צ'ילי הפקות
היי מה שלומך? תודה שבחרת לגלוש באתר שלנו :) הקיץ כבר כאן, ואנו מחכים לכם עם מגוון אירועי קיץ מרעננים – יום כיף בבריכה, יום כיף בים, שייט, טיולי שטח רטובים ועוד … מתלבט/ת איזה אירוע מתאים לעובדים שלכם ? אנחנו פה בשבילך , ממתינים לך עם תוכניות מדהימות. צור קשר עכשיו!! צ'ילי הפקות

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים  – לגבש את כולם…

איך שלא נדרשים אליו- יום גיבוש הוא, בעצם, יום כיף. הוא נערך במתכונת של יום כיף, כולל פעילויות כייפיות והגיבוש המצופה- שהוא מטרת היציאה אל היום הזה –  הוא בדרך כלל פועל יוצא שלו, הערך המוסף המתקבל בו.

יום גיבוש לעובדים הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מהתנהלות ראויה וטובה של חברה, של מפעל, של כל מקום עבודה המעסיק עובדים. גיבוש העובדים ולכידותם הוא תנאי כמעט הכרחי לתפוקה ולפריון גבוהים, במיוחד במקומות עבודה שבהם כל "שרשרת המזון"  של הייצור, הניהול, השיווק וכל הפעילות הארגונית לסוגיה מתקיימים במקום אחד.

איזה יום גיבוש לעובדים מתאים לכם:

 

 

יום גיבוש לעובדים – מגוון אפשריות בכל תקציב

על מנת למקסם את התועלת שביום הגיבוש רצוי ומומלץ לפנות אל חברה המאומנת ומיומנת בתכנון, בארגון ובהפקה של ימי כיף וימי גיבוש לעובדים. הידע, המקצועיות, הניסיון הרב  וההיכרות את האופן שבו קבוצות של עובדים מתלכדות ומתגבשות, הלכה למעשה, תוך הפעילות במסגרת היום הזה מאפשרת לחברה המתמחה בתחום זה להציע לכם את המתכונת הטובה והיעילה ביותר- המתכונת המנצחת לארגון של ימי גיבוש וימי כייף חווייתיים ומועילים.

כאשר עובדים של חברה או צוותים המאיישים תפקידים שונים בחברות ובארגונים, בין אם למטרות רווח או שלא למטרות רווח, מגובשים יותר, כך מתאפשר להפיק מהם את המיטב שבהם: שבכל אחד ואחת מהם ושל כולם גם יחד. לכידות וגיבוש הם תהליכים הכרוכים בהתנסויות משותפות, בשיתופי פעולה, בחוויה משותפת, בעבודת צוות, בתרומה של כל אחד מהקבוצה או מהצוות אל הכלל. גיבוש לא יכול להיעשות על פי בקשה, קל וחומר על פי ציווי. הוא לא יכול להיווצר בכפייה. לכן, המסגרת והאופן המתאימים להשגת גיבוש של עובדים בפרט ושל  קבוצות וצוותים אנושיים בכלל הם – ימי גיבוש מובנים, שמתוכננים בקפידה על ידי חברה מקצועית היוצקת בהם תכנים ייעודיים המגבירים את היתכנות הגיבוש.