לחודשי הקיץ החמים: טיול רגלי רטוב, שייט משימות , סדנאות אלכוהול, ביקור במרכזי מבקרים סגורים וממוזגים, טיולי שטח המותאמים לקיץ , נופשים במיטב בתי המלון וכפרי הנופש בארץ, מגוון אריזות שי יפהפיות לעובדים, ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו אלינו עכשיו, או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם! תודה, צוות צ'ילי הפקות :)

תיאום של יום גיבוש לעובדים בחורף מתבצע בדרך כלל כחודש מראש ולכן אי אפשר לדעת מה יהיה מזג האוויר ביום זה. יש ימים שהם סגריריים, ימים של שמש וגם ימים שהם מאד גשומים. זו הסיבה שאנשי צ'ילי הפקות אינם לוקחים סיכון ולכן ברוב המקרים התיאום של יום זה הוא במקומות סגורים.

בחירה של פעילות מוצאמת יום גיבוש לעובדים המתקיים בתקופת חורף

האפשרויות שמוצעות על ידי אנשי צ'ילי הפקות אירועים הן רבות ומגוונות וההנהלה של כל חברה בוחרת את האופציות שנראות לה המתאימות ביותר על פי כמות העובדים שיוצאים לכל מפגש, ההעדפות והגיל שלהם. ירושלים למשל היא עיר קסומה בתקופת החורף וכאפשר לבקר בה ולראות שלג.

 

שלג בירושלים

שלג בירושלים

חדר בריחה לעובדים

אפשרות נוספת של יום גיבוש לעובדים בחורף הוא הגעה אל חדר בריחה. יש חדרי בריחה מגוונים בערים שונות בארץ ובהתאם לכמות העובדים ולסוג של חדר הבריחה, כל העובדים יהיו יחד בחדר אחד אך יתפצלו לשתי קבוצות, או לחלופין יפוזרו בכמה חדרים. בכל חדר יש חידה מתוחכמת אחרת שהעובדים אמורים לפצח. הרצון העז שלהם להגיע ראשונים מוציא מהם את כל היכולות שלהם והם חושבים ומנסים להיזכר בכל הידע שלהם בנושאים כמו היסטוריה או גיאוגרפיה.

 

תיאטרון אימפרוביזציה

אפשרות מעניינת נוספת היא הגעה אל אולם תיאטרון שבו השחקנים ילמדו את העובדים אימפרוביזציה. מדובר בדרך של ביטוי, התנהלות ושימוש בשפת הגוף וזאת ללא צורך בהתבטאות קולית. האימפרוביזציה היא נושא חשוב שישרת בעתיד את כל אחד מהעובדים בניהול משא ומתן מול ספקים, לקוחות ועובדים. בזכות טביעת העין החדשה שלהם והבנת תנועות הגוף יהיה להם הרבה יותר קל לקדם תהליכים שונים.

מעבר לכך הם יוכלו גם ללמד את בני הזוג ואת הילדים מהן השיטות הללו כיוון שמדובר בלמידה רוחבית שחשובה לכל אדם.

מופע לכל העובדים

נציגי צ'ילי הפקות מתאמים לא אחת עבור העובדים מופעים מהפנטים. האפשרויות הן רבות וכוללות לדוגמה הופעה של אמן חושים שמעניק להם טעימה של קסמים, טלפתיה ואשליות רבות. או לחלופין הופעה של זמר מצליח, זמרת אהובה, תזמורת נפלאה הכוללת נגנים שמנגנים על כלי נגינה רבים, הצגת תיאטרון מצחיקה, מופע מחול ועוד.

אם גם אתם מעוניינים להציע יום גיבוש לעובדים בחורף, אנחנו לשירותכם בשפע של רעיונות מקוריים. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לסייע לכם בתכנון ובביצוע.

Call Now Button