צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) מזג האוויר עכשיו הצטנן, ולקראת החורף בנינו עבורכם מגוון תוכניות לימי כיף, ימי גיבוש ונופשים מהנים: טיול בירושלים, יום גיבוש במרכז, יום גיבוש בצפון, יום כיף משולב עם ספא, נופשים מדהימים עם מגוון מלונות וכפרי נופש יפים, יום גיבוש בניחוח מדברי ועוד… לייעוץ ראשוני חינם, אתם מוזמנים להתקשר אלינו או להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם. תודה, צוות צ'ילי הפקות!

יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים – לכל ארגון ועסק!

יום כיף לעובדים הוא היום בו העובדים לומדים להכיר באופן בלתי אמצעי את שאר העובדים בחברה, ביום זה ישנה הזדדמנות להתחבר ולהכיר טוב יותר אחד את השני.
אנחנו מתמחים בימי גיבוש והפעלות, ימים קופצניים, ערכיים ומלטפים. שילוב של בית גלילי ופלפל מלהיב.
בדף זה מוגשות נגיעות קלות וחריפות של אפשרויות מתוך מגוון עצום שברשותנו להציע לכם.

ימי כיף לעובדים עם צילי הפקות, בואו להרגיש אותנו מקרוב:


 

איזה יום כיף מתאים לכם:

יום כיף לעובדים – אפשר בכל דרך.

יום כיף משלב את המהנה עם המועיל. תרומתו כפולה- לעובדים ולהנהלה. הכול מרוויחים ממנו. עבור העובדים הוא מהווה אפשרות להתאוורר, לבלות, ליהנות. עבור ההנהלה יום הכיף נתפס על ידי העובדים כהכרה בחשיבות תגמול העובדים באופן שיש בו ביטוי להכרתה במאמציהם ובתרומתם.

יום כיף לעובדים מאפשר לאגור כוחות. הוא יוצר מסגרת שבה מתבלטות המחיצות בין העובדים בדרגים השונים ונשבר למעשה המדרג ההירארכי. הכול שווים. כולם מבלים באותו סוג של בילוי, כולם חווים את אותה חוויה.

חברה המארגנת יום כיף לעובדים בצפון תסייע לכם, ועד העובדים, לארגן ולהפיק יום כיף שיהיה בו תוכן מעניין, חווייתי ומהנה. אף שאין להיצמד בכל מחיר ללוח זמנים קשוח, תובעני ומחייב, רצוי ומומלץ ליצור מסגרת מובנית ולוח זמנים על מנת להפיק ולנצל את הזמן ביום הזה באופן מיטיבי.

חברות שונות משלבות יום כיף עם יום גיבוש כאשר המטרה המוצהרת או המובלעת היא ליכוד השורות וגיבוש חברתי. קל ונעים לעשות זאת באווירה משוחררת, כייפית, שבה משתחררים יום אחד מהמטלות, מהאילוצים ומהמחויבויות השגרתיות, מאטים את הקצב, נרגעים ומבלים.

חשיבותו של יום כיף לעובדים היא באוויר לנשימה שהוא נותן להם. זה מכבר מכירים מנהליהם של חברות ומפעלים שונים בתועלת הרבה שניתן להפיק מיום שכל כולו מוקדש למען העובדים. התועלת שלו מצטברת ומצדיקה את עלותו.

כאשר עובדים חשים כי משקיעים בהם בכלל וברווחתם הפיזית והנפשית בפרט הם חשים גם מחויבות להחזיר בהשקעה יתרה למי שצ'יפר אותם. אין ספק כי יום הכיף הוא מעין עסקה של  WIN-WIN – הכול מרוויחים ממנה.

בשל חשיבותו של יום הכיף יש מקומות עבודה רבים שבהם היציאה אליו אינה תלויית- ביצועים ואינה מוענקת רק כפרס או כתגמול על הישגים יוצאי דופן אלא היא חלק בלתי נפרד משגרת העבודה, אשר יום הכיף קוטע אותה ליום אחד על מנת לאפשר את המשכה כשהתפוקה והפריון צפויים לעלות בעקבותיו וכתוצאה ממנו.